Více

Seriál Recenze digitálních televizorů

Philips 48PFH5500: základní Android TV pro každého, navíc se zajímavou úhlopříčkou

Bez 3D, které dnes zajímá málokoho, ale za to s moderním, byť ještě neusazeným operačním systémem. Tak vypadá nižší střední třída světoznámé značky.

Philips BDM3275UP: vyspělý Ultra HD monitor à la televizor

Je určen na hry i pro aplikace se spoustou detailů. Po napojení na set-top box poslouží ale také jako zcela běžný televizor. Tak jsme ho i vyzkoušeli.
otevírá Samsung

Veletrh IFA 2015 v Berlíně nabídl kvalitní LCD i překvapivé OLED

Na televizní trh vstupuje další výrobce televizorů OLED. Společnosti LG, která zůstala ve hře o budoucnost osamocena, se nyní staví po bok Panasonic.

Philips 40PFH6510: bílá kráska s Ambilightem

V celé řadě úhlopříček přichází výborně vybavená kvalitka ve Full HD opět s Android TV. Není nejlevnější, ale je to nádhera nejen do stylové domácnosti.
otevírá Samsung

První televizory s Android TV jsou tady. Co od nich čekat?

Popravdě zatím přece jen větší problémy než u konkurence, i když prostředí rozhodně nevypadá zle. Tatíček Google nám to ale bohužel trochu odflákl.

Philips 55PUH6400: levná, rozměrná 4K s Android TV, který ještě nedozrál

AKTUALIZOVÁNO: A máme tu první televizor s dlouho očekávaným operačním systémem. Mějte na paměti, že je to levná záležitost, takže nečekejte žádné zázraky. Ale…

Gogen TVF 22184 CAR: dobře vybavený televizor nejen na cesty

Pro řidiče kamionů, majitele obytných přívěsů a karavanů nebo třeba na chaty bez elektrické přípojky je určena novinka napájená 12 volty.
otevírá Samsung

Loewe Reference 55: excelentně vybavený modulární televizor s opravdovým videorekordérem

Tradiční německá značka se snaží vrátit na výsluní a kompletně obnovuje nabídku. Podívali jsme se na stěžejní řadu, do které vkládá velké naděje.

Samsung UE55JS9002T: parádní obraz ze všech zdrojů až za hranice možného

Dorazil nám druhý televizor s OS Tizen označovaný výrobcem jako SUHD. A potvrdil nejen své kvality, ale i kvality technologie jako takové.

Panasonic TX-55CR850: vyzkoušeli jsme první prohnutý televizor značky. A výsledek potěšil

Zapůjčen byl rovnou nejvyšší model, navíc v perfektním balení, kterého jsem si poslední dobou moc neužil. Ani tento televizor ovšem není nejlevnější.
otevírá Samsung

Velký přehled českých aplikací pro chytré televizory v roce 2015

AKTUALIZOVÁNO Po roce se vracíme k přehledu lokálních aplikací určených pro český trh. Zmíníme ale i ty pro trh slovenský, alespoň tam, kde se to podařilo zjistit.
otevírá Samsung

Vyzkoušeli jsme streamované Ultra HD z Filmbox Live a YouTube

Zatímco Samsungu zkrachoval Topfun poskytující mu 4K filmy, LG naskočilo do vlaku s Filmboxem. Ten jsme zkoušeli na extra rychlé lince UPC.

LG 65UF950: rozháraný návrh, ze kterého bych měl obavu

Nejvyšší televizní řadu vybavenou veškerými dostupnými vychytávkami jsme otestovali, včetně přenosu Ultra HD přes internet. Díky UPC a Filmbox Live.
otevírá Samsung

Aplikace pro třídění televizních kanálů v počítači

Software donedávna užitečný jen pro tzv. hotelové televizory je čím dál tím používanější. V době rapidního nárůstu počtu vysílaných kanálů není divu.

Znovuzrozené Loewe přichází. A vypadá jako celé vyměněné

Tahle značka, která se dostala do insolvence, jakoby se znovu narodila. Se silným investorem za zády se změnila k nepoznání. Věřme, že jí to vydrží.
otevírá Samsung

Panasonic TX-50CX700: elegantní design, výborné resamplování, spolehlivé HbbTV

A jsme přesně uprostřed Ultra HD nabídky tohoto výrobce. Startuje tu nahrávání, a tudíž i upozornění na pořad a zabudována je i mechanika karty SD.
otevírá Samsung

Samsung UE48JS8502: na hodnocení SUHD je ještě brzy, ale je to rozhodně dobrý krok

Tři řady 4K TV mají nabídnout nebývalou kvalitu obrazu. Někdo je dokonce poměřuje i s OLED a v jednom obchodě jsem narazil na kategorii „OLED + SUHD“.
otevírá Samsung

Samsung UE43J5572: HEVC na tunerech, parádní poměr cena/výkon

Televizor nabízí kompletní tunerovou sadu, operační systém Tizen a zatím trochu neusazený firmware. V každém případě, stojí za pozornost.
otevírá Samsung

Přehled televizorů menších úhlopříček od 61 do 102 cm, vhodných do menších bytů

Dnes se podíváme na zoubek stále hojně prodávaným úhlopříčkám vhodným do malého bytu či jako doplňkový televizor. Nabídka je skutečně přepestrá.

Panasonic TX-55CX680: nijak levný, ale zato s výborným obrazem i zvukem

AKTUALIZOVÁNO Na zoubek se podíváme nejnižší 4K řadě s Firefoxem, která by mohla patřit k nejprodávanějším ve své třídě. Navíc má prakticky vše, co potřebujete.

GoGEN TVF 40384 Web: levný a šikovný chytrý televizor

Přepracovaný widget pro přístup na Voyo, nahrávání, funkce Smart TV a solidní výbava v kombinaci s příjemnou cenovkou. A jaké jsou mínusy?
otevírá Samsung

Jarní slevy televizorů aneb neopakovatelné nabídky z minulé sezóny

Vaše dotazy se množí jako houby po dešti. „Mám koupit loňský model nebo raději letošní?“ „Mám ještě počkat?“ „Kolik ještě zbývá času pro výprodeje?“

Panasonic TX-55CS620E: výborný Full HD televizor nejen pro sport či set-top-box

Nejvyšší Full HD řada CS600 přichází dobře vybavena a je postavena na klasické, velice rychlé platformě Viera. Tady běhá už na dvoujádru a je to znát.

Philips 32PHT4100: jednoduchý, zajímavý, ale bohužel i drahý televizor

Základní řada a základní „hloupý“, nicméně nezvykle elegantní televizor. To, co překvapí, je ovšem cena. Ta je vzhledem k tomu, co nabízí, vysoká.

Panasonic TX-50CS520: dražší, ale s rychlou a pohodovou platformou Smart Viera

Televizor s trochu překvapivou cenou (všichni se letos snaží zdražit) nabídne Smart TV na původní platformě, Wi-Fi na 5GHz a mj. i spolehlivé HbbTV.
otevírá Samsung

Philips 65PUS9809: vrcholový kousek s parádním Androidem, Ambilightem i designem

V kovu zakutý s precizním dílenským provedením tu máme nejvyšší model značky Philips, který se bude prodávat až do letošního podzimu.

Panasonic TX-55CX750: výborný Firefox, parádní obraz, ale staré problémy a nedotaženost

Série CX750 je těsně pod vrcholem letos uvedených TV. Startují zdvojené tunery a pro streamování v domácnosti poslouží i jako server. Neumí mimo jiné DTS.
otevírá Samsung

Přehled televizorů na chatu či chalupu nebo jen do malého pokoje

Jaro je tady a chalupářská obec letos nezvykle brzy vyrazila na pravidelné víkendové radovánky. Práce je při nich dost, ale občas se hodí i televizor…
otevírá Samsung

Televizory LG v roce 2015: máme pro vás tabulky s parametry nastupujících mo­delů

Po reportáži z uvedení televizorů v portugalském Lisabonu přinášíme, ve spolupráci s LG, přehledné tabulky se základními parametry jednotlivých řad.
otevírá Samsung

Samsung UE48JU6742U: rychlý Tizen, hutný obraz i zvuk, ale zatím problémy s HbbTV

Máme tu první chytrý televizor s OS Tizen (letos je u všech Smart TV Samsung), a to v prohnutém provedení a se svižným chodem. Ještě není na trhu, ale brzy bude.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete