Více

Seriál Recenze digitálních televizorů

Prémiový obsah

Hyundai LLF 22924 DVDCR: levný, solidní a s dobrým obrazem

Kombinace s DVD přehrávači se moc nenosí. Tato je ale nadmíru povedená a pokud sháníte přenosnou univerzální věcičku někam na chalupu, budete tu doma.
Prémiový obsah

Gogen TVL 40147 Web: za málo peněz hodně muziky

Chytrý televizor za skoro baťovských 9990 Kč nabízí ve 102 cm řadu funkcí, včetně podpory multimédií, nahrávání a také DLNA na domácí síti.
Prémiový obsah

Samsung UE65F9000ST: Ultra HD, zdvojené tunery a trochu té rozpačitosti

Na Ultra HD si Samsung hodně zakládá a momentálně má na domácím trhu v nabídce dva modely. Tento s úhlopříčkou 163 cm přijde na 149.990 Kč.
Prémiový obsah

Philips 42PFL6008K: nádherný design, slabší vlastnosti

Řada televizorů 6000 se od 5000 liší mj. v bezrámovém designu (krycí panel jde zcela do krajů) a v dálkovém ovladači, který má na zadní straně QWERTY klávesnici
Prémiový obsah

Panasonic TX-L65WT600E: Ultra HD na jiný způsob

Jako snad jediný televizor na českém trhu nabízí režim 4K, 50/60p. K tomu přehraje Ultra HD nahrávku i přes rozhraní USB a má zabudován DisplayPort…
Prémiový obsah

Changhong LED32C2200DS: levný s dobrým zvukem a satelitem

Ač má v názvu 32ʺ, ve skutečnosti jich je 31,5" a televizor má tudíž úhlopříčku 80 cm. Nicméně má také DVB-S/S2 a překvapivě slušný zvuk.
Prémiový obsah

Philips 65PFL9708: zatím poněkud neusazený, ale často s výtečným obrazem

Druhý v pořadí zapůjčených Ultra HD televizorů nabízí špičkovou výbavu, tenký panel a například i populární Ambilight. Potřebuje jen trochu dotáhnout…
Prémiový obsah

Toshiba 65L9363D: tak tu máme první letošní Ultra HD… A naprosto parádní!

Ve 147 cm (58ʺ), 165 cm (65") a 213 cm (84“) přichází druhá generace UHD televizorů značky Toshiba. Mají solidní vlastnosti a také překvapivé ceny.
Prémiový obsah

Philips 47PFL5008K: skutečně dobrá koupě

Tenký televizor, s osvícením pozadí, kompletní tunerovou výbavou, energetickou třídou A++, ale také třeba s bezdrátovým připojením k internetu a pasivním 3D
Prémiový obsah

Panasonic TX-P42GT60E: zapomeňte na řeči o spotřebě, zaměřte se na obraz

Výborná výbava, pohodové ovládání, elegantní design a kvalitní obraz i zvuk. To vše a k tomu ještě návdavkem parádní kombinace cena/výkon.
Prémiový obsah

Sharp LC-32LE350V-BK: dobrá koupě!

Máme tu pro vás jeden dobře vybavený televizor s nahráváním, podporou HbbTV a mj. i s přístupem na internet. Nabízí ale také výborný obraz a zvuk.
Prémiový obsah

Samsung UE46F8000ST: extra elegantní, extra vybavený a extra dobrý

Řada F8000 je nejvyšší běžně dostupnou řadou Samsungu a podle toho je také vybavená. Nechybí např. výklopná kamera či zdvojené tunery.
Prémiový obsah

Gogen TVL 50147 Web: kvalitní internet, výtečný poměr cena/výkon, zkrátka příjemné překvapení

Toužíte po obřím televizoru s přístupem na internet? Pak tu pro vás máme jeden za velice příjemnou cenu 17.200 Kč.
Prémiový obsah

Televizor Samsung řady ES7000 a evoluční sada SEK-1000/XC

Tohle nebude typická recenze. Po předlouhém čekání ke mně konečně dorazil Samsung Evolution Kit 2013, který vyzkoušíme s televizorem z roku 2012.
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-P55VT60: plazmová kvalita na nejvyšší úrovni

A sluší ještě doplnit: „s výbavou, jakou hned tak neuvidíte“. Sedm tunerů, všeliké hrátky s chytrými zařízeními a také řada udělátek, včetně malování.
Prémiový obsah

Toshiba 40L6353DG: solidní koupě se skvělou výbavou

Stylový design, výtečná výbava a vzhledem k ceně i solidní vlastnosti. Chytrý televizor řady L6 vám toho může nabídnout opravdu hodně.
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-L47WT60E: konečně normální drahá televize

Na excelentní výbavu jsme u drahých TV zvyklí. Ale na to, aby měly PiP, tedy obraz v obraze, na to rozhodně u plochých televizorů není zvyklý nikdo!
Prémiový obsah

Philips 42PFL7108K: nádherná stylovka za vyšší cenu

Stylovka v bílém se chlubí velice tenkým panelem (33 mm), solidní výbavou a také obrazem. Nicméně není nejlevnější, a i k tomu se dostaneme.
Prémiový obsah

Hyundai DLH 32285 Smart: poprvé „na chytro“ a výborně!

Testujeme první chytrý televizor této značky, který v úhlopříčce 81 cm přijde na pouhých 6800 Kč. A za tyto peníze toho dostanete opravdu hodně!
Prémiový obsah

Televizory Changhong pro rok 2013: tenké rámečky, dobré ceny a samý satelit

A máme tu jeden z posledních „televizních“ přehledů pro letošní rok. „Malého“ výrobce, který není až tak malý, protože se už „docela“ vypracoval…
Prémiový obsah

Philips 46PFL8008S: vytříbený design, obraz i zvuk

Tenounký ocelový rámeček, 33 mm hluboký panel a výbava par excellence. Máme tu jeden z nejvyšších modelů od TP Vision a stojí za to!
Prémiový obsah

Panasonic Viera TX-L47ET60: uzounký rámeček, dobrý obraz a IPS

A máme tu střední LCD třídu s panelem IPS, pohledovými úhly 178° a výbavou zahrnující mj. pasivní 3D, subwoofer a WiFi ve verzi „n“.
Prémiový obsah

Televizor Panasonic TX-P42ST60E: vyzrálý design i vlastnosti za rozumnou cenu

Tentokráte jsem sáhl po plazmě střední třídy s úzkým rámečkem a základními tunery. A také s elektronickým perem použitelným třeba k malování.
Prémiový obsah

Televizory Toshiba 2013: hodně zajímavé ceny, podpora MHL a často výtečná výbava

Kolekce pro letošní rok se odehrává v trochu jiném duchu, než jsme zvyklí. Vedle Full HD a 4K tu totiž máme nemálo televizorů s rozlišením HD Ready.
Prémiový obsah

Televizor Toshiba 50L2333: slibuje být levný, velký a pekelně rychlý

Řada L2 je určena těm, kteří chtějí co nejlevnější televizor bez zbytečných příkras, ale spíše větších úhlopříček. Nebo tu opravdu velkou!
Prémiový obsah

Changhong LED50B2510IS: velký, vybavený a jednoduchý televizor

Změna je život, řekli si v Číně a pro letošní kolekci si připravili řadu „Smart TV“. A dokonce s dálkovým ovladačem kombinovaným s klávesnicí QWERTY…
Prémiový obsah

Televizory Philips pro rok 2013: hodně zajímavá výbava i design

TP Vision letos nabídne řadu novinek nejen na úrovni technologické, ale i aplikační. Změna je znát například i na cenách a přístupu k Ambilight.
Prémiový obsah

Finlux 40FLSZR160B: pozoruhodná cena, pozoruhodný výkon, zkrátka solidní

Na trh přichází televizor, který možná zamíchá kartami u přístrojů s tunerem DVB-S. Vyrovná se totiž masovým značkám a někdy nabídne i víc.
Prémiový obsah

Televizory Philips v roce 2013: zcela nový design a snadné sdílení obsahu

UVNITŘ FOTOGALERIE – Na své platformě Smart TV nabídne Philips i obsah pro dospělé. V letošním roce se majitelé televizorů dočkají i online videoportálu Voyo.
Prémiový obsah

Televizory Sony Bravia 2013: špičková výbava už pomalu od základu a 4K

Sony si pro letošní rok vzalo za své tři cíle: propojení a kvalitu obrazu a zvuku. V tom prvním mu má pomoci například i technologie NFC.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+