Více

Územní oblast Trutnov

TPP Trutnov
Termíny vypínání analogových vysílačů v územní oblasti Trutnov
Lokalita Vysílač Program Vysílací kanál Nejpozdější termín vypnutí
Trutnov Černá hora ČT 1 23 vypnuto
Trutnov Černá hora ČT 2 40 vypnuto
Trutnov Černá hora Nova 11 vypnuto
Pardubice Krásné ČT 1 22 vypnuto
Pardubice Krásné ČT 2 57 vypnuto
Pardubice Krásné Nova 6 vypnuto
Pardubice Krásné Prima 34 vypnuto
Liberec Ještěd ČT 1 31 vypnuto
Liberec Ještěd ČT 2 43 vypnuto
Liberec Ještěd Nova 8 vypnuto
Liberec Ještěd Prima 60 vypnuto
Rychnov nad Kněžnou Litický Chlum ČT 1 28 vypnuto
Rychnov nad Kněžnou Litický Chlum Prima 45 vypnuto
Adršpach Adršpach Nova R2 vypnuto
Albrechtice Desná – Špičák ČT 1 28 vypnuto
Albrechtice Desná – Špičák ČT 2 43 vypnuto
Albrechtice Desná – Špičák Nova 25 vypnuto
Albrechtice Desná – Špičák Prima 56 vypnuto
Babí Babí ČT 1 59 vypnuto
Bartošovice v Orlických horách Bartošovice v Orlických horách ČT 1 34 vypnuto
Bartošovice v Orlických horách Bartošovice v Orlických horách ČT 2 56 vypnuto
Bartošovice v Orlických horách Bartošovice v Orlických horách Nova 44 vypnuto
Batňovice Batňovice ČT 2 43 vypnuto
Batňovice Batňovice Nova R9 vypnuto
Bernartice Bernartice ČT 1 31 vypnuto
Bernartice Bernartice ČT 2 43 vypnuto
Bernartice Bernartice Nova R10 vypnuto
Bohuslavice nad Úpou Bohuslavice nad Úpou ČT 1 51 vypnuto
Bohuslavice nad Úpou Bohuslavice nad Úpou ČT 2 57 vypnuto
Bohuslavice nad Úpou Bohuslavice nad Úpou Nova R2 vypnuto
Bojanov Bojanov ČT 1 32 vypnuto
Brandýs nad Orlicí Brandýs nad Orlicí ČT 1 39 vypnuto
Brandýs nad Orlicí Brandýs nad Orlicí ČT 2 44 vypnuto
Brandýs nad Orlicí Brandýs nad Orlicí Nova R10 vypnuto
Broumov Broumov Nova R10 vypnuto
Broumov Broumov Prima 58 vypnuto
Broumov Olivětín Nova R2 vypnuto
Černá Studnice Černá Studnice ČT 1 21 vypnuto
Černá Studnice Černá Studnice Nova 27 vypnuto
Černovír Černovír ČT 1 30 vypnuto
Černovír Černovír Nova 27 vypnuto
Černý Důl Černý Důl Prima 49 vypnuto
Česká Čermná Česká Čermná ČT 2 50 vypnuto
Česká Metuje Česká Metuje ČT 1 30 vypnuto
Česká Metuje Česká Metuje ČT 2 43 vypnuto
Česká Metuje Česká Metuje Nova R1 vypnuto
Česká Třebová Česká Třebová ČT 1 35 vypnuto
Česká Třebová Česká Třebová ČT 2 32 vypnuto
Česká Třebová Česká Třebová Nova 60 vypnuto
Čistá Čistá Nova R10 vypnuto
Desná Desná ČT 1 R10 vypnuto
Desná Desná ČT 2 55 vypnuto
Desná Desná Nova R7 vypnuto
Desná III Příchovice ČT 1 33 vypnuto
Desná III Příchovice ČT 2 50 vypnuto
Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách ČT 1 35 vypnuto
Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách ČT 2 27 vypnuto
Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách Nova R10 vypnuto
Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč ČT 1 27 vypnuto
Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč ČT 2 60 vypnuto
Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč Nova R7 vypnuto
Dolní Dvůr Dolní Dvůr ČT 1 39 vypnuto
Dolní Dvůr Dolní Dvůr ČT 2 49 vypnuto
Dolní Dvůr Dolní Dvůr Nova R10 vypnuto
Dolní Újezd Dolní Újezd Nova 26 vypnuto
Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem Nova R9 vypnuto
Frýdlant v Čechách Frýdlant v Čechách ČT 1 34 vypnuto
Frýdlant v Čechách Frýdlant v Čechách ČT 2 41 vypnuto
Frýdlant v Čechách Frýdlant v Čechách Nova R6 vypnuto
Háje nad Jizerou Háje nad Jizerou ČT 1 32 vypnuto
Háje nad Jizerou Háje nad Jizerou Nova 27 vypnuto
Harcov Harcov ČT 1 36 vypnuto
Harcov Harcov Nova 28 vypnuto
Harrachov Harrachov ČT 1 25 vypnuto
Harrachov Harrachov ČT 2 59 vypnuto
Harrachov Harrachov Nova R10 vypnuto
Havlovice Havlovice Nova R7 vypnuto
Hejnice Hejnice ČT 1 28 vypnuto
Hejnice Hejnice ČT 2 59 vypnuto
Hejnice Hejnice Nova R2 vypnuto
Hejnice Hejnice Prima 23 vypnuto
Hlinsko Hlinsko ČT 1 37 vypnuto
Hlinsko Hlinsko ČT 2 47 vypnuto
Hlinsko Hlinsko Nova R10 vypnuto
Hlinsko Hlinsko Prima 51 vypnuto
Hnátnice Hnátnice Nova R11 vypnuto
Horní Brusnice Horní Brusnice Nova R7 vypnuto
Horní Maršov Horní Maršov ČT 1 33 vypnuto
Horní Maršov Horní Maršov Nova R8 vypnuto
Hostinné Hostinné ČT 1 51 vypnuto
Hostinné Hostinné ČT 2 53 vypnuto
Hostinné Hostinné Nova 34 vypnuto
Hradec Králové Hradec Králové-město Prima 27 vypnuto
Hrdlořezy Hrdlořezy ČT 1 39 vypnuto
Hrdlořezy Hrdlořezy ČT 2 45 vypnuto
Hrdlořezy Hrdlořezy Nova R9 vypnuto
Hronov Hronov ČT 1 24 vypnuto
Hronov Hronov ČT 2 46 vypnuto
Hronov Hronov Nova R10 vypnuto
Chotěvice Chotěvice ČT 1 44 vypnuto
Chotěvice Chotěvice Nova R2 vypnuto
Chvaleč Chvaleč ČT 1 39 vypnuto
Chvaleč Chvaleč Nova R7 vypnuto
Chvaletice Chvaletice Nova R10 vypnuto
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou ČT 1 37 vypnuto
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou ČT 2 29 vypnuto
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou Nova R10 vypnuto
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou Prima 45 vypnuto
Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou Nova R10 vypnuto
Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou RTM 45 vypnuto
Janov nad Nisou Janov nad Nisou ČT 1 21 vypnuto
Janov nad Nisou Janov nad Nisou Nova R11 vypnuto
Janské Lázně Janské Lázně ČT 1 37 vypnuto
Janské Lázně Janské Lázně ČT 2 60 vypnuto
Janské Lázně Janské Lázně Nova 27 vypnuto
Javornice Javornice Nova R2 vypnuto
Jilemnice Benecko ČT 1 34 vypnuto
Jilemnice Benecko ČT 2 55 vypnuto
Jilemnice Benecko Nova R9 vypnuto
Jindřichovice pod Smrkem Jindřichovice pod Smrkem ČT 1 36 vypnuto
Jindřichovice pod Smrkem Jindřichovice pod Smrkem Nova 38 vypnuto
Jívka Jívka ČT 2  – vypnuto
Jívka Jívka ČT 1  – vypnuto
Kokonín Kokonín ČT 1 25 vypnuto
Kokonín Kokonín Nova 29 vypnuto
Košťálov Košťálov ČT 1 37 vypnuto
Košťálov Košťálov ČT 2 28 vypnuto
Košťálov Košťálov Nova R10 vypnuto
Kunvald Kunvald ČT 2 31 vypnuto
Kutná Hora Kutná Hora Prima 47 vypnuto
Labská Labská ČT 1 37 vypnuto
Labská Labská ČT 2 49 vypnuto
Labská Labská Nova 34 vypnuto
Labská Labská Prima 58 vypnuto
Letohrad Letohrad ČT 1 42 vypnuto
Letohrad Letohrad ČT 2 49 vypnuto
Letohrad Letohrad Nova 59 vypnuto
Liberec Liberec RTM 47 vypnuto
Libňatov Libňatov ČT 1 50 vypnuto
Libňatov Libňatov ČT 2 37 vypnuto
Libňatov Libňatov Nova R8 vypnuto
Líšnice Líšnice ČT 2 32 vypnuto
Líšnice Líšnice Nova R7 vypnuto
Litice nad Orlicí Litice nad Orlicí ČT 1 21 vypnuto
Litice nad Orlicí Litice nad Orlicí ČT 2 37 vypnuto
Litice nad Orlicí Litice nad Orlicí Nova R11 vypnuto
Litomyšl Litomyšl Nova R11 vypnuto
Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou ČT 1 42 vypnuto
Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou ČT 2 36 vypnuto
Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou Nova R7 vypnuto
Lubná Lubná Nova R11 vypnuto
Machov Machov ČT 1 35 vypnuto
Machov Machov ČT 2 56 vypnuto
Machov Machov Nova R9 vypnuto
Malá Skála Malá Skála ČT 1 25 vypnuto
Malá Skála Malá Skála ČT 2 59 vypnuto
Malá Skála Malá Skála Nova R10 vypnuto
Malá Skála Malá Skála Prima 45 vypnuto
Martínkovice Nový Dvůr ČT 1 34 vypnuto
Martínkovice Nový Dvůr ČT 2 37 vypnuto
Martínkovice Nový Dvůr Nova R9 vypnuto
Meziměstí Meziměstí ČT 1 27 vypnuto
Meziměstí Meziměstí Nova R8 vypnuto
Mírová pod Kozákovem Mírová pod Kozákovem ČT 1 25 vypnuto
Mírová pod Kozákovem Mírová pod Kozákovem Nova R9 vypnuto
Náchod Náchod ČT 1 39 vypnuto
Náchod Náchod ČT 2 51 vypnuto
Náchod Náchod Nova R9 vypnuto
Náchod Náchod Prima 42 vypnuto
Náchod Běloves ČT 1 32 vypnuto
Náchod Běloves ČT 2 26 vypnuto
Náchod Běloves Nova 37 vypnuto
Nová Paka Nová Paka Nova R10 vypnuto
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují ČT 1 33 vypnuto
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují ČT 2 49 vypnuto
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují Nova R10 vypnuto
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují Prima 59 vypnuto
Olešnice v Orlických horách Olešnice v Orlických horách ČT 1 56 vypnuto
Olešnice v Orlických horách Olešnice v Orlických horách Nova R9 vypnuto
Orlické Záhoří Orlické Záhoří ČT 1 32 vypnuto
Orlické Záhoří Orlické Záhoří Nova R11 vypnuto
Pec pod Sněžkou II. Horizont ČT 1 32 vypnuto
Pec pod Sněžkou II. Horizont ČT 2 60 vypnuto
Pec pod Sněžkou II. Horizont Nova 27 vypnuto
Pec pod Sněžkou II. Horizont Prima 51 vypnuto
Pec pod Sněžkou Janovy Boudy ČT 1 39 vypnuto
Pec pod Sněžkou Janovy Boudy ČT 2 44 vypnuto
Pec pod Sněžkou Janovy Boudy Nova 34 vypnuto
Pec pod Sněžkou Janovy Boudy Prima 47 vypnuto
Pecka Pecka ČT 1 29 vypnuto
Pecka Pecka Nova R9 vypnuto
Pelechov Pelechov ČT 1 31 vypnuto
Pelechov Pelechov ČT 2 43 vypnuto
Pelechov Pelechov Prima 56 vypnuto
Petříkovice Petříkovice ČT 1 33 vypnuto
Petříkovice Petříkovice ČT 2 53 vypnuto
Petříkovice Petříkovice Nova R10 vypnuto
Písečná Písečná ČT 1 51 vypnuto
Písečná Písečná ČT 2 48 vypnuto
Police nad Metují Police nad Metují ČT 1 32 vypnuto
Police nad Metují Police nad Metují ČT 2 48 vypnuto
Police nad Metují Police nad Metují Nova R9 vypnuto
Police nad Metují Police nad Metují Prima 60 vypnuto
Poniklá Poniklá ČT 1 25 vypnuto
Poniklá Poniklá ČT 2 29 vypnuto
Poniklá Poniklá Nova R10 vypnuto
Poniklá Poniklá Prima 46 vypnuto
Poříčí u Trutnova Poříčí u Trutnova ČT 1 34 vypnuto
Poříčí u Trutnova Poříčí u Trutnova ČT 2 56 vypnuto
Poříčí u Trutnova Poříčí u Trutnova Nova 30 vypnuto
Potštejn Potštejn Nova R10 vypnuto
Prachovice Prachovice ČT 1 51 vypnuto
Prachovice Prachovice ČT 2 55 vypnuto
Prachovice Prachovice Nova R10 vypnuto
Řetová Řetová ČT 1 37 vypnuto
Řetová Řetová Nova R8 vypnuto
Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou ČT 1 34 vypnuto
Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou Nova R9 vypnuto
Rovensko pod Troskami Rovensko pod Troskami ČT 1 34 vypnuto
Rovensko pod Troskami Rovensko pod Troskami Nova 39 vypnuto
Rudník Rudník ČT 1 37 vypnuto
Rudník Rudník ČT 2 45 vypnuto
Rudník Rudník Nova 32 vypnuto
Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Nova 33 vypnuto
Sebranice Sebranice Nova R8 vypnuto
Sedloňov Sedloňov ČT 1 47 vypnuto
Sedloňov Sedloňov Nova R2 vypnuto
Semily Semily ČT 1 38 vypnuto
Semily Semily ČT 2 49 vypnuto
Semily Semily Nova R2 vypnuto
Široký Důl Široký Důl Nova R2 vypnuto
Skuhrov nad Bělou Skuhrov nad Bělou ČT 1 37 vypnuto
Slatina nad Zdobnicí Slatina nad Zdobnicí Nova R10 vypnuto
Špindlerův Mlýn Medvědín ČT 1 21 vypnuto
Špindlerův Mlýn Medvědín ČT 2 44 vypnuto
Špindlerův Mlýn Medvědín Nova 32 vypnuto
Starkov Starkov ČT 1 25 vypnuto
Starkov Starkov ČT 2 59 vypnuto
Starkov Starkov Nova R9 vypnuto
Suchý Důl Suchý Důl ČT 1 59 vypnuto
Suchý Důl Suchý Důl Nova R8 vypnuto
Svatý Petr Svatý Petr ČT 1 39 vypnuto
Svatý Petr Svatý Petr ČT 2 28 vypnuto
Svatý Petr Svatý Petr Nova 25 vypnuto
Svatý Petr Svatý Petr Prima 59 vypnuto
Svratka Svratka ČT 1 38 vypnuto
Svratka Svratka ČT 2 55 vypnuto
Svratka Svratka Nova R2 vypnuto
Tanvald Tanvald ČT 1 34 vypnuto
Tanvald Tanvald ČT 2 46 vypnuto
Tanvald Tanvald Nova R2 vypnuto
Tanvald Tanvald Nova 37 vypnuto
Teplice nad Metují Teplice nad Metují ČT 1 37 vypnuto
Teplice nad Metují Teplice nad Metují ČT 2 50 vypnuto
Teplice nad Metují Teplice nad Metují Nova R10 vypnuto
Teplice nad Metují Teplice nad Metují Prima 56 vypnuto
Trutnov Šibeniční vrch Nova R9 vypnuto
Trutnov Šibeniční vrch Prima 48 vypnuto
Úpice Úpice ČT 1 33 vypnuto
Úpice Úpice ČT 2 R10 vypnuto
Úpice Úpice Nova 44 vypnuto
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí ČT 1 26 vypnuto
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Nova R10 vypnuto
Velké Petrovice Velké Petrovice ČT 1 31 vypnuto
Velké Petrovice Velké Petrovice Nova 33 vypnuto
Vítkovice v Krkonoších Vítkovice v Krkonoších ČT 1 36 vypnuto
Vítkovice v Krkonoších Vítkovice v Krkonoších Nova 27 vypnuto
Vrchlabí Vrchlabí ČT 1 27 vypnuto
Vrchlabí Vrchlabí ČT 2 59 vypnuto
Vrchlabí Vrchlabí Nova R9 vypnuto
Vrchlabí Vrchlabí-město Prima 55 vypnuto
Vysoké Mýto Karosa Nova 51 vypnuto
Vysoké Mýto vodárna Nova R10 vypnuto
Zálesní Lhota Zálesní Lhota ČT 1 31 vypnuto
Zálesní Lhota Zálesní Lhota ČT 2 43 vypnuto
Zálesní Lhota Zálesní Lhota Prima 60 vypnuto
Žamberk Žamberk ČT 2 34 vypnuto
Žamberk Žamberk Nova R10 vypnuto
Železný Brod Železný Brod ČT 1 29 vypnuto
Železný Brod Železný Brod ČT 2 46 vypnuto
Železný Brod Železný Brod Nova R11 vypnuto
Zlatá Olešnice Zlatá Olešnice ČT 1 36 vypnuto
Zlatá Olešnice Zlatá Olešnice ČT 2 39 vypnuto
Zlatá Olešnice Zlatá Olešnice Nova R11 vypnuto

Zdroj: Technický plán přechodu

Územní oblast Sušice Územní oblast Ústí nad Labem        

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+