Více

21. března skončí stanice HBO Comedy, nahradí ji HBO 3

Změna v portfoliu prémiových kanálů přichází krátce poté, co začátkem tohoto měsíce oznámila americká videopůjčovna Netflix globální expanzi. Dostupná je i v České republice.

V České republice a na Slovensku (a v dalších evropských zemích) dojde 21. března letošního roku k ukončení vysílání kanálu HBO Comedy. Tuto stanici nahradí stanice HBO 3. Informaci potvrdila serveru DigiZone.cz mluvčí společnosti HBO Europe Pavla Brožková. HBO 3 už v současné době vysílá. K dispozici je konkrétně v zemích Beneluxu. Bližší informace v tuto chvíli chystáme. Zveřejníme je v horizontu několika týdnů, uvedla Brožková. Není vyloučeno, že v budoucnu se změny dočkají i kanály Cinemax.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Končí HBO Go „zdarma“, kdy přijde HBO Now, není jisté

HBO v současné době provozuje na českém a slovenském trhu kromě lineárních kanálů HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax a Cinemax 2 (dostupné jsou i ve vysokém rozlišení) také videotéky HBO Go a HBO OD (služba je dostupná v rámci IPTV služby O2TV). Informace o chystané změně v portfoliu kanálů HBO Europe přichází ve chvíli, kdy americká videopůjčovna Netflix oznámila globální expanzi. V České republice je prozatím dostupná bez lokalizace, nicméně do budoucna by pro prémiovou značku HBO mohla znamenat určité ohrožení.

37 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 1. 2016 13:24

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+