Více

Seriál Recenze digitálních televizorů

Prémiový obsah

Samsung UE46F6800: osm tunerů, výtečná multimédia a skleněný vzhled

Máme tu – v předprodukční verzi – vlaštovku z modelové kolekce pro rok 2013. Má výbornou výbavu a naznačuje, že se výrobce opět posunul o kus dál.
Prémiový obsah

Televizory Samsung 2013: chytrá (drahá) evoluce, dva tunery a hodně DVB-T2

Minulý rok doznaly televizory tohoto výrobce zásadních změn. Letos, jak se zdá, se kruh doplněný o dva tunery a tudíž opravdový PiP, uzavírá.
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-P42ST50E: perfektní černá, solidní obraz a výborná kombinace cena/výkon

Plazmový televizor nižší střední třídy se nyní dá koupit za výtečnou cenu. Pochází totiž z loňské kolekce, která se právě doprodává.
Prémiový obsah

Televizory Panasonic pro rok 2013: dva tunery, fascinující design a stříbrná všude, kam se podíváte

Hodně změn, dotažený styl a částečné redefinování jednotlivých řad. V zákulisí Panasoniku se toho ale určitě děje mnohem více. Jen zprávy zatím chybí.
Prémiový obsah

Philips 60PFL9607S: přirozený obraz, potíže s firmwarem a příliš vysoká cena

Televizor se 152 cm úhlopříčky má výtečnou výbavu zahrnující i moderní tuner DVB-T2. Má ale rovněž spoustu možností a také nějakou tu chybku.
Prémiový obsah

Panasonic TX-L42WT50E: to nejlepší z Plzně

LCD televizor nejvyšší třídy je vybaven vynikající IPS obrazovkou a mohutným dvouramenným podstavcem ostře kontrastujícím s panelem s úzkým rámečkem.
Prémiový obsah

Philips 40PFL8007K: drahá a problematická televize

Cena 39.999 Kč není nejnižší, ale výbava je na úrovni a dostanete i zvukový podstavec SoundStage. Televizor však měl i své záporné stránky.
Prémiový obsah

Panasonic TX-L42DT50: střídmá elegance, výtečný obraz i panel IPS

Výtečně vybavená kráska s ultratenkým panelem i rámečkem a nádherným podstavcem nabízí při ceně těsně pod 30 000 Kč i snadnou instalaci satelitu.
Prémiový obsah

Philips DesignLine 42PDL6907: nádherný design, přebohatá výbava, slabý obraz

Neuvěřitelně těžká. Takový je první dojem. Panel má dvacet kilo a podstavec osm. Není divu! Jsme v řadě DesignLine.
Prémiový obsah

Samsung UE40ES6540: satelit, WiFi, 3D i solidní obraz a zvuk

V dané úhlopříčce jde o televizor střední cenové relace s vysokým stupněm výbavy a hlavně velice dobrým obrazem, a to ze všech zdrojů.
Prémiový obsah

Hyundai LLH24924DVDCR: výtečné nahrávání, jednodušší multimédia

Jednoduchý, levný a snadno přenosný malý televizor s přehrávačem DVD, bezproblémovými multimédii a slušným obrazem i zvukem.
Prémiový obsah

Philips 40PFL5007K: podivné nahrávání, excelentní výbava, jednoduchý obraz

Dobře vybavený a cenově dostupný televizor se třemi tunery, webovým prohlížečem, Wi-Fi a například i s ovládáním přes „chytrý telefon“.
Prémiový obsah

LG 42LM615S: cena/výkon a povětšinou vyvážené vlastnosti

Rozměrný a cenově dostupný televizor se satelitem, pasivním 3D a spoustou různobarevných a dobře padnoucích brýlí v ceně.
Prémiový obsah

Samsung UE40ES5700: solidní, až na zcela ukryté třídění kanálů...

Cenově dobře posazený televizor s výbornou výbavou a satelitním tunerem nabízí rovněž i nahrávání a vysokou multimediální kompatibilitu.
Prémiový obsah

Finlux 55FLSR990LU: hliníková televizní kráska se třemi tunery

Tak tohle je kus televizoru! Už název dává tušit, že tu máme plných 140 cm! Ty doplňuje leštěný hliník, všechny tři tunery (DVB-T/-C/-S) a výtečná cena.
Prémiový obsah

Gogen TVL32983DLEDRR: první 3D a Direct LED od tohoto výrobce

První 3D televizor této značky přichází kompletně sestaven (včetně podstavce), pasivně naladěn (čtvery brýle) a ve slušné kondici. Vše koření nízká cena.
Prémiový obsah

Finlux 32FLHSR905LHU: televizor s příjemným, nejen satelitním překvapením

Se stále rostoucí popularitou satelitního televizního příjmu roste i počet výrobců, kteří do televizorů zabudovávají tuner DVB-S. Přichází s ním i Finlux.
Prémiový obsah

Sony KDL-26EX550: výtečná telelevize, ale nic pro šetřílky

Řady EX55 a EX65 patří ke střední třídě televizorů Sony. A velmi dobře vybavené, což platí i o tomto modelu, majícím zabudováno vše možné, včetně WiFi.
Prémiový obsah

Changhong EF22F898SD: někdy trochu vzpurná kočka se satelitem

Díky tuneru DVB-S světlá výjimka na poli nejmenších televizorů nejen na českém trhu. Zajímavostí je tu ale více. Třeba TimeShift a Full HD panel.
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-P50VT50: to nejlepší z plazmových televizí

Nejvyšší letošní plazmový model firmy Panasonic se ukázal být důstojným nástupcem vyhlášeného loňského VT30. Navíc ale přináší i některá dlouho očekávaná vylepšení.
Prémiový obsah

Sony Bravia KDL-46HX850: excelentní zvuk, parádní obraz

Špičkové modely Bravia přicházejí – stejně jako loni – s designem zvaným Monolithic, a to v nové podobě. Představit vám ho můžeme jako první u nás.
Prémiový obsah

Mascom MC32LFH44DVD USB-PWR: solitér Made in Europe

Čekali byste od této značky perfektní ekologické zabalení? Já tedy ne! Nápis Made in Europe (televizor byl vyroben v Litvě) má zjevně něco do sebe.
Prémiový obsah

Panasonic TX-P42GT50: parádní práce ve vyšší střední třídě

Za 31 495 Kč dostanete model, který je výrazně lepší než ten loňský, a to nemluvím jenom o obrazu, ale i o dalších vlastnostech, včetně internetu.
Prémiový obsah

Televizory LG pro rok 2012: WiDi, Wi-Fi, plazmy, LCD, Edge LED i Direct LED

Novinek od LG je hodně, a to se firma ještě vůbec nezmiňuje o designu, který je motivem všech konkurenčních kolekcí. Společnost hodně dbá na detaily.
Prémiový obsah

Sharp Aquos LC-70LE835: obrovský panel, úchvatný obraz

Neuvěřitelných 178 cm vyplnilo mou malou domácnost beze zbytku. Neuvěřitelný ale byl na takto obrovském panelu i obraz. Dokonce i při prostém DVB-T.
Prémiový obsah

Televizory Sony pro rok 2012: nahrávání, internet, WiFi a někde i DVB-T2

Firma u modelů pro letošní rok zdůrazňuje výraznější podporu WiFi a internetu, vylepšené resamplování a také pozměněný design. Nabízí pouze už jen LED.
Prémiový obsah

Televizory Sharp 2012: nahrávání a multimédia všude, Quattron stále nejvýše

Od televizorů značky Sharp pro letošní rok můžete očekávat „méně“ Quattronu, ale někdy také výrazně vyšší funkčnost. A také například úhly pohledu 178°.
Prémiový obsah

Televizor Sharp 40LE730E: excelentní zvuk i obraz, chybějící třídění kanálů

Design sice není v této střední třídě, resp. základní 3D třídě, nijak uchvacující, ale výsledek by byl určitě vynikající. Kdyby šly setřídit kanály…
Prémiový obsah

Jaké vlastnosti mají televizory Samsung pro rok 2012?

Chytřejší, tenčí a ještě černější, než jste doufali. Takovými přívlastky častuje Samsung televizory, které letos uvádí na trh.
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-L42ET5: pokročilá multimédia, české titulky a pasivní 3D

Máme tu první televizor pro rok 2012 v produkční podobě. A aby toho nebylo málo, dorazila přímo ta nejočekávanější modelová řada Panasoniku, tedy s prvním pasivním 3D. Je ve střední cenové relaci s „otevřeným“ internetem, který letos tento výrobce zavádí do svých přístrojů rovněž poprvé, a jak vidíte, sešlo se nám tu těch „poprvé“ hned několik. A to ještě nemluvím například o zavedení „opravdové“ češtiny do titulků, či výtečné podpoře fotografií. V ceně 21 995 Kč za úhlopříčku 107 cm ale dostanete i kvalitní panel IPS s podsvícením LED, bezdrátové připojení k domácí síti, čtvery 3D brýle a mimo jiné také energetickou třídu A+.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+