Více

Seriál Recenze digitálních televizorů

Prémiový obsah

První televizory s Android TV jsou tady. Co od nich čekat?

Popravdě zatím přece jen větší problémy než u konkurence, i když prostředí rozhodně nevypadá zle. Tatíček Google nám to ale bohužel trochu odflákl.
Prémiový obsah

Philips 55PUH6400: levná, rozměrná 4K s Android TV, který ještě nedozrál

AKTUALIZOVÁNO: A máme tu první televizor s dlouho očekávaným operačním systémem. Mějte na paměti, že je to levná záležitost, takže nečekejte žádné zázraky. Ale…
Prémiový obsah

Gogen TVF 22184 CAR: dobře vybavený televizor nejen na cesty

Pro řidiče kamionů, majitele obytných přívěsů a karavanů nebo třeba na chaty bez elektrické přípojky je určena novinka napájená 12 volty.
Prémiový obsah

Loewe Reference 55: excelentně vybavený modulární televizor s opravdovým videorekordérem

Tradiční německá značka se snaží vrátit na výsluní a kompletně obnovuje nabídku. Podívali jsme se na stěžejní řadu, do které vkládá velké naděje.
Prémiový obsah

Samsung UE55JS9002T: parádní obraz ze všech zdrojů až za hranice možného

Dorazil nám druhý televizor s OS Tizen označovaný výrobcem jako SUHD. A potvrdil nejen své kvality, ale i kvality technologie jako takové.
Prémiový obsah

Panasonic TX-55CR850: vyzkoušeli jsme první prohnutý televizor značky. A výsledek potěšil

Zapůjčen byl rovnou nejvyšší model, navíc v perfektním balení, kterého jsem si poslední dobou moc neužil. Ani tento televizor ovšem není nejlevnější.
Prémiový obsah

Velký přehled českých aplikací pro chytré televizory v roce 2015

AKTUALIZOVÁNO Po roce se vracíme k přehledu lokálních aplikací určených pro český trh. Zmíníme ale i ty pro trh slovenský, alespoň tam, kde se to podařilo zjistit.
Prémiový obsah

Vyzkoušeli jsme streamované Ultra HD z Filmbox Live a YouTube

Zatímco Samsungu zkrachoval Topfun poskytující mu 4K filmy, LG naskočilo do vlaku s Filmboxem. Ten jsme zkoušeli na extra rychlé lince UPC.
Prémiový obsah

LG 65UF950: rozháraný návrh, ze kterého bych měl obavu

Nejvyšší televizní řadu vybavenou veškerými dostupnými vychytávkami jsme otestovali, včetně přenosu Ultra HD přes internet. Díky UPC a Filmbox Live.
Prémiový obsah

Aplikace pro třídění televizních kanálů v počítači

Software donedávna užitečný jen pro tzv. hotelové televizory je čím dál tím používanější. V době rapidního nárůstu počtu vysílaných kanálů není divu.
Prémiový obsah

Znovuzrozené Loewe přichází. A vypadá jako celé vyměněné

Tahle značka, která se dostala do insolvence, jakoby se znovu narodila. Se silným investorem za zády se změnila k nepoznání. Věřme, že jí to vydrží.
Prémiový obsah

Panasonic TX-50CX700: elegantní design, výborné resamplování, spolehlivé HbbTV

A jsme přesně uprostřed Ultra HD nabídky tohoto výrobce. Startuje tu nahrávání, a tudíž i upozornění na pořad a zabudována je i mechanika karty SD.
Prémiový obsah

Samsung UE48JS8502: na hodnocení SUHD je ještě brzy, ale je to rozhodně dobrý krok

Tři řady 4K TV mají nabídnout nebývalou kvalitu obrazu. Někdo je dokonce poměřuje i s OLED a v jednom obchodě jsem narazil na kategorii „OLED + SUHD“.
Prémiový obsah

Samsung UE43J5572: HEVC na tunerech, parádní poměr cena/výkon

Televizor nabízí kompletní tunerovou sadu, operační systém Tizen a zatím trochu neusazený firmware. V každém případě, stojí za pozornost.
Prémiový obsah

Přehled televizorů menších úhlopříček od 61 do 102 cm, vhodných do menších bytů

Dnes se podíváme na zoubek stále hojně prodávaným úhlopříčkám vhodným do malého bytu či jako doplňkový televizor. Nabídka je skutečně přepestrá.
Prémiový obsah

Panasonic TX-55CX680: nijak levný, ale zato s výborným obrazem i zvukem

AKTUALIZOVÁNO Na zoubek se podíváme nejnižší 4K řadě s Firefoxem, která by mohla patřit k nejprodávanějším ve své třídě. Navíc má prakticky vše, co potřebujete.
Prémiový obsah

GoGEN TVF 40384 Web: levný a šikovný chytrý televizor

Přepracovaný widget pro přístup na Voyo, nahrávání, funkce Smart TV a solidní výbava v kombinaci s příjemnou cenovkou. A jaké jsou mínusy?
Prémiový obsah

Jarní slevy televizorů aneb neopakovatelné nabídky z minulé sezóny

Vaše dotazy se množí jako houby po dešti. „Mám koupit loňský model nebo raději letošní?“ „Mám ještě počkat?“ „Kolik ještě zbývá času pro výprodeje?“
Prémiový obsah

Panasonic TX-55CS620E: výborný Full HD televizor nejen pro sport či set-top-box

Nejvyšší Full HD řada CS600 přichází dobře vybavena a je postavena na klasické, velice rychlé platformě Viera. Tady běhá už na dvoujádru a je to znát.
Prémiový obsah

Philips 32PHT4100: jednoduchý, zajímavý, ale bohužel i drahý televizor

Základní řada a základní „hloupý“, nicméně nezvykle elegantní televizor. To, co překvapí, je ovšem cena. Ta je vzhledem k tomu, co nabízí, vysoká.
Prémiový obsah

Panasonic TX-50CS520: dražší, ale s rychlou a pohodovou platformou Smart Viera

Televizor s trochu překvapivou cenou (všichni se letos snaží zdražit) nabídne Smart TV na původní platformě, Wi-Fi na 5GHz a mj. i spolehlivé HbbTV.
Prémiový obsah

Philips 65PUS9809: vrcholový kousek s parádním Androidem, Ambilightem i designem

V kovu zakutý s precizním dílenským provedením tu máme nejvyšší model značky Philips, který se bude prodávat až do letošního podzimu.
Prémiový obsah

Panasonic TX-55CX750: výborný Firefox, parádní obraz, ale staré problémy a nedotaženost

Série CX750 je těsně pod vrcholem letos uvedených TV. Startují zdvojené tunery a pro streamování v domácnosti poslouží i jako server. Neumí mimo jiné DTS.
Prémiový obsah

Přehled televizorů na chatu či chalupu nebo jen do malého pokoje

Jaro je tady a chalupářská obec letos nezvykle brzy vyrazila na pravidelné víkendové radovánky. Práce je při nich dost, ale občas se hodí i televizor…
Prémiový obsah

Televizory LG v roce 2015: máme pro vás tabulky s parametry nastupujících mo­delů

Po reportáži z uvedení televizorů v portugalském Lisabonu přinášíme, ve spolupráci s LG, přehledné tabulky se základními parametry jednotlivých řad.
Prémiový obsah

Samsung UE48JU6742U: rychlý Tizen, hutný obraz i zvuk, ale zatím problémy s HbbTV

Máme tu první chytrý televizor s OS Tizen (letos je u všech Smart TV Samsung), a to v prohnutém provedení a se svižným chodem. Ještě není na trhu, ale brzy bude.
Prémiový obsah

LG 49UF7707: poprvé s WebOS 2.0. A na výbornou

Šikovný, přiměřeně elegantní 4K televizor je k mání v širokém rozsahu úhlopříček s výbornou výbavou zahrnující i kompletní podporu H.265/HEVC.
Prémiový obsah

Philips TV 2015: sázka na design a zvuk, Android v drtivé většině televizorů

AKTUALIZOVÁNO, EXKLUZIVNĚ Z BARCELONY – Přichází druhá generace přístrojů s operačním systémem Android, a tentokráte přímo s poslední verzí 5.0. Celek pak nese hrdé jméno Android TV.
Prémiový obsah

Kde najít spolehlivý obsah v rozlišení Ultra HD a jak si ho přehrát?

AKTUALIZOVÁNO – Televizory s rozlišením 4K budou letos všude kolem nás, protože výrobci už HD přístrojů uvádějí na trh minimálně. Kde ale najít něco k přehrání?
Prémiový obsah

Philips 55PUS9109: Android v Ultra HD a se stále výborným obrazem

Máme tu druhý televizor s Androidem 4.2. Tentokráte v nejvyšší cenové relaci s ještě větší výbavou (4K) a bohatším (i dokoupitelným) příslušenstvím.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+