Více

Seriál Recenze digitálních televizorů

Prémiový obsah

Televizor Panasonic TX-P42ST60E: vyzrálý design i vlastnosti za rozumnou cenu

Tentokráte jsem sáhl po plazmě střední třídy s úzkým rámečkem a základními tunery. A také s elektronickým perem použitelným třeba k malování.
Prémiový obsah

Televizory Toshiba 2013: hodně zajímavé ceny, podpora MHL a často výtečná výbava

Kolekce pro letošní rok se odehrává v trochu jiném duchu, než jsme zvyklí. Vedle Full HD a 4K tu totiž máme nemálo televizorů s rozlišením HD Ready.
Prémiový obsah

Televizor Toshiba 50L2333: slibuje být levný, velký a pekelně rychlý

Řada L2 je určena těm, kteří chtějí co nejlevnější televizor bez zbytečných příkras, ale spíše větších úhlopříček. Nebo tu opravdu velkou!
Prémiový obsah

Changhong LED50B2510IS: velký, vybavený a jednoduchý televizor

Změna je život, řekli si v Číně a pro letošní kolekci si připravili řadu „Smart TV“. A dokonce s dálkovým ovladačem kombinovaným s klávesnicí QWERTY…
Prémiový obsah

Televizory Philips pro rok 2013: hodně zajímavá výbava i design

TP Vision letos nabídne řadu novinek nejen na úrovni technologické, ale i aplikační. Změna je znát například i na cenách a přístupu k Ambilight.
Prémiový obsah

Finlux 40FLSZR160B: pozoruhodná cena, pozoruhodný výkon, zkrátka solidní

Na trh přichází televizor, který možná zamíchá kartami u přístrojů s tunerem DVB-S. Vyrovná se totiž masovým značkám a někdy nabídne i víc.
Prémiový obsah

Televizory Philips v roce 2013: zcela nový design a snadné sdílení obsahu

UVNITŘ FOTOGALERIE – Na své platformě Smart TV nabídne Philips i obsah pro dospělé. V letošním roce se majitelé televizorů dočkají i online videoportálu Voyo.
Prémiový obsah

Televizory Sony Bravia 2013: špičková výbava už pomalu od základu a 4K

Sony si pro letošní rok vzalo za své tři cíle: propojení a kvalitu obrazu a zvuku. V tom prvním mu má pomoci například i technologie NFC.
Prémiový obsah

Samsung UE46F6800: osm tunerů, výtečná multimédia a skleněný vzhled

Máme tu – v předprodukční verzi – vlaštovku z modelové kolekce pro rok 2013. Má výbornou výbavu a naznačuje, že se výrobce opět posunul o kus dál.
Prémiový obsah

Televizory Samsung 2013: chytrá (drahá) evoluce, dva tunery a hodně DVB-T2

Minulý rok doznaly televizory tohoto výrobce zásadních změn. Letos, jak se zdá, se kruh doplněný o dva tunery a tudíž opravdový PiP, uzavírá.
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-P42ST50E: perfektní černá, solidní obraz a výborná kombinace cena/výkon

Plazmový televizor nižší střední třídy se nyní dá koupit za výtečnou cenu. Pochází totiž z loňské kolekce, která se právě doprodává.
Prémiový obsah

Televizory Panasonic pro rok 2013: dva tunery, fascinující design a stříbrná všude, kam se podíváte

Hodně změn, dotažený styl a částečné redefinování jednotlivých řad. V zákulisí Panasoniku se toho ale určitě děje mnohem více. Jen zprávy zatím chybí.
Prémiový obsah

Philips 60PFL9607S: přirozený obraz, potíže s firmwarem a příliš vysoká cena

Televizor se 152 cm úhlopříčky má výtečnou výbavu zahrnující i moderní tuner DVB-T2. Má ale rovněž spoustu možností a také nějakou tu chybku.
Prémiový obsah

Panasonic TX-L42WT50E: to nejlepší z Plzně

LCD televizor nejvyšší třídy je vybaven vynikající IPS obrazovkou a mohutným dvouramenným podstavcem ostře kontrastujícím s panelem s úzkým rámečkem.
Prémiový obsah

Philips 40PFL8007K: drahá a problematická televize

Cena 39.999 Kč není nejnižší, ale výbava je na úrovni a dostanete i zvukový podstavec SoundStage. Televizor však měl i své záporné stránky.
Prémiový obsah

Panasonic TX-L42DT50: střídmá elegance, výtečný obraz i panel IPS

Výtečně vybavená kráska s ultratenkým panelem i rámečkem a nádherným podstavcem nabízí při ceně těsně pod 30 000 Kč i snadnou instalaci satelitu.
Prémiový obsah

Philips DesignLine 42PDL6907: nádherný design, přebohatá výbava, slabý obraz

Neuvěřitelně těžká. Takový je první dojem. Panel má dvacet kilo a podstavec osm. Není divu! Jsme v řadě DesignLine.
Prémiový obsah

Samsung UE40ES6540: satelit, WiFi, 3D i solidní obraz a zvuk

V dané úhlopříčce jde o televizor střední cenové relace s vysokým stupněm výbavy a hlavně velice dobrým obrazem, a to ze všech zdrojů.
Prémiový obsah

Hyundai LLH24924DVDCR: výtečné nahrávání, jednodušší multimédia

Jednoduchý, levný a snadno přenosný malý televizor s přehrávačem DVD, bezproblémovými multimédii a slušným obrazem i zvukem.
Prémiový obsah

Philips 40PFL5007K: podivné nahrávání, excelentní výbava, jednoduchý obraz

Dobře vybavený a cenově dostupný televizor se třemi tunery, webovým prohlížečem, Wi-Fi a například i s ovládáním přes „chytrý telefon“.
Prémiový obsah

LG 42LM615S: cena/výkon a povětšinou vyvážené vlastnosti

Rozměrný a cenově dostupný televizor se satelitem, pasivním 3D a spoustou různobarevných a dobře padnoucích brýlí v ceně.
Prémiový obsah

Samsung UE40ES5700: solidní, až na zcela ukryté třídění kanálů...

Cenově dobře posazený televizor s výbornou výbavou a satelitním tunerem nabízí rovněž i nahrávání a vysokou multimediální kompatibilitu.
Prémiový obsah

Finlux 55FLSR990LU: hliníková televizní kráska se třemi tunery

Tak tohle je kus televizoru! Už název dává tušit, že tu máme plných 140 cm! Ty doplňuje leštěný hliník, všechny tři tunery (DVB-T/-C/-S) a výtečná cena.
Prémiový obsah

Gogen TVL32983DLEDRR: první 3D a Direct LED od tohoto výrobce

První 3D televizor této značky přichází kompletně sestaven (včetně podstavce), pasivně naladěn (čtvery brýle) a ve slušné kondici. Vše koření nízká cena.
Prémiový obsah

Finlux 32FLHSR905LHU: televizor s příjemným, nejen satelitním překvapením

Se stále rostoucí popularitou satelitního televizního příjmu roste i počet výrobců, kteří do televizorů zabudovávají tuner DVB-S. Přichází s ním i Finlux.
Prémiový obsah

Sony KDL-26EX550: výtečná telelevize, ale nic pro šetřílky

Řady EX55 a EX65 patří ke střední třídě televizorů Sony. A velmi dobře vybavené, což platí i o tomto modelu, majícím zabudováno vše možné, včetně WiFi.
Prémiový obsah

Changhong EF22F898SD: někdy trochu vzpurná kočka se satelitem

Díky tuneru DVB-S světlá výjimka na poli nejmenších televizorů nejen na českém trhu. Zajímavostí je tu ale více. Třeba TimeShift a Full HD panel.
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-P50VT50: to nejlepší z plazmových televizí

Nejvyšší letošní plazmový model firmy Panasonic se ukázal být důstojným nástupcem vyhlášeného loňského VT30. Navíc ale přináší i některá dlouho očekávaná vylepšení.
Prémiový obsah

Sony Bravia KDL-46HX850: excelentní zvuk, parádní obraz

Špičkové modely Bravia přicházejí – stejně jako loni – s designem zvaným Monolithic, a to v nové podobě. Představit vám ho můžeme jako první u nás.
Prémiový obsah

Mascom MC32LFH44DVD USB-PWR: solitér Made in Europe

Čekali byste od této značky perfektní ekologické zabalení? Já tedy ne! Nápis Made in Europe (televizor byl vyroben v Litvě) má zjevně něco do sebe.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+