Více

Skylink

Přechodové sítě na DVB-T2 se spustí nejdřív koncem února, certifikací Českých Radiokomunikací už prošlo na šest set přístrojů

TÝDENNÍ REVIZE – České Radiokomunikace odhadují zpoždění při přechodu na DVB-T2 už na minimálně čtyři měsíce, naopak si pochvalují přístup výrobců televizorů při odstraňování chyb u přístrojů kompatibilních se standardem DVB-T2/HEVC.

Skylink nabízí jako ochutnávku kanál AXN a končí SD vysílání stanic Sport 1 a JOJ Cinema

Česko-slovenská satelitní platforma Skylink zařadila na předvolbu Skylink Ochutnávka program AXN, spustila zkušební vysílání stanice Prima Plus a ukončila vysílání kanálů Sport 1 a JOJ Cinema ve standardním rozlišení.

Jaký byl satelitní rok 2016? Zvýšila se konkurence, byla založena asociace a došlo i na „odcházení“ od SD

Uvedeny také byly kombinované služby a v nabídce tak vedle satelitní TV je i TV internetová, někdy včetně on-line videotéky.

ČT jedničkou závěru roku, na CES 2017 uvedena řada nových OLED

TÝDENNÍ REVIZE – Markíza také ukončila vysílání ve slovenském DVB-T a Skupina Nova chystá přejmenování některých stanic.

Jaký byl rok 2016 pro poskytovatele IPTV a HbbTV? Rušný

Klasické televizní vysílání je mrtvé. S IPTV můžete pořady sledovat, kdy chcete, jaké chcete a na čem chcete. I takto se psalo o fenoménu internetové televize v roce 2016.

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během prosince

Náš spolupracovník sestavil přehled nových programů, které by neměly uniknout pozornosti satelitních diváků. Novinky uspokojí sportovní i hudební fanoušky, změny se týkají i českých programů a platformy Skylink.

Barrandov Muzika změní název i obsah a skončí na satelitu

UVNITŘ PROGRAMOVÉ SCHÉMA – Stanice změní od ledna název i provozovatele. Navíc ukončí vysílání na satelitu a spolu s ní i všechny další stanice skupiny Barrandov v SD rozlišení.

Slovenská veřejnoprávní RTVS ukončí vysílání v SD rozlišení na satelitu Astra

Od ledna příštího roku bude RTVS společně s ostatními celoplošnými televizemi na Slovensku vysílat na satelitu Astra pouze ve vysokém rozlišení.

Amazon Prime Video rozšiřuje působnost, Skylink ukončuje další SD a ČT má schválen rozpočet

TÝDENNÍ REVIZE – Týden se nesl především ve znamení IPTV/VoD. Nejprve Amazon vstoupil do dalších 200 zemí, následně O2 TV výrazně rozšířilo nabídku O2 TV Air.

Skylink vypíná na Nový rok další SD stanice

UVNITŘ PARAMETRY PRO NALADĚNÍ – S příchodem roku 2017 má být ukončeno satelitní SD vysílání slovenských veřejnoprávních kanálů a také řady komerčních stanic.

Kolik peněz za kompenzace operátorům DVB-T a o hodinu posunuté mutace dvou kanálů u Skylinku

TÝDENNÍ REVIZE – Skylink nabízí jako zatím jediný operátor nové, o hodinu zpožděné stanice Prima +1 a JOJ +1.

Nové hvězdy na satelitním nebi. Novinky ve vysílání od 7. do 8. prosince

Vysílat začal hudební program Face 1 Russia HD a slovenská televize TA3 v HD. V paketu Skylink začaly mj. vysílat kanály Skylink ochutnávka, Prima TV HD +1, TV JOJ HD +1 a Sport 1 HD.

Skylink nabízí jako zatím jediný operátor nový, o hodinu zpožděný kanál Prima +1

UVNITŘ PREZENTACE – Dnešním dnem rozšířily nabídku satelitní platformy Skylink čtyři HD programy. Kromě Sport 1 a Joj Cinema se diváci dočkali i o hodinu posunuté mutace hlavních kanálů české Primy a slovenské Joj.

Dnes Skylink vypíná SD verze stanic Prima a Nova

K ukončení vysílání mělo dojít už před týdnem, nakonec satelitní operátor vypnul pouze kanály ČT.

Nové hvězdy na satelitním nebi. Novinky ve vysílání 13. až 17. listopadu

Vysílat mj. začaly programy Československo HD a Festival HD v paketu Skylink, vysílání zde naopak ukončily programy Doku CS, Kino CS a Muzika CS.

SD verze Novy a Primy budou na Skylinku dostupné až do příštího úterý

Původně plánované ukončení satelitního vysílání dvou komerčních televizních stanic ve standardním rozlišení se posouvá na příští úterý.

Film Europe nahradil tři své programy dvojicí nových, oba jsou v HD rozlišení

UVNITŘ GALERIE – Dnes dopoledne zahájily na satelitní platformě Skylink vysílání dva nové programy Československo TV HD a Festival HD, oba z portfolia společnosti Film Europe.

Novela autorského zákona, nové modely televizí a nové technologie pro přechod na DVB-T2

TÝDENNÍ REVIZE – Parlament projednával novelu autorského zákona, naši spolupracovníci otestovali nové televizory a operátoři testovali technologie potřebné pro vysílání ve formátu DVB-T2.

Skylink: konec vysílání stanic Prima, Nova a ČT ve standardním rozlišení je už za rohem

UVNITŘ PARAMETRY PRO NALADĚNÍ – Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy upozorňuje na ukončení satelitního vysílání některých stanic.

Skylink: porucha vysílání u celé řady kanálů

AKTUALIZOVÁNO – Platforma na závadě pracuje a prosí klienty, aby kvůli tomu nekontaktovali zákaznický servis. Mj. jde o stanice Nova HD, Nova Sport 1 HD, AXN či HBO HD.

ČRo dnes zahajuje novou satelitní distribuci. Přes M7 Group

Český rozhlas (ČRo) zahájil satelitní vysílání v systému DVB-S2. Postará se o něj provozovatel satelitní platformy Skylink.

HBO nově nabízí českým divákům i anglické titulky

UVNITŘ TABULKA A SEZNAM OPERÁTORŮ – Společnost HBO Europe nedávno rozšířila nabídku volitelných titulků.

Mimořádné uvedení Show Jana Krause, změny u Skylinku a nová asociace operátorů

TÝDENNÍ REVIZE – Média zaujaly šachy ohledně uvedení středečního dílu Show Jana Krause, který kromě Jiřího Brady svou návštěvou poctily i „významné osobnosti společensko-politického života“.

HBO je o víkendu volně dostupné, všude ho ale nenajdete

UVNITŘ PŘEHLED – Poradíme vám, u jakých operátorů je o tomto víkendu možné naladit volné vysílání HBO.

Skylink vypne v polovině listopadu SD verze Novy, Primy a pěti programů České televize

Česko-slovenská satelitní platforma Skylink upozorňuje na plánované ukončení vysílání programů Prima, Nova a pěti programů České televize ve standardním rozlišení.

Skylink nabídne volné vysílání HBO a National Geographic Channel

UVNITŘ PARAMETRY PRO NALADĚNÍ – Nejrozšířenější domácí satelitní platforma ho chystá už na tento víkend, a to pro všechny zákazníky.
Prémiový obsah

Předvánoční tabulkové srovnání čtyř vybraných služeb IPTV

Před koncem roku se vám možná hodí porovnání některých služeb internetové televize (IPTV), resp. jejich aktuálních nabídek, a také set-top boxů, které pro svůj provoz využívají.

Skylink: Mixbox opět letos k předplatnému zdarma až na osm měsíců

Satelitní operátor Skylink nadělí k vybraným balíčkům od dnešního dne až do konce roku balíček Mixbox s kanály společnosti SPI International.

Novinky u Skylinku, nový televizor od Loewe a nový vzhled webu DVB-T2ověřeno.cz

TÝDENNÍ REVIZE – Společnost M7 spustila novou multimediální platformu Skylink Live TV a oznámila termín zahájení prodeje hybridního přijímače Samsung EVO-S.

Listopad se blíží. Skylink upozorňuje na konec SD vysílání TV Nova, Prima a ČT

V rámci plánovaného procesu změny vysílání veřejnoprávních i komerčních českých a slovenských televizních stanic dojde ale i k dalším změnám.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+