Ušetřete

reklama

reklama

Více

Články v rubrice Televize

Vysokoškolský pedagog Daniel Váňa nakonec usedne v Radě České televize

Dostatek hlasů na dnešním zasedání vlády naopak neobdrželi bývalý olympionik a kanoista Martin Doktor, geolog Václav Cílek ani novinář Zdeněk Šarapatka.

Televizní tipy na středu: finále Evropské ligy UEFA, Hon na Šakala a Gejša

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Óčko má nová vysílací studia v sídle Mafry, na 9. června plánuje veřejnou Otvíračku

Zaměstnanci Óčka se do sídla vydavatelství Mafra v pražském Anděl Media Centru sestěhovali již před několika týdny, nyní jsou dokončena i nová vysílací studia.

Jak se o přenosy z tenisového French Open podělil Eurosport, ČT Sport a STV 2?

Nejvýznamnější antukový tenisový turnaj je možné sledovat volně na veřejnoprávních televizích v Česku i na Slovensku, ovšem ne všechno. ČT nabízí 140 hodin přenosů, Eurosport přes 250 hodin.

„Virtuální kabelovka“ Zapni.TV získala souhlas od Primy, zařadila i její HD kanály

Podle Tomáše Vítovce ze Zapni.TV v současné době jedná provozovatel služby také s mediální skupinou Nova, zařazení jejích programů ovšem nedokáže v tuto chvíli předjímat.

Operátor O2 dnes představí svůj exkluzivní tematický kanál O2 Sport

UVNITŘ FOTO – Nová tematická televize odstartuje 15. srpna a O2 pro ni získala aktuálně nejpovolanějšího volného manažera, bývalého dlouholetého šéfa Novy Sport Marka Kindernaye.

Hronec potvrdil cit pro festivalový film a z Cannes veze pro Film Europe opět vítěze

„Je to už naše třetí Zlatá palma v řadě, kterou jsme koupili ještě před vyhlášením vítězů. A tímto děkujeme všem, kteří nastavili Film Europe a Be2Can na správnou cestu,“ konstatoval Hronec.

Nova si registruje Zrzčin zákulisník, Televize Barrandov Bezdružice

Pozadu za svými plnoformátovými konkurentkami nezůstala ani Prima, která si zaregistrovala název Přístav. Televize však dlouhodobě nové ochranné známky nekomentuje.

Televizní tipy na neděli: French Open, Jeden svět nestačí, Zaříkávač koní a Uprchlík

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Televizní tipy na sobotu: Dovolená v protektorátu, Valkýra a Memphiská kráska

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Česká televize potvrzuje, že vysoké rozlišení by mělo být v dnešní době standard

TÝDENNÍ REVIZE – Veřejnoprávní médium se rozhodlo, že v HD kvalitě spustí také programy Déčko a ČT art. Na tento krok se spolu s ČT 24 HD chystá v příštím roce.

Dědič bude pokračovat v Radě ČT, dozorovat Českou televizi může i Kratochvíl

Do dalšího boje postupují podle ČTK někdejší olympionik Martin Doktor nominovaný Českým olympijským výborem, geolog a klimatolog Václav Cílek, Zdeněk Šarapatka a Daniel Váňa.

Barrandov Plus začal testovat na satelitu Astra, na stejném kmitočtu jako Óčko

UVNITŘ FOTO – Na dotaz serveru DigiZone.cz, proč ještě nová stanice není dostupná na družici ve standardním rozlišení, argumentovaly České Radiokomunikace technickými důvody.

Joj plánuje vlastní filmový kanál, nabízí ho už operátorům v Česku i na Slovensku

Stanice by měla být konkurencí kanálům, jako je Universal Channel, AMC, Film+ nebo FilmBox. Mezi hlavní taháky má patřit mimo jiné trilogie 96 hodin nebo oscarový film 12 let v řetězech.

Marek Singer jako viceprezident MTG skončil, nadále se bude plně věnovat Primě

DOPLNĚNO VYJÁDŘENÍ PRIMY – Švédský mediální koncern MTG oznámil větší personální změny, které se částečně dotkly i jeho aktivit v České republice.

„Nová“ Deutsche Welle spustila na satelitu Astra promo smyčku

UVNITŘ VIDEO – „Máme řadu odborníků, díky čemuž jsme považováni za specialisty na dané oblasti v celé Evropě,“ domnívá se manažerka distribuce Ursula Hettchen.

Diváci během hokejového šampionátu hojně využívali hybridní vysílání České televize

Hned první den šampionátu se při duelu Česka se Švédskem prolomila 100Gb/s hranice datového toku a během zápasů se Švýcarskem a s Finskem datový tok dokonce přesáhl 200 Gb/s.

Ve vysokém rozlišení budou nakonec vysílat i kanály Déčko a ČT art

Start kanálu ČT 24 HD, ale také stanic ČT :D HD a ČT art HD, je naplánován na 1. července 2016. V HD kvalitě už vysílají na družici Astra 3B programy ČT 1 HD, ČT 2 HD a ČT Sport HD.

O2 už ví, kdy do nabídky O2TV zařadí stanici Barrandov Plus. UPC zatím ne

Novou stanici Barrandov Plus si zatím naladily a sledují tisíce diváků. Primárně je šířena v multiplexu 3, zájemci ji však najdou i v satelitní službě Skylink a u dalších operátorů.

Nova představila divákům nový vizuál, hlavním prvkem je dynamická spirála

„Nový vizuál přináší otevřený prostor pro rozvoj moderní image celé televize Nova. Zároveň přináší podporu jejím plánům a tematickým žánrům,“ uvedl kreativní ředitel skupiny Alan Záruba.

Řecká veřejnoprávní televize ERT obnoví existenci, vysílat začne už příští týden

„Čeká vás obtížný úkol. Očekávání jsou vysoká. Naším cílem je objektivní ERT a nikoliv médium omezované vládou,“ uvedl řecký premiér Alexis Tsipras.

Prima reaguje na start Barrandova Plus, Zoom opět navýší počet premiér

DOPLNĚNO – Přímý konkurent Primy Zoom s ní vysílá ve stejné zemské síti, tedy multiplexu 3, který ovládají České Radiokomunikace. Počet diváků Barrandova Plus se zatím počítá na tisíce.

Petr Vichnar se rozloučil s dlouholetou dráhou hokejového experta

Vichnar z České televize neodchází. Nadále ho budou moci diváci vídat jako moderátora Branek, bodů, vteřin a jako expert bude provázet i házenou a sjezdovým lyžováním.

Barrandov Plus sledovaly první den tisíce diváků, zaujaly hlavně dokumenty

UVNITŘ TABULKA – Hlavním distribučním kanálem nové televize Barrandov Plus je multiplex 3 společnosti Czech Digital Group. Ten signálem zasáhne 95,7 % obyvatelstva naší republiky.

Startuje bezplatný program Barrandov Plus, primárně ho naladíte v multiplexu 3

TÝDENNÍ REVIZE – Pouhý měsíc po startu Kina Barrandov dnes spouští společnost Barrandov Televizní Studio již svůj třetí program, dětskou a dokumentární stanici Barrandov Plus.

TV Barrandov začala vysílat své kanály s vysokým rozlišením na satelitu Astra

Prozatím posledním spuštěným projektem společnosti Barrandov Televizní Studio, která provozuje i plnoformátovou TV Barrandov, bylo Kino Barrandov. Zítra odstartuje Barrandov Plus.

Prima Cool s vysokým rozlišením změnila podobu HD symbolu

HD verze Primy je součástí nabídek placených služeb v České republice již několik let, ale v nativním vysokém rozlišení, tedy bez přepočítávaného obrazu, je vysílána přibližně poslední dva roky.

Čtvrtý kanál Barrandova, stanice Barrandov Muzika, odstartuje v létě

„Žánrové spektrum programové nabídky Barrandova tak nabude na pestrosti a atraktivity divácké i obchodní,“ uvedl majitel TV Barrandov, podnikatel Jaromír Soukup.

Zpravodajský kanál Sky News dostupný i v Česku prošel proměnou grafiky

Sky News si zachovaly své původní logo umístěné do levé horní části obrazovky, do modernějšího stylu se „oblékly“ další grafické prvky, mimo jiné informační lišty nebo avíza.
Prémiový obsah

Kino Barrandov překvapuje svojí sledovaností. Má lepší nástup než kdysi Nova Cinema

UVNITŘ TABULKY – Volně šířených filmových kanálů na českém trhu příliš mnoho není. Srovnání s Novou Cinema se přímo nabízí, ta je však dnes výkonově zcela někde jinde.

reklama

reklama

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+