Ušetřete
Více

Seriál Recenze set-top-boxů

Sunsat S200i: HD satelitní přijímač Skylink Ready pro karty Irdeto M7 i ICE

Instalaci tohoto přijímače zvládne hravě i laik, a to za dvě minuty! Nevěříte? Tak čtěte dál.

Deviser S30 Satellite Meter: diagnostika satelitního signálu za slušnou cenu

Diagnostikuje signál DVB-S/DVB-S2, Ku, Ka a l pásmo. Podporuje DiSEqC 1.0/1.1 Spectrum. Má malé rozměry. Baterie s výdrží téměř čtyři hodiny.

Xtrend ET8500: linuxový přijímač s originální koncepcí a tvarem s 4,3palcovým TFT LCD displejem

Horká a dá se říci přímo revoluční koncepce tohoto korejského satelitního přijímače má mnoho zajímavých novinek. Postupně si je popíšeme.

Evolveo Alpha HD: levný, ale výborný DVB-T set-top box s nahráváním

AKTUALIZOVÁNO: Elegantní malá krabička nabízí nejen příjem vysílání přes DVB-T, ale také jeho nahrávání a funkci TimeShift. Stačí jen zastrčit vcelku libovolnou flashku.

Vu+ ZERO Black/White: jednotunerový linuxový satelitní přijímač

Korejská firma Marusys v závěru loňského roku přišla na trh se satelitním HD přijímačem VU+ Zero. Prodává se v černém i bílém provedení.

Iqon force1: dvoutunerový linuxový satelitní přijímač na bázi Enigma2

Multimediální přijímač s méně známou značkou disponuje twin tunerem DVB-S2. Nízkou cenou a výbornými parametry bude rozhodně konkurentem již zavedeným linuxovým přijímačům, například VU+ SOLO2.

HDBox EniBox: jednotunerový linuxový satelitní přijímač s dvoujádrovým procesorem

Přijímač je řízen operačním systémem Enigma2/Open Atv, který se v poslední době stal velice populárním firmware pro celé řady linuxových přijímačů různých výrobců

TechniSat DigiCombo TS 1: pozemní a satelitní HD box s jedním CA+ a PVR funkcemi

Jde o combo přijímač, který přijímá satelitní a pozemní televizi (DVB-T/T2 ve standardu H.264). CI+ rozhraní umožňuje příjem kódovaných programů našich i jiných poskytovatelů.

iNEOS iN1: jednotunerový satelitní přijímač Skylink Ready s PVR a čtečkou Irdeto

Nový výrobek od slovenské firmy iNEOS mile překvapil svojí kvalitou. Je dokonale připraven pro českého a slovenského diváka.

Zircon FunBox: satelitní přijímač Skylink Ready, HbbTV i podpora půjčovny Topfun

Nový satelitní přijímač s jednou licencovanou čtečkou Irdeto je vybaven funkcí FAST SCAN pro inteligentní naladění přijímače programů Skylink. Má i podporu HbbTV.

Technisat DIGIT ISIO S2: dokonalý obraz SD i HD, HbbTV, Internet, dva S2 tunery, sdílení a další funkce

Digit ISIO S2 od TechniSatu je nejnovější satelitní přijímač, který umožní kromě příjmu satelitních HD i SD programů, také přístup na internet

Thomson THS813: malý satelitní přijímač s integrovanou čtečkou Irdeto

Thomson THS813 je certifikovaný Skylink Ready HD satelitní přijímač s jednou čtečkou Irdeto a funkcí Fast Scan.

HD-BOX AND-II XBMC: satelitní přijímač s OS Android ve verzi 4.0.3 a platfor­mou XBMC

Digitální interaktivní satelitní přijímač s androidovou (Google) platformou kombinuje množství bezplatných i placených aplikací pro široké použití

DREAMSKY Trio TSC-90: profesionální Combo finder za velice příznivou cenu

Trio TSC-90 umožňuje nastavování signálu pro satelitní a pozemní antény, zjišťování úrovně signálů a spektrální zobrazení, kontrolu a náhled obrazu pro satelitní, terestrickou i kabelovou televizi.

Ferguson ARIVA S300: HD satelitní přijímač s novým procesorem

Tak se nám to s novými přijímači po prázdninách zase rozjelo, přichází na trh další a další. Jedním z nich je tato další verze Arivy – Ariva S300.

Profinder Combo: poloprofesionální měřící přístroj pro měření DVB-C, DVB-S/-S2 a DVB-T/-T2 signálů

Tento multifunkční analyzátor je určen pro zaměření signálu pro satelitní, pozemní antény a kabelové rozvody, přesně zjišťuje úrovně signálů, modulační chybovosti a řadu dalšího.

GigaBlue HD Quad Plus: dva integrované tunery DVB-S2 a dvě pozice pro volitelné tunery

Verze HD Quad Plus je nejvyšší model GigaBlue a nástupcem HD Quad. Model Plus má oproti předchůdci nový design, krásný velký mnohoúčelový displej a mimo jiné i gigabitovou LANku.

AMIKO HD 8260+ Combo: pozemní a satelitní příjem v jednom

Combo přijímače se těší stále většímu zájmu, přijímají signál nejen ze satelitů, ale také z pozemních vysílačů. Je to ekonomické řešení a máte pouze jeden ovladač.

Co se děje na trhu? Klesají prodeje terestrických, satelitních i kombinovaných bo­xů

Již několik let zde každou druhou středu nalézáte recenze na satelitní a terestrické přijímače. V poslední době už tomu bohužel není pravidlem. Proč?

Evo ENfinity: další jednotunerový a levný satelitní přijímač s OS ENIGMA 2

Rodina přijímačů s tímto operačním systémem se rozšiřuje a tento přijímač je toho dokladem. Můžeme si zvolit, zda si ponecháme tovární image OpenATV 3.0, upgradujeme na vyšší verzi nebo zvolíme zcela jiné image.

Ferguson Ariva 203 HD: osvědčená značka satelitního přijímače v nové verzi

Ferguson Ariva každý rok přichází s novým inovovaným modelem přijímače. Ariva 203 je osazena novým rychlým dual-core procesorem ALI 3516.

Xtrend ET10000 HD: nadupaný linuxový Quad-tuner přijímač pro výměnné tunery, HbbTV i PVR Ready

Tak tomuto „dělu“ říkám pane. Korejský výrobce Xtrend uvedl do prodeje svoji vlajkovou loď Xtrend ET10000. Ten se může stát spolu s dobrou podporou nejlepším přijímačem na trhu.

ZIRCON Topfun Box: IP Box určený hlavně pro internetové služby

Společnost Topfun Media a.s., provozovatel videopůjčovny Topfun, uvedla do skupiny zařízení určené primárně pro přístup k této službě tento unikátní přístroj.

HDBOX 9105+: nové chytré funkce díky inovaci hardware i software

Před dvěma roky jsme zde představili linuxový přijímač HDBOX FS9105, který se dnes již doprodává. Náhradou je model HDBOX FS9105+, který se z vnějšího pohledu včetně instalovaných portů vůbec neliší.

Xtrend ET8000: Linuxová novinka – triple-tuner přijímač s OS Enigma 2

Přijímač se prodává ve verzi stříbrná metalíza. Rozměry jsou úctyhodné: (Š x V x Hl) 380 × 60 × 240 mm. Bez disku je hmotnost cca 3,0 kg.

Icecrypt S3250CCiHD: HD satelitní, pozemní a kabelový přijímač v jednom

Tento combo HD přijímač také přehrává přes externí USB port řadu multimediálních formátů a podíváte se s ním i na Internet.

AMIKO X-Finder: HD kombinovaný digitální měřák v luxusním provedení a se skvělou výbavou

Je relativně levný, ale v tomto případě to vůbec neznamená, že je to pouze hračka. Právě naopak, je to pravděpodobně nejlepší měřák v této cenové kategorii.

DI-WAY AND-1 SMART TV Media Player: udělejte si z „obyčejné“ televize levně chytrou

V této malé krabičce o rozměrech 64×94×13 mm se skrývá výkonný dvoujádrový procesor ALL Winner A20 s 1 GB DDR3 RAM a 1GB Flash RAM

Amiko Mini HD Combo DVB-S2+T2/C: nový combo přijímač postavený na čipu 3612/H.264

Digitální HD satelitní DVB-S/S2 přijímač kombinovaný s pozemním hybridním DVB-T/T2 a kabelovým DVB-C tunerem pro příjem programů s univerzální čtečkou karet.

TechniSat CE 4HD: terestrický HD přijímač MPEG-2/4, H.264 s podpo­rou PVR

Malý a šikovný je tento pozemní přijímač nabízený německým Technisatem. Nabízí bezproblémový provoz a dobrý obraz.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+