Více

3D TV

Prémiový obsah

Přehled špičkových televizorů za akční ceny

UVNITŘ TABULKA – Je nám jasné, že není právě to nejlepší období pro nákup nové TV, ale u špičkových kousků to velkou roli nehraje. Podívejme se proto na výjimečné nabídky toho NEJ, NEJ, NEJlepšího.
Prémiový obsah

UPC: Ultra HD je sexy, ale není na pořadu dne. Aktuálně se věnujeme aplikacím v našich boxech

UVNITŘ GALERIE – O aktuálních plánech i situaci na trhu kabelové televize se rozhovořili programový ředitel UPC Petr Kacafírek a tiskový mluvčí společnosti Jaroslav Kolár.

Projekce posledního dílu internetového seriálu Pěstírna proběhne na karlovarském filmovém festivalu

Premiéra posledního dílu internetového thrilleru Pěstírna z produkce Stream.cz proběhna v rámci 52. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech.
Prémiový obsah

Nové televizory 2017: Jak jsou na tom s extra funkcemi a přípravou na DVB-T2

AKTUALIZOVÁNO – Obeslali jsem všechny masové výrobce a zeptali se jich, jak jsou jejich letošní novinky připraveny například na HbbTV 2.0, HDR, 3D, či jaký používají u svých chytrých televizorů operační systém.

Chcete dětem ukázat budoucnost? Kupte jim virtuální brýle, opravdové a od Mattela

UVNITŘ VIDEO – Právě potřebám dětského uživatele jsou 3D brýle Mattel View-Master maximálně přizpůsobeny. Rodiče zase příjemně překvapí cenou, základní balíček lze pořídit za částku lehce přesahující šest set korun.
Prémiový obsah

OLED s menší obrazovkou a další novinky Panasoniku pro tento a příští rok

UVNITŘ GALERIE – Na stránkách výrobce se už objevují letošní novinky a vidět je především HDR u 4K přístrojů a také několik nových OLED. Jsou tu ale i věci trochu ukryté, a přesto zajímavé.
Prémiový obsah

Jaké budou televizory Sony pro sezónu 2017/18

UVNITŘ FOTOGALERIE A VIDEO – Na webových stránkách výrobce se objevují první nové modely, včetně řady OLED uvedené na CES 2017. Tou nejviditelnější zprávou je podpora HDR už od nejnižších modelů.
Prémiový obsah

Mimořádné „televizní“ nákupy na přelomu roku 2016/17

V tomto přehledu se zaměříme na TV, které jsou v momentální slevové akci u největších prodejců, a to bez ohledu na úhlopříčku, parametry a cenu. Pospěšte si ale. Akce někdy končí už 4. ledna.

Epson EH-LS10500 nabídne rozlišení Ultra HD a podporu HDR

UVNITŘ GALERIE – Chuťovka pro opravdové a hlavně movité nadšence má motorový posun objektivu, 3D s regulací hloubky a rozumí si i s přehrávači Blu-ray 4K.

Další český 3D film se má jmenovat Psychopompos a natáčejí ho studenti

UVNITŘ GALERIE A VIDEO – Ke krátkému filmu na motivy stejnojmenné básně H. P. Lovercrafta napsala scénář Lucie Gukkertová, která ho bude taktéž režírovat.

Acer K650i: LED projektor se světelným tokem 1.400 lumenů a 3D Ready

UVNITŘ GALERIE – Novinka, která se dostane na trh během dvou týdnů, má nabídnout především překvapivě vysoký světelný tok (LED!) a také kompaktní provedení.
Prémiový obsah

LG Signature OLED aneb LG OLED65G6V aneb První pohled na zázrak

Dvojí název pro špičku nejšpičkovitější v podání výrobce, který OLED stále věří. Věří a doufá? Nebo věří a ví? To bohužel ví jen on sám.

DVB-T2 v Česku nabírá zpoždění. Start zřejmě až v příštím roce

TÝDENNÍ REVIZE – Kdy by u nás mělo začít řádné TV vysílání v DVB-T2, pokud se původně deklarovaný červnový termín nestihne? V úvahu připadají i Vánoce.

Pseudo3D míří do důchodu aneb situace u televizorů pro rok 2016

Po nedávném oznámení/neoznámení Samsungu a TP Vision, že končí s podporou pseudoprostorového obrazu, jsme se podívali i na situaci u dalších výrobců.

Další „hřebík do rakve“ 3D vysílání, LG odstraní z televizorů službu 3D World

LG 3D World (Svět LG ve 3D) byl majitelům 3D televizorů dostupný od svého spuštění v přibližně sedmdesáti zemích světa. Materiály byly produkované přímo touto firmou a jejími partnery.

Významní vysílatelé postupně upouštějí od šíření programů ve 3D

Za poslední dva měsíce oznámily ukončení vysílání ve 3D tři subjekty. I když byly z různých koutů světa, všechny se shodly více méně na tom samém – o tento formát nebyl dostatečný zájem.

Maďaři uvidí finále Ligy mistrů ve 3D. Zákazníkům ho nabídne satelitní UPC Direct

Stereoskopický přenos zápasu mezi Borussií Dortmund a Bayernem Mnichov budou moci sledovat všichni zákazníci služby UPC Direct na kanálu Sport 1 HD

LG rozdává k vybraným 3D televizorům zdarma 3D kamery nebo 3D filmy na Blu-ray

Firma se rozhodla podpořit prodej vybraných modelů 3D televizorů rozdávání voucherů v hodnotě až 7 000 korun

Už příští týden: odborná konference Radiokomunikace 2012 v Pardubicích

Třídenní akce se koná od 31. října do 2. listopadu 2012 v pardubickém Domu kultury Dukla pod záštitou předsedy Rady Českého telekomunikačního úřadu Pavla Dvořáka

Technologické novinky na veletrhu IFA Berlín: z některých přecházel zrak

UVNITŘ FOTOGALERIE – Veletrh IFA, který se každoročně koná v Berlíně, je největší evropskou událostí v oblasti spotřební elektroniky. Byl na ní i DigiZone.cz.

Podívejte se na fotogalerii z největšího veletrhu spotřební elektroniky v Evropě

DigiZone.cz byl na zahájení veletrhu IFA, z něhož vám přinese sérii článků. Této akce se zúčastní přes 1400 vystavovatelů z 50 zemí. Zájem českých firem je téměř nulový.

Panasonic nabízí v prodejnách Electro World sledování olympijských přenosů ve 3D

UVNITŘ FOTO Všechny prodejny Electro World v České republice a na Slovensku poskytují tuto službu po dobu celé olympiády zdarma. Panasonic je oficiálním partnerem her.

Eurosport nabídne v 3D na satelitu přenosy French Open a letní olympiády

Program využije kapacitu uvolněnou po vypínání analogového satelitního vysílání v Německu na pozici 19,2 stupně východně

Čekají nás revoluční olympijské hry. Nabídnou dva a půl tisíce hodin přenosů

Neuvěřitelnou dávku přímých přenosů dostanou sportovní fanoušci z letošní olympiády v Londýně, která opět přinese velký posun v oblasti televizní zábavy. Diváci se mají rozhodně na co těšit.
Prémiový obsah

Televizory Panasonic pro rok 2012: nechte se unést skvělým designem!

Největším překvapením každoročního setkání zaměřeného na nové výrobky Panasonicu byl rozhodně nový televizní design, někdy až uchvacující a hlavně „ne-podobný“ konkurenci, takže se na prodejně neztratí. Firma zkrátka předvedla, že umí, i když jí to někdy trvá déle, jak mi v zákulisí potvrdil nejmenovaný designér. Přidat by se k povedenému návrhu měl ale i účinný marketing. Techniku, resp. technologii má až pár detailů Panasonic zvládnutou výborně, teď má ale i dokonalý vizuální styl.

Letošní olympiáda pro Čechy i ve 3D? Je to pravděpodobné

Prémiový obsah

Televizory Samsung pro rok 2012: nejen „chytré“, ale i upgradovatelné!

S čím letos přijde na evropské trhy výrobce televizorů Samsung? Firma minulý týden sezvala novináře z celého starého kontinentu do Prahy, kde v Kongresovém centru na Samsung European Foru 2012 představila nejen televizní, ale i počítačové a další novinky pro letošní rok. Řeč byla ale především o televizorech. Přístup k nim totiž změnil, a to opravdu radikálně. Klíčovým slovem už není jen „chytré“, to se bere jako samozřejmost. Klíčem jsou nyní tři „chytré“ okruhy: „chytrá interakce“, „chytrý obsah“ a „chytrý vývoj“.

Nekódovaný kanál Arte HD připravil na 19. února den 3D

LG: Nepůjčujte si v kině špinavé a poškrábané 3D brýle, vezměte si naše

Čína vyvinula vlastní Smart TV, chytré televizory značky Changhong

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+