Více

Články v rubrice Televize

Nova expanduje na Slovensko, odstartuje tu začátkem příštího roku

„Už jsme v kontaktu se slovenskými operátory, se kterými jednáme o zařazení stanice do jejich základní programové nabídky,“ uvedl Petr Horák, ředitel sekce nových projektů skupiny Nova.

O zákazníky mobilních zařízení bojuje i služba Zapni.TV, zařadila nové programy

Za pravděpodobně největší úspěch v posledních týdnech považuje provozovatel služby dohodu se společností CET 21, která stojí za stanicemi mediální skupiny Nova.

Slovak Sport se změní na Arena Sport, slibuje i nové atraktivní soutěže

Co si lze pod novým programem představit, je prozatím otázkou. Provozovatel původního Slovak Sportu už s médii až na výjimky prakticky nekomunikuje.

Pozemní televize má budoucnost zajištěnou, alespoň pro nejbližší roky

TÝDENNÍ REVIZE – Minimálně do roku 2025 se nebude s kmitočtovým rozsahem pro digitální pozemní televizi nic dít. V roce 2023 o dalším postupu rozhodně opět konference WRC.
Prémiový obsah

Czech Regio TV posiluje o dvě nové televize, pokryje další dva kraje

UVNITŘ SEZNAM STANIC – Mediálnímu zastoupení regionálních televizí se daří rozšiřovat zásah i po odchodu tří velkých krajských televizí z celoplošného multiplexu 3.

Změny v mezinárodní verzi CNBC dopadnou i na klienty tuzemských operátorů

Vyřazení londýnského obsahu by mělo být kompenzováno vysíláním CNBC z USA. Uzavření pobočky v Tokiu by pak měla kompenzovat dodávka obsahu z asijsko-tichomořského ústředí v Singapuru.

Německá ARD nabízí kvůli uprchlické krizi zpravodajství v angličtině i arabštině

Zpravodajství ve zmíněných jazycích bude aktualizováno dvakrát denně, a to od pondělí do pátku, vždy v 11 a 18 hodin. O víkendech a ve svátcích jednou denně, a to od 13:00.

Na Slovensku vzniká celoplošná stanice IN TV, má kontroverzní podtext

Chystaná televizní stanice, která má začít ve zkušebním režimu fungovat již od 1. prosince a v ostrém provozu pak od konce ledna 2016, už má svou webovou stránku na adrese intv.sk.
Prémiový obsah

Kdo stojí za chystanou satelitní službou Flix.TV? V Maďarsku už provozuje videotéku

Jedinou majitelkou i jednatelkou operátora služby je maďarská manažerka Kamilla Tóth, ta však nemusí být skutečným investorem. S televizemi vyjednává Flix.TV už půl roku.

Prima spustila svou novou televizi, diváci už ale očekávají její další program

TÝDENNÍ REVIZE – Tento týden získala licenci stanice Prima Comedy Central. Společnost MTV Networks by ji měla divákům představit v polovině prosince.

Prima Max zahájila vysílání reklamou na Clavin, zařadily ji i některé internetové služby

UVNITŘ VIDEO – Nejsnazší cestou, jak se k tomuto programu dostat, je pozemní multiplex 3 patřící pod České Radiokomunikace. Podmínkou je být v dosahu jeho signálu.

Placený kanál C8 skončí, dětská televize Minimax dostane větší prostor

„Stanice Minimax prodlouží svůj stávající vysílací čas z 14 na 24 hodin denně,“ řekl DigiZone.cz oblastní manažer AMC pro Českou republiku a Slovensko Evžen Chlanda.

Paralelní vysílání Mňam TV v DVB-T skončilo, naladíte už ji pouze v multiplexu 4

Na celorepublikové úrovni je tak v tuto chvíli šířeno v Regionální síti 8 šest televizí. Jde o Óčko Expres, TV Noe, Barrandov Muzika, Regionálnítelevize CZ, Sport 5 a TV8.
Prémiový obsah

Startuje Prima Max. Slibuje i Výměnu manželek a reprízy Krause, Klímy a Hrušky

UVNITŘ PROGRAM DO 13. PROSINCE – Prima Max obsadí poslední volnou pozici v celoplošném multiplexu 3. Na Ostravsku si na něj ale diváci budou muset ještě nějaký čas počkat.

Předobraz Riku doplní od prosince vysílání kanálu s evropskou tvorbou

„Stanice eoTV je vynikajícím doplňkem k našemu dětskému a rodinnému kanálu RiC, který každý den vysílá populární evropskou tvorbu,“ uvedl Stefan Piëch, šéf společnosti Your Family Entertainment.

Sedmý televizní kanál mediální skupina Prima zatím nechystá, soustředí se na on-line

Marek Singer není výjimkou v oblasti vnímání placeného obsahu on-line. „Postupně chceme navyšovat placený obsah. Prima Play je pro nás v tomto směru zásadní platforma,“ uvedl Singer.

České televize do října inkasovaly za reklamu o tři miliardy korun více než loni

UVNITŘ TABULKY – Televize si podle monitoringu agentury Nielsen Admosphere polepšily nejvíc ze všech mediatypů. Ještě větší meziroční růst u nich zaznamenala za měsíc říjen.
Prémiový obsah

Prima se definitivně vzdala Show Leoše Mareše, Barrandov otálí s jejím nasazením

Po týdnu výroby nových dílů, které se už na Primě neobjevily, producent přerušil přípravu dalších. Na Barrandově se měla Show Leoše Mareše původně objevit toto pondělí.

Media Club bude vedle Primy a Óčka nadále reklamně zastupovat i TV Barrandov

Zastoupení stanic v reklamním prodeji bude v poměru Prima 46 %, Prima Cool 12 %, Prima love 7 %, Prima Zoom 7 %, Prima Max 2 %, skupina Barrandov 18 %.

Nedělní TV tipy: Bridget Jonesová: S rozumem v koncích, Purpurová růže z Káhiry a Blade

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Sobotní TV tipy: Simpsonovi ve filmu, L.A. – Přísně tajné, Nepohodlný a Wall Street

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Prima Max vstupuje do českých domácností, pokryje všechny platformy

TÝDENNÍ REVIZE – Novou televizi z rodiny FTV Prima si mohou prozatím naladit diváci na DVB-T anténu. V pozemním vysílání je stejně jako ostatní stanice dostupná zcela zdarma.

TV Barrandov opět „kouzlila“ s logy, upravila identifikátory všech stanic

Barrandov dělal pokusy se svými logy několikrát již v uplynulých letech. Měnil například i velikost své hvězdy, která symbolizuje otevřenost směrem k televizním divákům.

Možné spojení televizí Senzi a Barrandov Muzika je opět o krok blíž realitě

Oba projekty spojuje osoba slovenského producenta Petera Núňeze. V Senzi TV figuruje jako předseda představenstva, v Barrandov Muzice je jedním ze dvou společníků.

Eurosport projde nejvýznamnější proměnou vizuálu za posledních dvacet let

„Eurosport prošel v posledních měsících významnou proměnou. Jsem rád, že tato změna bude nyní viditelná i na televizní obrazovce,“ uvedla generální ředitelka Discovery Networks.
Prémiový obsah

Leoš Mareš definitivně uzavře éru majora Zemana na Barrandově. Televize potřebuje mladé diváky

TV Barrandov musí omladit publikum a posílit podíl na trhu, aby přesvědčila čínského investora, že smlouva o smlouvě budoucí na podíl v Emprese Media dává smysl.

Filmový kanál JOJ Cinema začne vysílat reklamu, nasadí ji už tento měsíc

Stanice je v České republice součástí několika významných operátorů. K dispozici je například klientům satelitní služby Skylink nebo IPTV operátora O2TV.

Show Leoše Mareše nekončí, má se přesunout na jinou televizi

Za ukončením spolupráce s televizí Prima nemá být spor Leoše Mareše s touto televizí, ale nedohoda producenta show s Primou na podmínkách, za jakých by pořad měl pokračovat.

Česká televize o Vánocích: premiérové pohádky, koncerty i filmová klasika

UVNITŘ PRESSKIT A FOTOGALERIE – Živé online zpravodajství serveru DigiZone.cz z tiskové konference ČT k vánočnímu a silvestrovskému programu, která probíhala od 11:00 v Praze na Kavčích horách.

Společnost SPI drobně upravila loga svých kanálů, změny doznal i EroX

UVNITŘ FOTO – Podobu identifikátorů svých stanic nemění SPI poprvé. Připomeňme například změnu, k níž došlo na počátku roku 2013. Tehdy se loga upravovala hned dvakrát.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete