Více

Územní oblast Ostrava

TPP Ostrava
Termíny vypínání analogových vysílačů v územní oblasti Ostrava
Lokalita Vysílač Program Vysílací kanál Nejpozdější termín vypnutí
Ostrava Hošťálkovice ČT 1 31 vypnuto
Ostrava Hošťálkovice ČT 2 51 vypnuto
Ostrava Hošťálkovice Nova 42 vypnuto
Ostrava Hošťálkovice Nova 1 vypnuto
Ostrava Hošťálkovice Prima 48 vypnuto
Frýdek-Místek Lysá hora ČT 1 37 vypnuto
Nový Jičín Nový Jičín ČT 1 34 vypnuto
Bílovec Bílovec Prima 45 vypnuto
Brušperk Brušperk lokální TV 26 vypnuto
Bystřice nad Olší Bystřice nad Olší ČT 1 30 vypnuto
Bystřice nad Olší Bystřice nad Olší Nova 10 vypnuto
Bystřice nad Olší Bystřice nad Olší Prima 44 vypnuto
Čeladná Čeladná ČT 2 45 vypnuto
Frenštát pod Radhoštem Frenštát pod Radhoštem Prima 22 vypnuto
Frýdek Frýdek Nova 52 vypnuto
Hodslavice Hodslavice ČT 2 33 vypnuto
Horní Lomná Horní Lomná ČT 1 27 vypnuto
Horní Lomná Horní Lomná ČT 2 43 vypnuto
Horní Lomná Horní Lomná Nova 7 vypnuto
Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí ČT 1 29 vypnuto
Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí ČT 2 38 vypnuto
Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí Nova 10 vypnuto
Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí Prima 58 vypnuto
Hranice Hranice Prima 47 vypnuto
Hukvaldy Hukvaldy Local 33 vypnuto
Jablunkov Jablunkov ČT 1 6 vypnuto
Jablunkov Jablunkov ČT 2 38 vypnuto
Jablunkov Jablunkov Nova 22 vypnuto
Klimkovice Klimkovice Local 28 vypnuto
Kobeřice Kobeřice Prima 56 vypnuto
Mosty u Jablunkova Mosty u Jablunkova ČT 1 45 vypnuto
Mosty u Jablunkova Mosty u Jablunkova ČT 2 23 vypnuto
Mosty u Jablunkova Mosty u Jablunkova Nova 59 vypnuto
Nová Bělá Nová Bělá Local 25 vypnuto
Nový Jičín Nový Jičín Local 26 vypnuto
Nový Jičín Nový Jičín Prima 55 vypnuto
Odry Odry Prima 22 vypnuto
Opava Opava Prima 28 vypnuto
Ostrava Hrabůvka Nova 10 vypnuto
Partutovice Partutovice ČT 1 30 vypnuto
Partutovice Partutovice ČT 2 45 vypnuto
Partutovice Partutovice Nova 10 vypnuto
Partutovice Partutovice Prima 57 vypnuto
Potštát Potštát ČT 1 44 vypnuto
Potštát Potštát ČT 2 48 vypnuto
Potštát Potštát Nova 2 vypnuto
Příbor Příbor Local 4 vypnuto
Řeka Řeka ČT 1 39 vypnuto
Řeka Řeka ČT 2 45 vypnuto
Staré Hamry Staré Hamry ČT 2 45 vypnuto
Staré Hamry Staré Hamry Prima 59 vypnuto
Stonava Stonava Prima 29 vypnuto
Střítež nad Ludinou Střítež nad Ludinou ČT 1 28 vypnuto
Střítež nad Ludinou Střítež nad Ludinou ČT 2 38 vypnuto
Střítež nad Ludinou Střítež nad Ludinou Nova 10 vypnuto
Sviadnov Sviadnov Local 44 vypnuto
Šternberk Šternsberk Prima 38 vypnuto
Třinec Třinec ČT 1 26 vypnuto
Třinec Třinec Nova 28 vypnuto
Třinec město ČT 2 59 vypnuto
Valašské Meziříčí Radhošť ČT 1 27 vypnuto
Valašské Meziříčí Radhošť ČT 2 49 vypnuto
Valašské Meziříčí Radhošť Nova 6 vypnuto
Velká Polom Velká Polom Local 59 vypnuto
Vítkov Vítkov Nova 2 vypnuto
Vítkov Vítkov Prima 44 vypnuto
Vratimov Vratimov Local 33 vypnuto
Žimrovice Žimrovice ČT 1 46 vypnuto
Žimrovice Žimrovice ČT 2 59 vypnuto
Žimrovice Žimrovice Nova 7 vypnuto
Žimrovice Žimrovice Prima 27 vypnuto

Zdroj: Technický plán přechodu

Územní oblast Jihlava Územní oblast Plzeň        

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+