Více

Územní oblast Jeseník

TPP Jeseník
Termíny vypínání analogových vysílačů v územní oblasti Jeseník
Lokalita Vysílač Program Vysílací kanál Nejpozdější termín vypnutí
Jeseník Praděd ČT 1 50 vypnuto
Jeseník Praděd ČT 2 36 vypnuto
Jeseník Praděd Nova 50 30.6.2012
Olomouc Radíkov ČT 1 33 vypnuto
Olomouc Radíkov Prima 60 vypnuto
Bohdíkov Bohdíkov ČT 1 27 vypnuto
Bohdíkov Bohdíkov ČT 2 57 vypnuto
Bohdíkov Bohdíkov Nova R11 30.6.2012
Bohutín Bohutín ČT 1 55 vypnuto
Bohutín Bohutín ČT 2 40 vypnuto
Bohutín Bohutín Prima 60 vypnuto
Branná kostel ČT 1 24 vypnuto
Branná kostel Prima 41 vypnuto
Branná vlek ČT 1 24 vypnuto
Branná vlek ČT 2 58 vypnuto
Břidličná Břidličná ČT 1 26 vypnuto
Břidličná Břidličná Nova R6 30.6.2012
Břidličná Břidličná Prima 59 vypnuto
Bruntál Bruntál Prima R7 vypnuto
Budišov nad Budišovkou Budišov nad Budišovkou ČT 2 30 vypnuto
Budišov nad Budišovkou Budišov nad Budišovkou Nova R11 30.6.2012
Bušín Bušín ČT 1 30 vypnuto
Bušín Bušín ČT 2 34 vypnuto
Bušín Bušín Nova R11 30.6.2012
Bušín Bušín Prima 26 vypnuto
Bystřec Bystřec ČT 1 31 vypnuto
Bystřec Bystřec ČT 2 38 vypnuto
Bystřec Bystřec Nova R10 30.6.2012
Černá Voda Černá Voda ČT 1 51 vypnuto
Černá Voda Černá Voda ČT 2 27 vypnuto
Česká Ves Jeseník Nova R7 30.6.2012
Česká Ves Jeseník Prima 26 vypnuto
Cotkytle Cotkytle ČT 1 26 vypnuto
Cotkytle Cotkytle ČT 2 R8 vypnuto
Cotkytle Cotkytle Nova R10 30.6.2012
Dlouhá Voda Dlouhá Voda ČT 2 55 vypnuto
Dlouhomilov Dlouhomilov ČT 1 47 vypnuto
Dlouhomilov Dlouhomilov ČT 2 43 vypnuto
Dlouhomilov Dlouhomilov Nova 55 30.6.2012
Dolní Čermná Dolní Čermná Nova R2 30.6.2012
Domašov nad Bystřicí Domašov nad Bystřicí ČT 1 23 vypnuto
Domašov nad Bystřicí Domašov nad Bystřicí ČT 2 47 vypnuto
Domašov nad Bystřicí Domašov nad Bystřicí Nova R6 30.6.2012
Drožďovská Pila Drožďovská Pila ČT 1 R9 vypnuto
Dvorce Dvorce Nova R6 30.6.2012
Dvorce Dvorce Prima 45 vypnuto
Hanušovice Hanušovice ČT 1 26 vypnuto
Hanušovice Hanušovice ČT 2 43 vypnuto
Hanušovice Hanušovice Nova R7 30.6.2012
Hanušovice Hanušovice Prima 47 vypnuto
Heřmanovice Heřmanovice ČT 1 24 vypnuto
Heřmanovice Heřmanovice ČT 2 32 vypnuto
Hlubočky Hlubočky ČT 1 25 vypnuto
Hlubočky Hlubočky ČT 2 42 vypnuto
Hlubočky Hlubočky Nova 35 30.6.2012
Hlubočky Hlubočky Prima 49 vypnuto
Holčovice Holčovice ČT 1 27 vypnuto
Holčovice Holčovice Nova R10 30.6.2012
Horní Benešov Horní Benešov ČT 1 38 vypnuto
Horní Benešov Horní Benešov ČT 2 55 vypnuto
Horní Čermná Horní Čermná ČT 1 51 vypnuto
Horní Čermná Horní Čermná ČT 2 56 vypnuto
Horní Čermná Horní Čermná Nova 43 30.6.2012
Horní Čermná obec Prima 32 vypnuto
Horní Lipová Horní Lipová ČT 1 49 vypnuto
Horní Lipová Horní Lipová ČT 2 52 vypnuto
Horní Lipová Horní Lipová Nova 22 30.6.2012
Horní Lipová Horní Lipová Prima 30 vypnuto
Hoštejn Hoštejn ČT 1 25 vypnuto
Hoštejn Hoštejn ČT 2 52 vypnuto
Hoštejn Hoštejn Nova R7 30.6.2012
Hrabenov Hrabenov ČT 1 25 vypnuto
Hrabenov Hrabenov ČT 2 31 vypnuto
Hrabenov Hrabenov Nova 51 30.6.2012
Hrabišín Hrabišín ČT 1 34 vypnuto
Hrabišín Hrabišín ČT 2 44 vypnuto
Hrabišín Hrabišín Nova R11 30.6.2012
Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí ČT 1 39 vypnuto
Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí ČT 2 44 vypnuto
Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí Nova R7 30.6.2012
Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí Prima 49 vypnuto
Javorník Javorník ČT 1 32 vypnuto
Javorník Javorník ČT 2 29 vypnuto
Javorník Javorník Nova R9 30.6.2012
Jeseník Zlatý Chlum ČT 1 34 vypnuto
Jeseník Zlatý Chlum ČT 2 60 vypnuto
Jeseník Zlatý Chlum Nova 44 30.6.2012
Jindřichov u Hanušovic Jindřichov u Hanušovic ČT 1 31 vypnuto
Jindřichov u Hanušovic Jindřichov u Hanušovic Nova R2 30.6.2012
Jindřichov Janov ČT 1 27 vypnuto
Jindřichov Janov Nova R7 30.6.2012
Kamenná Kamenná ČT 1 38 vypnuto
Kamenná Kamenná Nova R6 30.6.2012
Karlovice Karlovice ČT 1 28 vypnuto
Karlovice Karlovice ČT 2 33 vypnuto
Karlovice Karlovice Nova R7 30.6.2012
Kolšov Kolšov ČT 1 56 vypnuto
Kolšov Kolšov ČT 2 59 vypnuto
Kolšov Kolšov Nova 38 30.6.2012
Kopřivná Kopřivná ČT 1 49 vypnuto
Kopřivná Kopřivná ČT 2 51 vypnuto
Králíky Králíky ČT 1 37 vypnuto
Králíky Králíky ČT 2 R11 vypnuto
Králíky Králíky Nova 34 30.6.2012
Králíky Králíky Prima 47 vypnuto
Krnov Krnov ČT 1 27 vypnuto
Krnov Krnov ČT 2 R11 vypnuto
Krnov Krnov Nova R6 30.6.2012
Lanškroun Lanškroun Nova 34 30.6.2012
Lanškroun Lanškroun Prima 60 vypnuto
Libina Libina Nova R7 30.6.2012
Loučná nad Desnou Loučná nad Desnou ČT 1 33 vypnuto
Loučná nad Desnou Loučná nad Desnou ČT 2 48 vypnuto
Loučná nad Desnou Loučná nad Desnou Nova 31 30.6.2012
Loučná nad Desnou Loučná nad Desnou Prima 55 vypnuto
Ludvíkov Ludvíkov ČT 1 32 vypnuto
Ludvíkov Ludvíkov ČT 2 56 vypnuto
Malá Morávka Malá Morávka ČT 1 30 vypnuto
Malá Morávka Malá Morávka ČT 2 27 vypnuto
Malá Morávka Malá Morávka Nova 57 30.6.2012
Město Libavá Město Libavá ČT 1 25 vypnuto
Město Libavá Město Libavá ČT 2 43 vypnuto
Město Libavá Město Libavá Nova R7 30.6.2012
Milotice Milotice ČT 1 41 vypnuto
Milotice Milotice ČT 2 58 vypnuto
Mladkov Mladkov ČT 1 43 vypnuto
Mladkov Mladkov ČT 2 26 vypnuto
Mladkov Mladkov Nova 60 30.6.2012
Mohelnice Mohelnice Prima 27 vypnuto
Moravský Beroun Moravský Beroun ČT 1 38 vypnuto
Moravský Beroun Moravský Beroun Nova R11 30.6.2012
Moravský Beroun město ČT 2 27 vypnuto
Moravský Beroun město Prima 43 vypnuto
Norberčany Norberčany ČT 1 28 vypnuto
Norberčany Norberčany ČT 2 32 vypnuto
Oskava Oskava ČT 1 28 vypnuto
Ostružná Ostružná Nova R11 30.6.2012
Pastviny Pastviny ČT 1 35 vypnuto
Rapotín Rapotín Prima 42 vypnuto
Rýmařov Rýmařov ČT 1 30 vypnuto
Rýmařov Rýmařov ČT 2 32 vypnuto
Rýmařov Rýmařov Nova R2 30.6.2012
Rýmařov město Prima 43 vypnuto
Rýžoviště Rýžoviště Prima 41 vypnuto
Široká Niva Široká Niva ČT 1 32 vypnuto
Široká Niva Široká Niva ČT 2 39 vypnuto
Široká Niva Široká Niva Nova 27 30.6.2012
Sobotín Sobotín ČT 1 30 vypnuto
Sobotín Sobotín ČT 2 43 vypnuto
Sobotín Sobotín Nova R11 30.6.2012
Sobotín Sobotín Prima 56 vypnuto
Stará Ves u Rýmařova Stará Ves u Rýmařova Prima 42 vypnuto
Staré Město Kančí vrch ČT 1 32 vypnuto
Staré Město Kančí vrch Nova R10 30.6.2012
Šternberk Šternberk Prima 38 vypnuto
Štíty Štíty ČT 1 48 vypnuto
Štíty Štíty ČT 2 44 vypnuto
Štíty kostel Nova R7 30.6.2012
Šumpek Šumpek ČT 2 32 vypnuto
Šumpek Šumpek Prima 26 vypnuto
Tatenice Tatenice ČT 1 26 vypnuto
Tatenice Tatenice ČT 2 33 vypnuto
Tatenice Tatenice Nova R11 30.6.2012
Těchonín Těchonín Nova R10 30.6.2012
Třemešná Třemešná ČT 1 38 vypnuto
Třemešná Třemešná ČT 2 44 vypnuto
Velká Štáhle Velká Štáhle Prima 28 vypnuto
Vernířovice Vernířovice ČT 1 60 vypnuto
Vidnava Vidnava Prima 48 vypnuto
Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem ČT 1 26 vypnuto
Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem ČT 2 44 vypnuto
Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem Nova R11 30.6.2012
Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem Prima 22 vypnuto
Vyprachtice Vyprachtice Nova 30 30.6.2012
Zábřeh na Moravě město Prima 21 vypnuto
Zábřeh na Moravě Zábřeh na Moravě Nova R2 30.6.2012
Zátor Zátor ČT 1 44 vypnuto
Zátor Zátor ČT 2 59 vypnuto
Zátor Zátor Nova 56 30.6.2012
Zlaté Hory Zlaté Hory ČT 1 39 vypnuto
Zlaté Hory Zlaté Hory ČT 2 56 vypnuto
Zlaté Hory Zlaté Hory Nova R6 30.6.2012
Zlaté Hory Zlaté Hory Prima 29 vypnuto
Žulová Žulová ČT 1 33 vypnuto
Žulová Žulová ČT 2 31 vypnuto
Žulová Žulová Nova R10 30.6.2012
Žulová Žulová Prima 46 vypnuto

Zdroj: Technický plán přechodu

Další možnosti příjmu digitální televize Územní oblast Jihlava        

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+