Více

Seriál Recenze set-top-boxů

Prémiový obsah

Zapojení set-top-boxu: problémy a řešení

Možná se to stalo i vám. Přinesli jste si domů set-top-box, zapojili ho, naistalovali, dali naladit - a nic. Přijímač nenašel žádné programy, i když byste měli mít pokrytí signálem dostatečné... Nebo doma máte kromě televize i video a satelit, přičemž ani o jedno nechcete kvůli set-top-boxu přijít. V kabelech se ovšem dvakrát nevyznáte. Na otázku, jak si v takových situacích počínat, vám odpoví následující článek.
Prémiový obsah

Set-top-boxy za 2500 korun: Protek 1002 vs. Digitall World TFT-4000E

První ze seriálu recenzí přijímačů digitálního televizního vysílání se zaměří na dva produkty nejnižší cenové skupiny. Dozvíte se, co mají společného, čím se liší a jaké jsou nedostatky a výhody každého z nich. Už teď si můžete být jisti, že příjem digitální televize zvládnou - horší to může být s uživatelským komfortem.
Prémiový obsah

Set-top-box, člen rodiny?

V lednu před padesáti lety stál televizor vcelku přijatelné dva tisíce korun, prodej ale vázl a výrobce Tesla odhadoval zásoby na desítky let. Lidem scházel důvod k nákupu. Pak ale přišel 11. únor a na pražské Štvanici začalo hokejové utkání mezi výběrem Prahy a týmem IF Leksand. Poprvé v přímém přenosu televizních kamer. Do pěti dnů byly prý v Praze televize vyprodány. Rozehraje se po půl století „Leksand“ i pro digitální televizi se set-top-boxem ve znaku? Kdy k tomu dojde a co je dobré vědět už dnes?

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+