Více

Seriál Recenze set-top-boxů

Prémiový obsah

TechniSat Digit SIR: jednotunerový PVR satelitní přijímač s certifikací Ir­deto

Tento „lowcostový“ satelitní přijímač byl představen poprvé na veletrhu IFA 2012 v Berlíně ve stánku TechniSat Digital GmbH. Firma si s jeho nasazením dala na čas.
Prémiový obsah

TELDY T2: terestrický HD přijímač s DVB-T2 tunerem a PVR

Nový set-top-box, který dokáže přijímat DVB-T/MPEG-2/MPEG-4 i nový standard TVB-T2 pro volné rozhlasové a televizní programy vysílané v SD i HD rozlišení
Prémiový obsah

Ferguson Ariva 252 Combo: inovační novinka s tunery DVB-S/S2 a DVB-T/T2

Ferguson nezůstal s inovacemi pozadu a vyvinul na přání trhu kombinaci satelitního DVB-S/S2 a terestrického DVB-T/T2 přijímače za velice rozumnou cenu
Prémiový obsah

Homecast HS 3200 IRD: satelitní přijímač s certifikátem Skylink Ready a PVR

Satelitní přijímač s velice dobrým zpracováním obrazu, bezproblémovým nahráváním a automatickou aktualizací programů.
Prémiový obsah

OPTICUM HD X406p: satelitní HD přijímač s UNI čtečkou, CI slotem a multimedii

Tento přijímač je nástupcem modelu X403p. Má výkonnější dvoujádrový procesor Ali M3606 (400MHz) a dvojnásobnou flash paměť s kapacitou 8MB. Umožňuje rozlišení obrazu až do 1080p.
Prémiový obsah

AMIKO MINI HD v2 CX LAN PVR: satelitní HD přijímač s externím napájením a UNI čtečkou

Satelitní přijímač malých rozměrů, který můžete schovat i na zadní stranu vašeho televizoru – to je nový HD set-top-box Amiko Mini HD v2 CX LAN PVR
Prémiový obsah

Zircon T2 HD: pozemní DVB-T2 přijímač pro všechny standardy

Vydání českého D-Booku ke standardu DVB-T2 a dlouhodobý test Českých Radiokomunikací na kanále 50 konečně rozhýbal dovozce k dodávkám prvních přijímačů pro náš trh.
Prémiový obsah

Vu+ Solo 2: HD dvoutunerový satelitní PVR přijímač s Linuxem

Vu+ Solo 2 je nový korejský satelitní přijímač disponující dvěma tunery DVB-S2, MPEG2/H.264. Přišel na trh ke konci minulého roku, má dvě čtečky karet a jeden slot pro CI modul.
Prémiový obsah

Go SAT GS 7056 HDi: HD přijímač s podporou Irdeto a multimediálních funkcí

Tento nový model přijímače s certifikátem Skylink Ready vychází z předchozího modelu GS 7055 této úspěšné řady. Přijde na trh již v závěru ledna 2013. Je proti předchůdci obohacen o nové funkce i možnosti.
Prémiový obsah

SkyTec JOBI: nejmenší z ucelené řady linuxových HD satelitních přijímačů této značky

Otevřený linuxový systém přináší tomuto přijímači velkou variabilitu a možnost instalovat pluginy, které rozšiřují jeho možnosti a komfort. Přijímač je řízen procesorem STi 7110.
Prémiový obsah

Dreamsky TSC-70: multicombo meter pro měření signálů DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2/DVB-C

Konečně je zde relativně velmi levný a nebojím se říci i poloprofesionální a velmi žádaný combo finder, vhodný i pro amatéry
Prémiový obsah

SkyTec HD 110IR: menší linuxový HD satelitní přijímač s licencovanou čtečkou Irdeto

Již několik měsíců je na trhu tento satelitní přijímač s uzavřeným operačním systémem Linux. Před časem jsme se věnovali dražšímu modelu SkyTec BlackBox, dnes jeho levnějšímu kolegovi.
Prémiový obsah

Golden Media UNI-BOX 2: HD satelitní kombo přijímač s tunery DVB-S/S2 i DVB-T/T2

Německý výrobce vyslyšel přání kupujících a opatřil HD satelitní přijímač UNI-BOX 2 s tunerem DVB-S2 i hybridním tunerem DVB-T/T2. Takových přijímačů je zatím na našem trhu jako šafránu.
Prémiový obsah

SkyTec HD BlackBOX: 2x DVB-S2 tunery s alternací DVB-C i DVB-T2, to je nový „Linux“!

Linuxové boxy se těší mezi náročnějšími diváky satelitní televize velké popularitě. I proto jsme si pro vás připravili recenzi další atraktivní novinky.
Prémiový obsah

ATlink 210 IR: nový satelitní přijímač s licencovanou čtečkou a certifikací Irdeto

Na trhu je pouze několik dnů. Hodí se pro příjem našich satelitních služeb Skylink (a CS Link), s kompatibilitou pro freeSAT by UPC Direct.
Prémiový obsah

Humax IRHD 5100S: set-top-box s novým firmwarem, funkcemi i pohledem

Je na trhu několik měsíců a doznal již několika výrazných změn software. Ne vždy ale ku prospěchu věci. Poslední aktualizace je nejrozsáhlejší, při řazení kanálů ale kontroverzní.
Prémiový obsah

DI-Way IRD-7111HD: satelitní přijímač Skylink ready s externím napájením

Jde o přijímač střední třídy, který má všechny základní funkce, jež jsou u ekonomické verze přijímačů obvyklé. Je vhodný pro sledování FTA programů i použití přístupové karty, například Skylinku.
Prémiový obsah

Zircon SHD-777: satelitní přijímač Skylink Ready, čtečka Irdeto a funkce FastScan

Černý, široký, hluboký a nízký, tak se dá charakterizovat vizáž tohoto přijímače. Má jednu čtečku karet Irdeto (CAS3) a automatickou aktualizaci programů na satelitu.
Prémiový obsah

Strong SRT 8500: terestrický přijímač pro nový standard DVB-T2

Tento velikostí malý přijímač (210×145×48mm) zpracuje pozemní vysílání ve všech standardech, ve kterých je u nás signál šířen: DVB-T, MPEG-2/MPEG-4, H264 i DVB-T2.
Prémiový obsah

Ferguson Ariva 250 Combo: pozemní i satelitní box s PVR a webovým prohlížečem

Nový model od Fergusonu kombinuje satelitní a terestrický příjem. Proti předešlým má kvalitnější obraz a je lépe hardwarově i softwarově vybaven.
Prémiový obsah

Amiko Alien TRIPLE 2: satelitní linuxový HD přijímač s třemi tunery a HbbTV

Tento nový multifunkční model se dvěma čtečkami karet Conax vychází z oblíbeného přijímače Amiko SHD-8900 Alien. Má na výběr dva booty: Enigma 2 a Spark.
Prémiový obsah

OPTIBOX ZEBRA mini: SD a HD satelitní přijímač se čtečkou Irdeto, PVR i TimeShiftem

Jednotunerový, standardně vybavený satelitní přijímač DVB-S/S2 obsahuje dekódovací systém Irdeto PI – sys pro karty Skylink (ICE), CS Link i UPC Direct – freeSAT
Prémiový obsah

CS BOX mini: satelitní HD přijímač s certifikovanou Irdeto čtečkou a PVR ready

Tento levný přijímač s jednou licencovanou čtečkou Irdeto je horkou novinkou na našem trhu. S příslušnou přístupovou kartou umožňuje příjem kódovaných programů všech našich poskytovatelů.
Prémiový obsah

ICECRYPT S3200 IR: satelitní HD přijímač s Irdetem, co umí nastavit Skylink a CS Link

Tento aspirant na certifikaci Skylink ready, který pracuje bez problému s kartami ICE i Irdeto, má výborný obraz a dokonalou českou lokalizaci
Prémiový obsah

Golden Media SPARK Reloaded: PVR Linux set-top-box s HbbTV

Už několik týdnů se prodává jeden z nejlevnějších přijímačů pro příjem satelitních programů v MPEG-2 a MPEG-4 s výstupním rozlišením až do Full HD 1080p s OS Linux a jednou čtečkou karet Conax.
Prémiový obsah

DVB-T2 má problém s kmitočty, financováním a protinázory. A co trh s přijímači?

V poslední době se u nás horečně diskutuje o zahájení řádného, nebo alespoň dalšího zkušebního testovacího vysílání ve standardu DVB-T2.
Prémiový obsah

AZBox Me: kvalitní linuxový přijímač s velkými možnostmi změn software

Pokud máte chuť si hrát a upravovat, nebo přidávat si nové funkce do satelitního přijímače podle svých přání, tak je určen právě vám. Umožňuje používat až tři různé operační systémy a mnoho nadstavbových pluginů.
Prémiový obsah

AMIKO HD8330 CX E: HD PVR satelitní přijímač s čtečkou a multimediálními funkcemi

S tímto nástupcem satelitních přijímačů Amiko SHD 7900/8000 můžete prohlížet videosoubory z YouTube, číst zprávy v RSS nebo přehrávat multimédia
Prémiový obsah

Multimediální Asus O!Play TV Pro: spousta možností, nedotažený firmware, ale dobrý základ

Výborná výbava, včetně televizního tuneru, je zabudována do elegantní černé skříňky, kam se vejde až 3TB disk. Ne vše je ale ideální.
Prémiový obsah

TechniStar SIR: německá kvalita za rozumnou cenu od TechniSatu

TechniStar SIR s funkcí PVR je nový HD satelitní PVR set-top-box s integrovanou čtečkou Irdeto PI-sys pro karty Skylink Irdeto/ICE, CS Link Irdeto, nebo freeSAT by UPC Direct a jedním CI+ slotem.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+