Ušetřete
Více

Články v rubrice Televize

Prima prý vkládá reklamu do pořadů v tichých pasážích, televize nesouhlasí

DOPLNĚNO STANOVISKO FTV PRIMA – Regulátor v tiskové zprávě uvedl, že nemá žádný nástroj k tomu, aby mohl provozovatele stanic pod hlavičkou Prima donutit stav změnit.

TV Barrandov si krátce před startem nových kanálů registruje známku Barrandov Muzika

Naše redakce požádala provozovatele plnoformátové stanice o komentář, ten ale na její dotazy vůbec nereagoval. TV Barrandov už několik měsíců neposkytuje DigiZone.cz tiskový servis.

Režisér Babího léta a Ameriky Vladimír Michálek točí pro HBO kriminálku Mamon

UVNITŘ VIDEO – „Natáčení bude probíhat v českých i zahraničních lokacích. V připravované sérii se objeví řada uznávaných českých herců,“ láká mluvčí HBO Pavla Brožková.

Skylink zařadí do nabídky kanál QYou, unikátní stanici s internetovým vi­deem

QYou je nový televizní kanál ve vysokém rozlišení (HDTV) vysílající v režimu 24/7, tedy 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a nabízí obsah, který vznikl výhradně pro internet.

Čeká u nás satelitní televizi zemětřesení? Antik Sat dorazí i do Česka

O své dominantní postavení by se mohl začít obávat telekomunikační operátor SES. Nová satelitní služba totiž nebude využívat jeho, ale konkurenční družice.

„Kuchař“ Hruška na Nově skončil, rubrika Levně a chutně pokračuje

UVNITŘ FOTO – Hruškova kariéra kuchaře vyvrcholila koncem loňského roku vydáním kuchařky Vaříme s Láďou Hruškou. Té se do začátku prosince prodalo tři sta tisíc kusů.

Do Rady ČT se chce vrátit i někdejší televizní tvář a mluvčí ČTÚ Dana Makrlíková

UVNITŘ SEZNAM KANDIDÁTŮ – Třetina z celkem patnáctičlenného kontrolního orgánu České televize se bude měnit v květnu. Vítěze z kandidátské listiny zvolí poslanci.

Netflix míří do Česka i na Slovensko, sen náročnějších diváků se konečně splní

TÝDENNÍ REVIZE – Diváci, kteří jsou ochotni si za sledování video obsahu zaplatit, budou mít brzo možnost sledovat Netflix. Nejpozději prý do roku 2016.

Internetová televize Stream.cz jde do TýTý, nominuje i seriál Kancelář Blaník

„Primárně je naším cílem upozornit na to, že na českém internetu vzniká obsah srovnatelný s programovou nabídkou tuzemských televizních stanic,“ uvedl šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř.

Sledovali jsme živě: Nova v roce 2015 sází na klasiku, Smíchov se dočká HD rozlišení

UVNITŘ FOTO – Původní online zpravodajství DigiZone.cz z tiskové konference mediální skupiny Nova pořádané v barrandovském ateliéru číslo 2 k programovým plánům na letošní rok.

Helena Fibingerová se chce po čtyřech letech vrátit do Rady České televize

Za nominací Fibingerové a taktéž olympijského vítěze Martina Doktora stojí Český olympijský výbor. Ten oba zmíněné nominoval z důvodu jejich přínosu pro veřejnost.

Česká televize rozjela pokračování Případů 1. oddělení, svého seriálového trháku

UVNITŘ FOTOGALERIE – Herecký ansámbl seriálu se měnit nebude. Ve druhé řadě chce Česká televize dát prostor i schopným a obětavým policistům pracujícím na jiných odděleních.

Mediální skupina Nova dnes odhalí plány na letošní rok, sledujte nás on-line

Tisková konference se koná na půdě Novy, konkrétně v Barrandovském ateliéru číslo 2. Novináře seznámí s chystanými novinkami přímo šéf mediální skupiny Christoph Mainusch.

Šlágr TV už vysílá v satelitní službě Digi TV po celý den, Music Box skončil

Music Box, který umožnil ve svém vysílání program Šlágr TV šířit, byl původně čtyřiadvacetihodinovým hudebním kanálem, z důvodu škrtů však svůj program před lety rapidně omezil.

Reklamní zastoupení Primy a Óčka změní vedení, Jelínek jde na novou pozici

„Rádi bychom využili Petrův potenciál rozvíjet zcela nové produkty a služby,“ uvedl k přesunu Jelínka na novou pozici Vladimír Pořízek, výkonný ředitel mediální skupiny Prima.

Komentátory Formule 1 Richtr a Eisele, analytikem bude Charouz

UVNITŘ FOTO – Všechny přenosy z atraktivního motoristického sportu budou divákům dostupné v HD kvalitě. Operátoři, kteří nabídnou i novou stanici Sport 1 HD, budou odhaleni zítra.

Věštci pronikli do vysílání další české neplacené televize

Televizní věštění proslavila na českých obrazovkách především stanice Active TV, která vysílá celoplošně v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group.

Dětská stanice Cartoon Network začne vysílat čtyřiadvacet hodin denně

O programovou pozici se zmíněnou tematickou stanicí se dělí kanál TCM nabízející klasiku stříbrného plátna. Obě televize vysílají ve formátu 4:3 a nejsou lokalizovány do češtiny.

Sílí kritika zpravodajství České televize, problém se dnes řešil i před poslanci

Příštího zasedání volebního výboru by se měl zúčastnit i předseda Rady ČT Jaroslav Dědič. Poslanci budou na své příští schůzi řešit, jaký další postup vůči sílící kritice zaujmout.

TV Písnička a Country no.1 budou oddělené. Chce to čas, říká provozovatel

Důvod k tomu, proč se jako první kanál dočká vypuštění na satelit Astra 3B TV Písnička, uvedl její majitel skutečnost, že ač dětský program vysílá prozatím velmi krátce, jsou na něj kladné odezvy.

Režisér Strach opět točí pro Českou televizi, připravuje seriál o brutálních vraždách

UVNITŘ FOTO – „Jsem přesvědčený, že tímto seriálem nabídneme divákům České televize nový rozměr české krimi,“ domnívá se kreativní producent České televize David Ziegelbauer.

Pořad Jak se staví sen čekají na Primě změny, moderování se ujme Něrgešová

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Pořad Jak se staví sen jsem se rozhodla moderovat proto, že se mi líbil nový koncept tohoto už zaběhnutého formátu,“ zdůvodnila jeho nová tvář.

Jak naladit Mňam TV? Podívejte se na pokrytí i operátory, kteří ji nabídnou

UVNITŘ TECHNICKÉ PARAMETRY A MAPY POKRYTÍ – Původní i akviziční obsah televize bude nabíhat postupně. Dnešní start je možné označit jako zážehový. S HD kvalitou se zatím nepočítá.

Novým stanicím Televize Barrandov už nestojí nic v cestě

TÝDENNÍ REVIZE – Provozovatel stanic Kino Barrandov a Barrandov Plus už udělal vše proto, aby mohl zahájit jejich distribuci. Tento týden získaly nové kanály licence pro satelit i DVB-T.

Nova dostala dvousettisícovou pokutu za Kriminálku Las Vegas

„Jedná se zejména o scénu zobrazující násilí, kdy je explicitním způsobem znázorněno rozpůlení lidského těla pomocí střelby,“ informoval regulátor.

Dětská televize Písnička provozovatele Šlágr TV získala satelitní licenci

TV Písnička je charakterizována v satelitní licenci jako teleshoppingový program s akcentem na hudbu různých žánrů. Pozemně vysílá v multiplexu 4 Radima Pařízka.

Nové programy televize Barrandov získaly licence pro DVB-T i satelit

Oba tématické kanály TV Barrandov mají zahájit vysílání v dubnu. V souvislosti s jejich startem lze s největší pravděpodobností očekávat změny v zemském multiplexu 3.

Osud Receptáře na Primě je po smrti Přemka Podlahy nejistý

Na otázku, zdali Prima pořad ukončí a nebude už za Podlahu hledat náhradu, je v tuto chvíli předčasné odpovědět. Televize však spouští od března nový magazín Gondíci, s.r.o.

Jak s kritikou zpravodajství ČT? Radní včera potrápilo vystoupení veřejnosti

Radní veřejnoprávního média se na poměry běžného zasedání radili včera neobvykle dlouho. Probrat všechny body jednání s krátkými pauzami jim trvalo téměř čtyři a půl hodiny.

Hackeři, meatheads či hooligans. Česká televize nasadí Kmeny Vladimíra 518

Filmové Kmeny nejsou knihou překlopenou do jednotlivých dílů. Subkultury samy svým fungováním ukázaly, jaká je jejich struktura, a tomu se poté přizpůsobila filmařská metoda.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+