Více

Přehled televizních přenosů

Přehled přímých přenosů z MS ve fotbale – FIFA World Cup 2006
Datum Vysílací čas Zápas (skupina) Místo konání Televizní program
pátek 9.6.2006 18:00 Německo – Kostarika (A) Mnichov
ČT 2 perex mini
pátek 9.6.2006 21:00 Polsko – Ekvádor (A) Gelsenkirchen
ČT 2 perex mini
sobota 10.6.2006 15:00 Anglie – Paraguay (B) Frankfurt nad Mohanem
ČT 2 perex mini
sobota 10.6.2006 18:00 Trinidad a Tobago – Švédsko (B) Dortmund
ČT 2 perex mini
sobota 10.6.2006 21:00 Argentina – Pobř. Slonoviny (C) Hamburk
ČT 2 perex mini
neděle 11.6.2006 15:00 Srbsko – Nizozemsko (C) Lipsko
ČT 2 perex mini
neděle 11.6.2006 18:00 Mexiko – Írán (D) Norimberk
ČT 2 perex mini
neděle 11.6.2006 21:00 Angola – Portugalsko (D) Kolín nad Rýnem
ČT 2 perex mini
pondělí 12.6.2006 15:00 Austrálie – Japonsko (F) Kaiserslautern
ČT 2 perex mini
pondělí 12.6.2006 18:00 USA – Česká republika (E) Gelsenkirchen
ČT 2 perex mini
pondělí 12.6.2006 21:00 Itálie – Ghana (E) Hannover
ČT 2 perex mini
úterý 13.6.2006 15:00 Jižní Korea – Togo (G) Frankfurt nad Mohanem
ČT 2 perex mini
úterý 13.6.2006 18:00 Francie – Švýcarsko (G) Stuttgart
ČT 2 perex mini
úterý 13.6.2006 21:00 Brazílie – Chorvatsko (F) Berlín
ČT 2 perex mini
středa 14.6.2006 15:00 Španělsko – Ukrajina (H) Lipsko
ČT 2 perex mini
středa 14.6.2006 18:00 Tunisko – Saúdská Arábie (H) Mnichov
ČT 2 perex mini
středa 14.6.2006 21:00 Německo – Polsko (A) Dortmund
ČT 2 perex mini
čtvrtek 15.6.2006 15:00 Ekvádor – Kostarika (A) Hamburk
ČT 2 perex mini
čtvrtek 15.6.2006 18:00 Anglie – Trinidad a Tobago (B) Norimberk
ČT 2 perex mini
čtvrtek 15.6.2006 21:00 Švédsko – Paraguay (B) Berlín
ČT 2 perex mini
pátek 16.6.2006 15:00 Argentina – Srbsko (C) Gelsenkirchen
ČT 2 perex mini
pátek 16.6.2006 18:00 Nizozemsko – Pobř. Slonoviny (C) Stuttgart
ČT 2 perex mini
pátek 16.6.2006 21:00 Mexiko – Angola (D) Hannover
ČT 2 perex mini
sobota 17.6.2006 15:00 Portugalsko – Írán (D) Frankfurt nad Mohanem
ČT 2 perex mini
sobota 17.6.2006 18:00 Itálie – USA (E) Kaiserslautern
ČT 2 perex mini
sobota 17.6.2006 21:00 Česká republika – Ghana (E) Kolín nad Rýnem
ČT 2 perex mini
neděle 18.6.2006 15:00 Japonsko – Chorvatsko (F) Norimberk
ČT 2 perex mini
neděle 18.6.2006 18:00 Brazílie – Austrálie (F) Mnichov
ČT 2 perex mini
neděle 18.6.2006 21:00 Francie – Jižní Korea (G) Lipsko
ČT 2 perex mini
pondělí 19.6.2006 15:00 Togo – Švýcarsko (G) Dortmund
ČT 2 perex mini
pondělí 19.6.2006 18:00 Saúdská Arábie – Ukrajina (H) Hamburk
ČT 2 perex mini
pondělí 19.6.2006 21:00 Španělsko – Tunisko (H) Stuttgart
ČT 2 perex mini
úterý 20.6.2006 16:00 Ekvádor – Německo (A) Berlín
ČT 2 perex mini
úterý 20.6.2006 16:00 Kostarika – Polsko (A) Hannover
ČT 4 perex mini
úterý 20.6.2006 21:00 Švédsko – Anglie (B) Kolín nad Rýnem
ČT 2 perex mini
úterý 20.6.2006 21:00 Paraguay – Trinidad a Tobago (B) Kaiserslautern
ČT 4 perex mini
středa 21.6.2006 16:00 Portugalsko – Mexiko (D) Gelsenkirchen
ČT 2 perex mini
středa 21.6.2006 16:00 Írán – Angola (D) Lipsko
ČT 4 perex mini
středa 21.6.2006 21:00 Nizozemsko – Argentina (C) Frankfurt nad Mohanem
ČT 2 perex mini
středa 21.6.2006 21:00 Pobř. Slonoviny – Srbsko (C) Mnichov
ČT 4 perex mini
čtvrtek 22.6.2006 16:00 Česká republika – Itálie (E) Hamburk
ČT 2 perex mini
čtvrtek 22.6.2006 16:00 Ghana – USA (E) Norimberk
ČT 4 perex mini
čtvrtek 22.6.2006 21:00 Japonsko – Brazílie (F) Dortmund
ČT 2 perex mini
čtvrtek 22.6.2006 21:00 Chorvatsko – Austrálie (F) Stuttgart
ČT 4 perex mini
pátek 23.6.2006 16:00 Saúdská Arábie – Španělsko (H) Kaiserslautern
ČT 2 perex mini
pátek 23.6.2006 16:00 Ukrajina – Tunisko (H) Berlín
ČT 4 perex mini
pátek 23.6.2006 21:00 Togo – Francie (G) Kolín nad Rýnem
ČT 2 perex mini
pátek 23.6.2006 21:00 Švýcarsko – Jižní Korea (G) Hannover
ČT 4 perex mini
sobota 24.6.2006 17:00 1A – 2B Mnichov
ČT 2 perex mini
sobota 24.6.2006 21:00 1C – 2D Lipsko
ČT 2 perex mini
neděle 25.6.2006 17:00 1B – 2A Stuttgart
ČT 2 perex mini
neděle 25.6.2006 21:00 1D – 2C Norimberk
ČT 2 perex mini
pondělí 26.6.2006 17:00 1E – 2F Kaiserslautern
ČT 2 perex mini
pondělí 26.6.2006 21:00 1G – 2H Kolín nad Rýnem
ČT 2 perex mini
úterý 27.6.2006 17:00 1F – 2E Dortmund
ČT 2 perex mini
úterý 27.6.2006 21:00 1H – 2G Hannover
ČT 2 perex mini
pátek 30.6.2006 17:00 1A/2B – 1C/2D (a) Berlín
ČT 2 perex mini
pátek 30.6.2006 21:00 1E/2F – 1G/2H (c) Hamburk
ČT 2 perex mini
sobota 1.7.2006 17:00 1B/2A – 1D/2C (b) Gelsenkirchen
ČT 2 perex mini
sobota 1.7.2006 21:00 1F/2E – 1H/2G Frankfurt nad Mohanem
ČT 2 perex mini
úterý 4.7.2006 21:00 a – c (semifinále) Dortmnund
ČT 2 perex mini
středa 5.7.2006 21:00 b – d Mnichov
ČT 2 perex mini
sobota 8.7.2006 21:00 o 3. místo Stuttgart
ČT 2 perex mini
neděle 9.7.2006 20:00 finále Berlín
ČT 2 perex mini

Zdroj: ČT, SAT a DVB-T magazín

Internetový protokol ve službách televize (IPTV). Jak přijímat digitální vysílání        

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+