Více

A sestupný trend pokračuje. V žebříčku i Lidice s 350 tisíci diváky

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jedničkou jsou Televizní noviny, které ale opět nemají ani 900 tisíc. Dvojkou Sportovní noviny se 702 tisíci.

Pak následuje propad a první z nezpravodajských pořadů, Máme rádi Česko. Ten na Primě sledovalo 464 tisíce diváků. Dvojkou je velký zábavný pořad věnovaný Vladimíru Dvořákovi Vzpomínky nám zůstanou. Vidělo ho 429 tisíc diváků. Do TOP 10 za všechny kanály se ještě dostal snímek Ztracený svět: Jurský park a na Nově ho zhlédlo 379 tisíc diváků při podílu na publiku v kategorii 15–54 plných 23,36 %. Posledním pořadem žebříčku nejsledovanějších jsou zmiňované Lidice s 350 tisíci diváky. ČT1 má v TOP 10 čtyři pořady, Nova a Prima po třech.

PÁTEČNÍ DATA: Léto v plném proudu a všechny pořady pod 900 tisíc

Žádný z hlavních kanálů v pátek nepřekročil 20 %. Nova v hlavním vysílacím čase, prime time, vykazuje 19,03 %, ČT1 15,93 % a Prima 13,7 %. Pozici České televize ještě vylepšuje ČT2 s průměrným podílem 6,07 % a zejména ČT sport. Stanice v prime time dosáhla 7,59 % a skončila tak těsně za plnoformátovou TV Barrandov, která si připisuje 7,81 %, přičemž přes den končí na 7,19 %. I v tomto čase je v čele Nova s 18,13 %, následovaná ČT1 s 15,29 % a Primou, která uzavírá těsně pod deseti procenty.

Páteční bilance filmových kanálů je lehce pod průměrem a nejvíce se dařilo Primě Max a Pomstě hříšnice, kterou vidělo rovných sto tisíc diváků. Na Nově Cinema běžel od „osmi“ Matrix Revolutions a závěrečnou část ságy sledovalo 94 tisíc fanoušků žánru sci-fi. Na Kině Barrandov je jedničkou v TOP 5 za kanál podvečerní romantika Emilie Richards: Nový Zéland, nový začátek. Ujít si ji nenechalo 45 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Televizní noviny hluboko pod milionem, do TOP 10 se probojovaly i Divácké zprávy

stul

V čele TOP 5 na TV Barrandov je další romantika – Léto na Lanzarote a vidělo ji 250 tisíc. Z dalších kanálů stojí za zmínku už jen stanice České televize. Nejlépe je na tom ČT2 a další z klasických bondovek, Povolení zabíjet, která přilákala 210 tisíc diváků. Nad sto tisíc se ještě dostala akční komedie RED a sledovalo ji 168 tisíc diváků. Na ČT sport je v čele místního žebříčku utkání Norsko–Česko, které vidělo 249 tisíc fotbalových fanoušků. Dobře ale dopadl i tenis a přímý přenos finálového utkání dvouhry žen grandslamového turnaje French Open 2017 vidělo 123 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+