Více

VR/AR

Společnost SES testuje přenos ve virtuální realitě a také novinku jménem HDR10+

Veletrh IBC 2017, který se koná v Amsterdamu od 14. do 19. září, bude mj. svědkem živého satelitního přenosu ve virtuální realitě a první veřejné prezentace dynamického HDR10+.

IFA 2017: Dell Visor pro Windows Mixed Reality

Společnost Dell připravila na virtuální realitu celou řadu zařízení od notebooků a stolních počítačů až po přístroje typu vše v jednom (AIO). Uvedla i brýle.

Chystá se streamování živého koncertu Coldplay ve virtuální realitě. Půjde i do Česka

Společnosti Samsung Electronics America a Live Nation budou vysílat živý koncert v rámci turné A Head Full of Dreams Tour ve virtuální realitě (VR).

Studie Ericssonu: pro virtuální a rozšířenou realitu budou rozhodující sítě 5G

Aktuální průzkum Ericsson ConsumerLab – Merged Reality (sloučená realita) uvádí, že sedm z deseti spotřebitelů věří, že se AR a VR stanou běžným standardem.

Fotbalový stadion přímo ve vašem pokoji. Finále Ligy mistrů i ve virtuální realitě

Pokud máte rádi fotbal, využíváte Sony Playstation Plus a máte doma náhlavní soupravu pro virtuální realitu v sobotu jste si mohli užít…

Možnost vyzkoušet si virtuální realitu je pro nákup klíčová

Studii na toto téma vydala společnost Parks Associates a dospěla k zajímavým zjištěním. Například polovina z těch, kteří si VR vyzkoušeli, ho také plánuje zakoupit.

Eurosport VR má první video z cyklistického závodu

Stanice Eurosport vůbec poprvé ukázala speciální záběry z cyklistiky sledovatelné pomocí firemní aplikace Virtual Reality (VR).

Trust Exos 3D: brýle pro VR ke koupi na českém i slovenském trhu

Brýle pro virtuální realitu (VR) Exos 3D jsou podle výrobce kompatibilní se všemi mobilními telefony do úhlopříčky displeje 6 palců.

VR i AR na vzestupu. Do roku 2018 se očekává 175 mil. aktivních uživatelů

UVNITŘ GALERIE – Trh s virtuální (VR) a rozšířenou realitou (AR) neustále stoupá a v následujících letech se očekává vysloveně enormní růst.

Byla uvedena aplikace Eurosport VR pro French Open. Už je i funkční

UVNITŘ GALERIE – Fanouškům nabídne – zdarma – tenis ve virtuální realitě (VR) a na závěr dne také speciální sestřihy vybraných momentů.

Brýle View-Master nabídnou 360° videa i minifilmy a také „zážitkové“ balíčky

UVNITŘ GALERIE – Na rozdíl od nejlevnějších brýlí pro virtuální realitu nejsou ty od společnosti Mattel kartónové, ale plastové, a zdůrazňována je jejich zdravotní nezávadnost.

Jak vypadá slibovaná virtuální realita od Eurosportu?

UVNITŘ VIDEO – V tiskové zprávě o vysílacích právech na olympijské hry v letech 2018 a 2020 zazněla informace, že Eurosport bude jejich záznam vysílat i prostřednictvím virtuální reality.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+