Více

Územní oblast Praha

TPP Praha
Termíny vypínání analogových vysílačů v územní oblasti Praha
Lokalita Vysílač Program Vysílací kanál Nejpozdější termín vypnutí
Praha Žižkov ČT 1 51 vypnuto
Praha Žižkov ČT 2 41 vypnuto
Praha Žižkov Nova 37 vypnuto
Praha Žižkov Prima 24 vypnuto
Praha Cukrák ČT 1 26 vypnuto
Praha Cukrák ČT 2 53 vypnuto
Praha Cukrák Nova 1 vypnuto
Praha Cukrák Prima 7 vypnuto
Příbram Praha ČT 2 29 vypnuto
Votice Mezivrata ČT 1 30 vypnuto
Votice Mezivrata ČT 2 56 vypnuto
Benešov Benešov ČT 1 32 vypnuto
Benešov Benešov ČT 2 45 vypnuto
Benešov Benešov Nova 38 vypnuto
Benešov Benešov Prima 55 vypnuto
Beroun Beroun ČT 1 34 vypnuto
Beroun Beroun ČT 2 49 vypnuto
Beroun Beroun Nova 11 vypnuto
Beroun Beroun Prima 47 vypnuto
Český Šternberk Český Šternberk ČT 1 39 vypnuto
Český Šternberk Český Šternberk ČT 2 32 vypnuto
Český Šternberk Český Šternberk Nova 10 vypnuto
Čtyřkoly Lštění ČT 1 28 vypnuto
Čtyřkoly Lštění ČT 2 47 vypnuto
Čtyřkoly Lštění Nova 43 vypnuto
Čtyřkoly obec Prima 21 vypnuto
Chocerady Chocerady ČT 1 32 vypnuto
Chocerady Chocerady ČT 2 42 vypnuto
Chocerady Chocerady Prima 34 vypnuto
Jince Jince ČT 1 28 vypnuto
Jince Jince ČT 2 44 vypnuto
Jince Ohrazenice Prima 22 vypnuto
Jistebnice Jistebnice ČT 1 34 vypnuto
Jistebnice Jistebnice ČT 2 60 vypnuto
Kácov Kácov ČT 1 29 vypnuto
Kácov Kácov ČT 2 43 vypnuto
Kácov Kácov Nova 9 vypnuto
Kamýk nad Vltavou Kamýk nad Vltavou ČT 1 35 vypnuto
Kamýk nad Vltavou Kamýk nad Vltavou ČT 2 vypnuto
Karlštejn Karlštejn ČT 1 28 vypnuto
Karlštejn Karlštejn ČT 2 39 vypnuto
Karlštejn Karlštejn Nova 6 vypnuto
Karlštejn obec Prima 21 vypnuto
Knovíz Knovíz ČT 1 29 vypnuto
Knovíz Knovíz Nova 9 vypnuto
Loděnice Loděnice ČT 1 49 vypnuto
Loděnice Loděnice ČT 2 44 vypnuto
Městečko u Křivoklátu Městečko u Křivoklátu ČT 1 36 vypnuto
Městečko u Křivoklátu Městečko u Křivoklátu ČT 2 39 vypnuto
Městečko u Křivoklátu Městečko u Křivoklátu Nova 8 vypnuto
Městečko u Křivoklátu Městečko u Křivoklátu Prima 23 vypnuto
Mladá Vozice Mladá Vozice Nova 9 vypnuto
Nespeky Nespeky ČT 1 35 vypnuto
Nespeky Nespeky ČT 2 50 vypnuto
Nespeky Nespeky Prima 58 vypnuto
Nižbor Nižbor ČT 1 22 vypnuto
Nižbor Nižbor ČT 2 32 vypnuto
Nižbor Nižbor Prima 59 vypnuto
Nový Knín Nový Knín ČT 1 35 vypnuto
Petrov Pikovice ČT 1 38 vypnuto
Podlesí Podlesí ČT 1 28 vypnuto
Podlesí Podlesí ČT 2 59 vypnuto
Praha Břevnov Prima 59 vypnuto
Praha Krč ČT 1 34 vypnuto
Praha Krč ČT 2 57 vypnuto
Praha Krč Prima 6 vypnuto
Praha Strahov ČT 1 32 vypnuto
Praha Strahov Nova 39 vypnuto
Praha Vokovice ČT 1 44 vypnuto
Praha Vokovice ČT 2 56 vypnuto
Praha Vokovice Nova 47 vypnuto
Praha Vokovice Prima 59 vypnuto
Praha Žvahov ČT 1 49 vypnuto
Praha Žvahov ČT 2 60 vypnuto
Praha Žvahov Nova 45 vypnuto
Praha Žvahov Prima 43 vypnuto
Praskolesy Praskolesy ČT 1 35 vypnuto
Příbram Březové hory ČT 1 36 vypnuto
Příbram Příbram Prima 42 vypnuto
Rataje nad Sázavou Rataje nad Sázavou ČT 1 21 vypnuto
Rataje nad Sázavou Rataje nad Sázavou ČT 2 27 vypnuto
Rataje nad Sázavou Rataje nad Sázavou Nova 9 vypnuto
Rataje nad Sázavou Rataje nad Sázavou Prima 47 vypnuto
Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem Nova 37 vypnuto
Roztoky u Křivoklátu Roztoky u Křivoklátu ČT 1 30 vypnuto
Roztoky u Křivoklátu Roztoky u Křivoklátu ČT 2 42 vypnuto
Roztoky u Křivoklátu Roztoky u Křivoklátu Nova 44 vypnuto
Roztoky u Křivoklátu Roztoky u Křivoklátu Prima 59 vypnuto
Sázava Sázava ČT 1 35 vypnuto
Sázava Sázava ČT 2 38 vypnuto
Sázava Sázava Nova 11 vypnuto
Sázava Sázava Prima 45 vypnuto
Solenice Solenice ČT 1 21 vypnuto
Solenice Solenice ČT 2 43 vypnuto
Solenice Solenice Nova 9 vypnuto
Srbsko Srbsko ČT 1 36 vypnuto
Srbsko Srbsko ČT 2 42 vypnuto
Srbsko Srbsko Nova 8 vypnuto
Srbsko Srbsko Prima 56 vypnuto
Štěchovice Štěchovice ČT 1 36 vypnuto
Štěchovice Štěchovice ČT 2 44 vypnuto
Stříbrná Skalice Spálený kopec ČT 1 44 vypnuto
Stříbrná Skalice Spálený kopec ČT 2 39 vypnuto
Stříbrná Skalice Spálený kopec Nova 9 vypnuto
Stříbrná Skalice Spálený kopec Prima 49 vypnuto
Tuchoměřice Tuchoměřice ČT 1 32 vypnuto
Tuchoměřice Tuchoměřice ČT 2 43 vypnuto
Tuchoměřice Tuchoměřice Nova 39 vypnuto
Tuchoměřice Tuchoměřice Prima 60 vypnuto
Vlašim Vlašim ČT 1 28 vypnuto
Vlašim Vlašim ČT 2 47 vypnuto
Vlašim Vlašim Nova 11 vypnuto
Vlašim Vlašim Prima 45 vypnuto
Voltýřov Orlík ČT 1 34 vypnuto
Voltýřov Orlík Nova 28 vypnuto
Zaječov Zaječov ČT 1 44 vypnuto
Zaječov Zaječov ČT 2 57 vypnuto
Zaječov Zaječov Nova 8 vypnuto
Zaječov Zaječov Prima 42 vypnuto
Zbečno Zbečno ČT 1 28 vypnuto
Zbečno Zbečno ČT 2 57 vypnuto
Zbečno Zbečno Nova 6 vypnuto
Zdice Zdice ČT 1 32 vypnuto
Zdice Zdice ČT 2 43 vypnuto
Zruč nad Sázavou město ČT 1 28 vypnuto
Zruč nad Sázavou město ČT 2 50 vypnuto
Zruč nad Sázavou město Nova 9 vypnuto
Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou ČT 1 38 vypnuto
Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou ČT 2 45 vypnuto
Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou Nova 33 vypnuto
Zvěstov Zvěstov Nova 9 vypnuto

Zdroj: Technický plán přechodu

Územní oblast Plzeň Územní oblast Sušice        

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+