reklama

reklama

reklama

Více

reklama

Články v rubrice Televize

Start stanice O2 Sport se blíží, očekávání operátora O2 jsou velká

TÝDENNÍ REVIZE – Program má být atraktivní nejen co do množství fotbalových přenosů, ale i takzvanou multidimenzí, tedy revoluční možností, kdy si divák má možnost vybrat, co chce sledovat.

Barrandov dávkuje novinky ke svému hudebnímu kanálu, zveřejnil seznam klipů

Web televize je přes hlavní stránku Televize Barrandov nedostupný, lze se na něj ovšem dostat po zadání přímého odkazu. Ten odhalil jeden z našich čtenářů.

Nově v druhém kvartálu meziročně narostl zisk, tržby jí ale opět klesly

DOKUMENT UVNITŘ – „Výsledky tohoto čtvrtletí předčily naše očekávání a odráží trvalé a rozsáhlé zlepšování naší činnosti,“ konstatoval Michael Del Nin, jeden ze dvou generálních ředitelů skupiny CME.

FilmBox HD se změní v září na FilmBox Extra HD na přání operátorů a diváků

Změna má divákům pomoci orientovat se v široké nabídce programů FilmBox a nový název umožní jasněji identifikovat obsah, který tato stanice bude vysílat, uvedl provozovatel kanálu.

O2 Sport nabídne Premier League v češtině, Digi Sporty si O2TV ponechá

„Umístění studia v O2 areně není náhodné. Můžeme zde využívat kapacity páteřní sítě O2 a také přímého napojení na klíčové sportovní události, které se zde konají,“ uvedl šéf televize Marek Kindernay.

Šéf O2 zveřejnil na Twitteru první fotku studia O2 Sport, operátor ho představí dnes

UVNITŘ FOTO – Dnešní tiskovou konferenci k představení kanálu O2 Sport zprostředkujeme formou aktuálního zpravodajství, chystáme taktéž fotogalerii a rozhovor s Markem Kindernayem.

Stanice Barrandov Muzika už má logo a webovou stránku, odstartovat má 8. srpna

Vývoj zaplněnosti digitálních zemských multiplexů ukazuje na to, že program je nejžhavějším kandidátem pro Regionální síť 8 Českých Radiokomunikací.

Politici podle šéfa ČT Dvořáka ustrnuli v 90. letech, diváci by měli platit i za internet

„Přehrání na internetu nám dělají 10 až 20 procent celkové sledovanosti,“ konstatoval v rozhovoru pro Hospodářské noviny generální ředitel České televize Petr Dvořák.

Odstartuje televize Mňau, sesterský projekt Mňam TV pro majitele domácích mazlíčků

AKTUALIZOVÁNO – „Češi z průzkumů vycházejí jako jedni z největších milovníků domácích zvířat na světě, navíc existuje, a neustále vzniká, bezpočet materiálů vytvářených samotnými majiteli,“ uvedl provozovatel televize.

Satelit zdarma? Kdepak! TV Barrandov láká kampaní na chystaný seriál

Bezdružice budou novým komediálním seriálem, který by měl mít podle agentury Media Master, jenž prodává pro televizi reklamní prostor, premiéru v srpnu nebo září letošního roku.

Televizní tipy na neděli: Bella, Svědek a Partie krásného dragouna

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Televizní tipy na sobotu: Tour de France, Senna, Šakal, Harry Potter a Milenec

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

JOJ Cinema změnila logo, ve sporu s Novou však šlo o víc

TÝDENNÍ REVIZE – Přestože oficiálně šlo ve sporu obou televizí pouze o podobnost log, je jasné, že za celou kauzou obou mediálních skupin je něco víc. Nova Cinema se díky DVB-T ale o svou pozici bát nemusí.

Hudební kanál Classica dostupný ve Skylinku může vysílat dalších osm let

Stanice Classica byla původně známá pod označením Unitel Classica. Koncem května loňského roku prošel kanál významnou proměnou vizuálu včetně loga.

RRTV bude regulovat vysílání kanálu určeného pro Irák

Stanice s režimem 24/7, tedy vysílání čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, se nebude orientovat na „propagandu“, ale má jít o program, který bude orientován výhradně na prodej zboží.

O2 získala licenci pro pět kanálů O2 Sport, operátor nabídne multistreaming

Stanice O2 Sport odstartuje 8. srpna a bude exkluzivně dostupná pouze klientům největší IPTV služby u nás, produktu O2TV, a její mobilní varianty O2TV Go.

Discovery přebírá zbývající podíl v Eurosportu za třináct miliard

Eurosport působí se svými dvěma tematickými kanály v nabídce placených služeb v České republice i na Slovensku. Na našem území poskytuje i on-line přehrávač Eurosport Player.

Start Food Network v češtině se blíží, operátoři už dostávají programové plány

Na chystanou lokalizaci stanice upozornil DigiZone.cz koncem března jako první. O blížícím se startu kanálu v češtině tehdy informoval jeho provozovatel Scripps Networks Interactive.

Barrandov Muzika odstartuje v průběhu srpna, potvrdil její provozovatel

Volnou kapacitu mohou v současné době nabídnout vznikající stanici České Radiokomunikace v Regionální síti 8, případně Digital Broadcasting v celoplošném multiplexu 4.

ČT24 mění kvůli nehodě pendolina u Studénky program, od 10:30 nabízí mimořádné zpravodajství

Rychlovak se poblíž Studénky na Ostravsku srazil s nákladním automobilem, záchranáři na místě hlásí dva mrtvé a několik těžce zraněných. Do Studénky zamířil premiér.

JOJ Cinema má nové logo, ve vysílání se objeví pravděpodobně zítra

Slovenská komerční skupina nasazuje nové logo s okamžitou platností a bude ho používat ve všech komunikačních kanálech a materiálech – při komunikaci s operátory, na webu a podobně.

Prima ve druhém čtvrtletí zvýšila tržby, oproti prvnímu kvartálu ale zpomalila růst

UVNITŘ PODROBNÝ REPORT – Švédský spolumajitel Primy, skupina Modern Times Group, v Česku eviduje tříprocentní meziroční růst tržeb i při poklesu podílu FTV Primy na sledovanosti.

JOJ Cinema změní logo, slovenská skupina se dostala do sporu s Novou

DOPLNĚNO STANOVISKO TV NOVA – „Obdrželi jsme předběžné opatření, na jehož základě měníme logo a postupujeme celou záležitost našim právníkům,“ řekl DigiZone.cz generální ředitel TV JOJ Marcel Grega.

Německá RTL zvažuje expanzi do zahraničí, spustila by zde mezinárodní kanál

Neplacené stanice RTL se standardním rozlišením vysílají na satelitu Astra nekódovaně do celé Evropy, HD verze jsou kryptovány a zpřístupněny pouze klientům služby HD+.

V Evropě odstartuje první sportovní kanál v Ultra HD, v srpnu ho spustí Britové

Exkluzivní sportovní kanál přinese jeho divákům například přenosy UEFA Champions League, Barclays Premier League, FA Cupu, Aviva Premiership Rugby a MotoGP.

Desetimilionová pokuta? Skylink možná zaskočila, ale problémem rozhodně nebude

TÝDENNÍ REVIZE – Udělení pokuty provozovateli největší satelitní služby může připadat astronomické, je třeba si však uvědomit, že její provozovatel působí hned v několika evropských zemích.

O2 Sport bude testovat už od 25. července, odstartuje nakonec 8. srpna

Kompletní podoba tematické stanice, která bude exkluzivně dostupná pouze klientům O2 Czech Republic, bude odhalena na tiskové konferenci v úterý 28. července.

České televize za první pololetí inkasovaly za reklamu o 1,5 miliardy korun více než loni

UVNITŘ TABULKY – Televize si podle monitoringu agentury Nielsen Admosphere polepšily nejvíc ze všech mediatypů. Ještě větší meziroční růst u nich zaznamenala za měsíc červen.

Lucia Kršáková „zběhla“ od Novy k Primě, od září bude výrobní ředitelkou FTV Primy

Ve funkci nahradí Radka Janouška, který se kvůli vlastní produkční společnosti dostával do střetu zájmů. Kršáková od podzimu 2013 do letošního června zastávala stejný post na Nově.
Prémiový obsah

Pařízkovy multiplexy jsou kvůli úvěrům kompletně zastaveny ve prospěch věřitelů

Radim Pařízek si nepůjčoval jen od bank, ale také nebankovních institucí. Desítky milionů korun dluží i realitnímu magnátovi Luďku Fabingerovi obviněnému v kauze H-System.

reklama

reklama

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete