Více

Seriál Recenze digitálních televizorů

Prémiový obsah

Samsung UE55JU7502: výtečný Tizen, kvalitní obraz, ale i potíže s Wi-Fi

Prohnutý televizor v jedné z dnes nejprodávanějších úhlopříček nabízí výtečnou výbavu, elegantní stojan a samozřejmě i opět hodně nenápadný Tizen.
Prémiový obsah

Videotéky českých a slovenských televizních stanic nejen na televizorech

Na rozdíl od předchozího článku „Pojďte s námi do archivu…“ se podíváme na VOD aplikace v trochu širším kontextu. Vždyť využít se dnes dá i mobil…
Prémiový obsah

Loewe Connect 32 DR+: výborný obraz, úžasné funkce, zkrátka nádhera

Špičkově vybavený televizor, jaký mimo tuto značku pomalu ani nenajdete, je bytelný i elegantní a od prvního pohledu představuje kus poctivé práce.
Prémiový obsah

Přehled televizorů za 30 000 až 50 000 Kč na českém předvánočním trhu

V posledním letošním přehledu se vydáváme na cenovou hranici, u které už pomalu končí běžné přístroje a začínají se – ve slevách – tu a tam objevovat perly.
Prémiový obsah

Panasonic TX-65CZ950: Viděl jsem budoucnost aneb první OLED s certifikací THX

Dostal jsem možnost krátce vyzkoušet zatím jediný OLED televizor jiné značky, než je LG. V názvu sice má CZ, ale nemylme se, je to ryzí Japonec.
Prémiový obsah

Přehled televizorů za 20 až 30 tisíc Kč na českém předvánočním trhu

V této cenové relaci už najdete i pár zajímavých kousků. Prohnuté obrazovky, Bluetooth 4.0 či třeba zdvojené tunery. Ceny zkrátka opět poklesly.
Prémiový obsah

Sony KD-55X8505C: excelentní hardware, problematický Google Android TV

Pokud si vzpomínáte na recenze televizorů Philips s tímto OS, tady je to „némlich“ to samé. Google zkrátka poslední dobou voře, co může.
Prémiový obsah

Pořizujete si novou televizi pod stromeček? Poradíme vám, na co se zaměřit při výběru

DigiZone.cz nabízí speciálního průvodce pro ty, které čeká složitý výběr nového televizoru a nevědí, na co všechno by neměli zapomenout.
Prémiový obsah

LG 43LF630V: pomalejší reakce, ale výtečný poměr cena/výkon

Plných 109 cm úhlopříčky za 12 990 Kč. K tomu navíc linuxový OS a skvělá výbava, včetně podpory HEVC. Tahle TV patří momentálně k největšímu hitu.
Prémiový obsah

Přehled televizorů mezi 10 000 a 20 000 Kč na předvánočním trhu

Nejprodávanější segment zahrnuje neuvěřitelnou škálu úhlopříček, funkcí i výbavy. Různé je také rozlišení a operační systém. Mj. tu najdete už i 4K.
Prémiový obsah

LG 32LF580V: výtečný obraz za pár korun

Stará dobrá platforma Netcast je základem televizoru s úhlopříčkou 81 cm, který obrazově upoutá hned po zapnutí. A to i na obyčejném českém DVB-T…
Prémiový obsah

Přehled Ultra HD (4K) televizorů do 70 000 Kč na předvánočním trhu

AKTUALIZOVÁNO Po více než roce přinášíme další přehled 4K přístrojů. Ty už opravdu stojí za to. Situace se totiž proměnila a snížení cen je jen jednou ze změn.
Prémiový obsah

Sencor SLE 43F57TCS: hledáte levný televizor s DVB-T2 a HEVC? Tady je a vůbec není špatný

Jednoduchý, levný a rozměrný televizor od značky, která je považována za „malou“. Pravda. Přišla ale i s televizorem s Androidem a nyní i s H.265.
Prémiový obsah

Přehled televizorů s tunery DVB-T2/S2 a kodekem HEVC na českém trhu

AKTUALIZOVÁNO: Naposledy, a vlastně i poprvé, jsme se na ně podívali v lednu. Od té doby se situace změnila a příští rok se má změnit ještě více. T2 je za rohem.
Prémiový obsah

Přehled Full HD televizorů na českém trhu. Mohou mít úhlopříčku i dva metry

I když se kolem nás poslední dobou točí samé extra TV technologie, není dobré zapomínat na ty staré a stále ještě prodávané. Tady je malá ochutnávka.
Prémiový obsah

Velký přehled televizních tunerů pro tablety, počítače i mobily

Počítačový svět se nám mění pod rukama. Klasická PC už dávnou netáhnou a notebooky nefrčí. Dnes chce být každý pomalu kapesní. Včetně televize.
Prémiový obsah

AOC U3277PQU: matná obrazovka, výborný obraz i resamplování na Ultra HD

Krátké podzimní pauzy v přísunu televizorů na testy jsme využili pro vyzkoušení dalšího 4K monitoru použitelného rovněž jako prostý zobrazovač.
Prémiový obsah

Pražské „ambilightování“ a „muzicírování“: české ozvěny berlínského veletrhu IFA

Veletrh IFA 2015 ukázal všemožné televizní novinky. Osahat si je tam v klidu ale nejde a právě k tomu byla nyní příležitost v Praze. Stálo to za to.
Prémiový obsah

Philips 48PFH5500: základní Android TV pro každého, navíc se zajímavou úhlopříčkou

Bez 3D, které dnes zajímá málokoho, ale za to s moderním, byť ještě neusazeným operačním systémem. Tak vypadá nižší střední třída světoznámé značky.
Prémiový obsah

Philips BDM3275UP: vyspělý Ultra HD monitor à la televizor

Je určen na hry i pro aplikace se spoustou detailů. Po napojení na set-top box poslouží ale také jako zcela běžný televizor. Tak jsme ho i vyzkoušeli.
Prémiový obsah

Veletrh IFA 2015 v Berlíně nabídl kvalitní LCD i překvapivé OLED

Na televizní trh vstupuje další výrobce televizorů OLED. Společnosti LG, která zůstala ve hře o budoucnost osamocena, se nyní staví po bok Panasonic.
Prémiový obsah

Philips 40PFH6510: bílá kráska s Ambilightem

V celé řadě úhlopříček přichází výborně vybavená kvalitka ve Full HD opět s Android TV. Není nejlevnější, ale je to nádhera nejen do stylové domácnosti.
Prémiový obsah

První televizory s Android TV jsou tady. Co od nich čekat?

Popravdě zatím přece jen větší problémy než u konkurence, i když prostředí rozhodně nevypadá zle. Tatíček Google nám to ale bohužel trochu odflákl.
Prémiový obsah

Philips 55PUH6400: levná, rozměrná 4K s Android TV, který ještě nedozrál

AKTUALIZOVÁNO: A máme tu první televizor s dlouho očekávaným operačním systémem. Mějte na paměti, že je to levná záležitost, takže nečekejte žádné zázraky. Ale…
Prémiový obsah

Gogen TVF 22184 CAR: dobře vybavený televizor nejen na cesty

Pro řidiče kamionů, majitele obytných přívěsů a karavanů nebo třeba na chaty bez elektrické přípojky je určena novinka napájená 12 volty.
Prémiový obsah

Loewe Reference 55: excelentně vybavený modulární televizor s opravdovým videorekordérem

Tradiční německá značka se snaží vrátit na výsluní a kompletně obnovuje nabídku. Podívali jsme se na stěžejní řadu, do které vkládá velké naděje.
Prémiový obsah

Samsung UE55JS9002T: parádní obraz ze všech zdrojů až za hranice možného

Dorazil nám druhý televizor s OS Tizen označovaný výrobcem jako SUHD. A potvrdil nejen své kvality, ale i kvality technologie jako takové.
Prémiový obsah

Panasonic TX-55CR850: vyzkoušeli jsme první prohnutý televizor značky. A výsledek potěšil

Zapůjčen byl rovnou nejvyšší model, navíc v perfektním balení, kterého jsem si poslední dobou moc neužil. Ani tento televizor ovšem není nejlevnější.
Prémiový obsah

Velký přehled českých aplikací pro chytré televizory v roce 2015

AKTUALIZOVÁNO Po roce se vracíme k přehledu lokálních aplikací určených pro český trh. Zmíníme ale i ty pro trh slovenský, alespoň tam, kde se to podařilo zjistit.
Prémiový obsah

Vyzkoušeli jsme streamované Ultra HD z Filmbox Live a YouTube

Zatímco Samsungu zkrachoval Topfun poskytující mu 4K filmy, LG naskočilo do vlaku s Filmboxem. Ten jsme zkoušeli na extra rychlé lince UPC.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+