Více

Články v rubrice Televize

Televizní tipy na neděli: Den s Lubomírem Lipským, Fed Cup a Panna a netvor

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Televizní tipy na sobotu: Fed Cup, Veselé Velikonoce a Tajemná řeka

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Radim Pařízek mužem týdne, ve své digitální síti oznámil hned pět nových televizí

TÝDENNÍ REVIZE – Nejočekávanější stanici je Country no. 1, druhý kanál televize Šlágr, který nabídne to nejlepší jak z české, tak i americké hudební scény.

Televize Regina začala vysílat i studentské filmy a zapomenuté dokumenty

V rámci studentských filmů, které se objevují na Regině, je možné zahlédnout i některé známé české herce. K této tvorbě se dostala stanice výměnou za možnost nabídky studentské praxe.

TV Barrandov předčasně ukončí seriál Chicago Fire, nahradí ho kriminálka

„Je to velký světový televizní seriál, který TV Barrandov potřebovala,“ uvedl na své první a zároveň poslední tiskové konferenci k jarnímu programovému schématu Vladimír Železný.

FashionBox a DocuBox po půl roce konečně s novými logy

UVNITŘ FOTO – „Našim cílem bylo, aby grafika všech programů působila jednotně i přes jejich programovou pestrost,“ uvedl loni v říjnu ředitel brandu FilmBox a nových medií Berk Uziyel.

Česká televize chce kompletně předělat hybridní aplikaci pro MS v hokeji

Do pomyslného archivu aplikací přesunula Česká televize Panoramu. Její letní verze bohužel zatím neexistuje. Médium by se na ni muselo oboustranně dohodnout s firmou Sitour.

Televizní tipy na pátek: finále Tipsport extraligy, Pařba ve Vegas a Četník se žení

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Hudební televize Óčko může vysílat na satelitu až do roku 2026

Stanice O, která je provozovatelem Óčka, šíří na satelitu Astra pouze hlavní hudební kanál, tedy právě Óčko. Óčko Gold a Óčko Expres by sem v budoucnu mohlo přinést hybridní vysílání.

Novu opouští šéf zpravodajského webu tn.cz Lubor Černohlávek

„Práce v nejsilnější mediální společnosti v České republice je pro mě velkou motivací,“ uvedl ke svému nástupu do Novy v březnu 2012 sám Černohlávek.

Tip TV obnoví vysílání pravděpodobně v květnu, regulátora žádá o novou licenci

Nová licence má stanici otevřít větší pole působnosti. Její vedení se chce věnovat i regionálnímu zpravodajství. „Stále ale budeme dělat to, co umíme nejlíp,“ konstatoval jednatel jejího provozovatele.

Slovenská televize na satelitu Astra v HD kvalitě? Nejpozději prý na podzim

„HD musí být i za cenu toho, že nebude na ostatní výdaje,“ uvedl v chatu s diváky veřejnoprávního média jeho generální ředitel Václav Mika.

Resuscitovaná televize Tip začala testovat v multiplexu 4 pro Prahu

Vysílání obsahuje prozatím pouze statickou obrazovku s nepřehlédnutelným logem stanice. Loni vysílal krátce program celoplošně v multiplexu 3, nyní je šířen pouze v hlavním městě.

Country no. 1 vysílá v pozemní síti ve snížené kvalitě pouze dočasně

„Program nechceme stavět primárně na prodeji muziky. Půjde spíše o doplňkový prvek,“ sdělil serveru DigiZone.cz Robert Kvapil, který je také výkonným šéfem televize Šlágr.

Televizní tipy na čtvrtek: PSG Zlín – HC Kometa Brno, Všechna jitra světa a Disturbia

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Placené kanály Viasat čeká 29. dubna redesign, Viasat Explorer se přejmenuje

„Investovali jsme do silnějšího obsahu a na našich kanálech nyní nabízíme mnohem více exkluzivních evropských premiér,“ uvedla viceprezidentka divize Pay-TV East skupiny MTG Karin Heijink.

Inzertní televize Tip TV obnoví vysílání, šířena bude v zemském multiplexu 4

Z vyjádření zástupců společnosti Digital Broadcasting je patrné, že Tip TV čeká změna zaměření. Operátor ji charakterizuje jako lifestylový kanál s regionálním zpravodajstvím.

Česká televize bude mít konečně k dispozici remasterovanou verzi Popelky

UVNITŘ VIDEO – „Na restaurování českých filmů se úspěšně podílíme již několik let, ale získat kvalitní kopii Vorlíčkovy pohádky, bylo obzvlášť obtížné,“ postěžoval si šéf média Petr Dvořák.

Televizory Philips připravují podporu portálu Voyo, Android jim přinese nové obzory

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Naše nové televizory jsou díky Androidu mnohem rychlejší, než tomu bylo doposud,“ upozornil na konferenci TVCON manažer firmy TP Vision Piotr Herod.

Jižní Čechy budou bez středních vln, v Děčíně nepůjdou některé televizní programy

Při plánovaných odstávkách, které potrvají několik hodin, budou tradičně provedeny pravidelné kontroly vysílačů, anténních systémů, údržba energetiky a vysílacích technologií.

Televizní tipy na středu: Dělníci bulváru, Konec starých časů a Případ Barnabáš Kos

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Radimu Pařízkovi se daří, do multiplexu 4 získal minimálně čtyři nové zákazníky

Pařízek na nedávné konferenci Milníky digitální televize hlasitě zdůrazňoval, že multiplex 4 je jedinou celoplošnou sítí, která je zákazníkům schopna nabídnout vysílání na regionální bázi.

Prima posune v sobotu Souboj národů až za 22. hodinu, upřednostní filmy

UVNITŘ GALERIE – Za tímto krokem je nízká sledovanost zábavné soutěže, která vzniká ve spolupráci s televizí Joj. Konkurence proti ní vysílá tradiční sobotní zábavu, případně české filmy.

Česká televize odvysílá pokračování Hry o trůny, Ve jménu vlasti i Panství Downton

Na veletrhu MIPTV v Cannes se objevil i seriál První republika, který se díky účasti České televize na veletrhu bude vysílat mimo jiné v USA a Iránu.

První z operátorů potvrdil zařazení kanálů HBO a Cinemax v HD rozlišení do své nabídky

UVNITŘ FOTOGALERIE – Distribuce HD verzí stanic společnosti HBO Europe měla původně začít už loni, ale jejich start nakonec zkomplikovaly technické problémy v Maďarsku.

Televize Morava začala testovat v zemském mul­tiplexu 4 na Olomoucku

„Regionální vysílání pro tuto oblast skutečně připravujeme, ale v tuto chvíli bych nechtěla cokoliv komentovat,“ uvedla pro DigiZone.cz jednatelka provozovatele Magdalena Veselá.

V multiplexu 4 začala testovat nová hudební stanice Country no. 1, druhý kanál Šlágru

UVNITŘ FOTO – „Budeme preferovat originální produkci a diváci se mohou určitě těšit také na přísun naprostých zahraničních novinek,“ popsal včera serveru DigiZone.cz výkonný ředitel programu Robert Kvapil.

Televizní tipy na úterý: dokument Lucie před Lucií, Chatova země a Černí baroni

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Česká televize nasadí od 28. dubna na Jedničku detektivní seriál Clona

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Mladý fotograf se po vraždě svého otce dostává do elitního kriminalistického týmu. Má ale problémy hrát podle pravidel,“ láká Česká televize v programových plánech.

„Šlágr 2“ nakonec půjde do multiplexu 4, testovat začne ještě tento týden

UVNITŘ FOTOGALERIE – Výkonný ředitel stanice Robert Kvapil tvrdí, že nový program nabídne to nejlepší, co je v oblasti country music k dispozici včetně zahraniční produkce.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+