Více

Články v rubrice Televize

Novu opouští šéf zpravodajského webu tn.cz Lubor Černohlávek

„Práce v nejsilnější mediální společnosti v České republice je pro mě velkou motivací,“ uvedl ke svému nástupu do Novy v březnu 2012 sám Černohlávek.

Tip TV obnoví vysílání pravděpodobně v květnu, regulátora žádá o novou licenci

Nová licence má stanici otevřít větší pole působnosti. Její vedení se chce věnovat i regionálnímu zpravodajství. „Stále ale budeme dělat to, co umíme nejlíp,“ konstatoval jednatel jejího provozovatele.

Slovenská televize na satelitu Astra v HD kvalitě? Nejpozději prý na podzim

„HD musí být i za cenu toho, že nebude na ostatní výdaje,“ uvedl v chatu s diváky veřejnoprávního média jeho generální ředitel Václav Mika.

Resuscitovaná televize Tip začala testovat v multiplexu 4 pro Prahu

Vysílání obsahuje prozatím pouze statickou obrazovku s nepřehlédnutelným logem stanice. Loni vysílal krátce program celoplošně v multiplexu 3, nyní je šířen pouze v hlavním městě.

Country no. 1 vysílá v pozemní síti ve snížené kvalitě pouze dočasně

„Program nechceme stavět primárně na prodeji muziky. Půjde spíše o doplňkový prvek,“ sdělil serveru DigiZone.cz Robert Kvapil, který je také výkonným šéfem televize Šlágr.

Televizní tipy na čtvrtek: PSG Zlín – HC Kometa Brno, Všechna jitra světa a Disturbia

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Placené kanály Viasat čeká 29. dubna redesign, Viasat Explorer se přejmenuje

„Investovali jsme do silnějšího obsahu a na našich kanálech nyní nabízíme mnohem více exkluzivních evropských premiér,“ uvedla viceprezidentka divize Pay-TV East skupiny MTG Karin Heijink.

Inzertní televize Tip TV obnoví vysílání, šířena bude v zemském multiplexu 4

Z vyjádření zástupců společnosti Digital Broadcasting je patrné, že Tip TV čeká změna zaměření. Operátor ji charakterizuje jako lifestylový kanál s regionálním zpravodajstvím.

Česká televize bude mít konečně k dispozici remasterovanou verzi Popelky

UVNITŘ VIDEO – „Na restaurování českých filmů se úspěšně podílíme již několik let, ale získat kvalitní kopii Vorlíčkovy pohádky, bylo obzvlášť obtížné,“ postěžoval si šéf média Petr Dvořák.

Televizory Philips připravují podporu portálu Voyo, Android jim přinese nové obzory

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Naše nové televizory jsou díky Androidu mnohem rychlejší, než tomu bylo doposud,“ upozornil na konferenci TVCON manažer firmy TP Vision Piotr Herod.

Jižní Čechy budou bez středních vln, v Děčíně nepůjdou některé televizní programy

Při plánovaných odstávkách, které potrvají několik hodin, budou tradičně provedeny pravidelné kontroly vysílačů, anténních systémů, údržba energetiky a vysílacích technologií.

Televizní tipy na středu: Dělníci bulváru, Konec starých časů a Případ Barnabáš Kos

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Radimu Pařízkovi se daří, do multiplexu 4 získal minimálně čtyři nové zákazníky

Pařízek na nedávné konferenci Milníky digitální televize hlasitě zdůrazňoval, že multiplex 4 je jedinou celoplošnou sítí, která je zákazníkům schopna nabídnout vysílání na regionální bázi.

Prima posune v sobotu Souboj národů až za 22. hodinu, upřednostní filmy

UVNITŘ GALERIE – Za tímto krokem je nízká sledovanost zábavné soutěže, která vzniká ve spolupráci s televizí Joj. Konkurence proti ní vysílá tradiční sobotní zábavu, případně české filmy.

Česká televize odvysílá pokračování Hry o trůny, Ve jménu vlasti i Panství Downton

Na veletrhu MIPTV v Cannes se objevil i seriál První republika, který se díky účasti České televize na veletrhu bude vysílat mimo jiné v USA a Iránu.

První z operátorů potvrdil zařazení kanálů HBO a Cinemax v HD rozlišení do své nabídky

UVNITŘ FOTOGALERIE – Distribuce HD verzí stanic společnosti HBO Europe měla původně začít už loni, ale jejich start nakonec zkomplikovaly technické problémy v Maďarsku.

Televize Morava začala testovat v zemském mul­tiplexu 4 na Olomoucku

„Regionální vysílání pro tuto oblast skutečně připravujeme, ale v tuto chvíli bych nechtěla cokoliv komentovat,“ uvedla pro DigiZone.cz jednatelka provozovatele Magdalena Veselá.

V multiplexu 4 začala testovat nová hudební stanice Country no. 1, druhý kanál Šlágru

UVNITŘ FOTO – „Budeme preferovat originální produkci a diváci se mohou určitě těšit také na přísun naprostých zahraničních novinek,“ popsal včera serveru DigiZone.cz výkonný ředitel programu Robert Kvapil.

Televizní tipy na úterý: dokument Lucie před Lucií, Chatova země a Černí baroni

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Česká televize nasadí od 28. dubna na Jedničku detektivní seriál Clona

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Mladý fotograf se po vraždě svého otce dostává do elitního kriminalistického týmu. Má ale problémy hrát podle pravidel,“ láká Česká televize v programových plánech.

„Šlágr 2“ nakonec půjde do multiplexu 4, testovat začne ještě tento týden

UVNITŘ FOTOGALERIE – Výkonný ředitel stanice Robert Kvapil tvrdí, že nový program nabídne to nejlepší, co je v oblasti country music k dispozici včetně zahraniční produkce.

ČT spustila dvě nové aplikace pro HbbTV, archiv pořadů bude mít verzi pro děti

UVNITŘ FOTOGALERIE – Zajímavá je z pohledu technologií zejména druhá aplikace, která do využívání zapojuje prvky interaktivity. Divák zde aktivně reaguje na pokyny ve hře.

První narozeniny Primy Zoom připomene i speciální edice vín

UVNITŘ FOTO – Prima spojí první výročí existence tematického programu spolu s pětačtyřiceti lety od založení Botanické zahrady hl. města Prahy.

Óčko by mohlo spustit další hybridní aplikace HbbTV do měsíce, nově i chat

Vedení televize vidí v Česku nově používanou technologii jako velký potenciál pro svou diváckou skupinu, která by v budoucnu mohla ovlivňovat pomocí dálkového ovladače další průběh pořadů.

Televizní tipy na pondělí: Tajemný předmět touhy, Spáči a Ve službách legie

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Televizní tipy na neděli: Díky za každé nové ráno, Záchranáři a Mr. Brooks

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Televizní tipy na sobotu: Nejchytřejší Čech, fotbal Sparta – Slavia a Prokletý ostrov

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Evoluce, nebo revoluce? Česká televize v oblasti technologií nezahálí

TÝDENNÍ REVIZE – Plánovaný přechod České televize z SD do HD vysílání na satelitu je skutečně bombastickou zprávou, zas tak překvapivý ale není.

Nekódovaný hudební kanál iM1 známý ze satelitu Astra čekají změny

UVNITŘ FOTO – Stanice v současné době nabízí na satelitu pod názvem iM1 Hits proud aktuální hudby s možností ovlivnění playlistu prostřednictvím SMS zpráv.

TV Barrandov odhalila další novinky i drobné úpravy ve svém programu

Televize Barrandov viditelně pracuje na programové politice, kdy pořady svazuje s jednotlivými osobnostmi. Platí to pro Aleše Cibulku, Heidi Janků, Kateřinu Brožovou i Veroniku Žilkovou.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+