Více

Samsung

Samsung se dohodl s Kuki TV. S novým televizorem získáte i předplatné

UVNITŘ FOTOGALERIE – Služba je jednou z mála na českém trhu, která do budoucna hodlá jít cestou aplikací, nikoli set-top boxů.
Prémiový obsah

Aplikace a domácí obsah u chytrých televizorů na českém trhu

UVNITŘ TABULKA – Od našeho posledního přehledu na toto téma ze srpna 2014 už uplynulo hodně vody. Podívejme se, jaký je současný stav a co se změnilo.

Pozor, nepřítel naslouchá! A nejen to, také nás vidí!

Zvykáme si na to postupně a těžko. Ale to je tak vše, co s tím můžeme dělat. Jsme sledování na každém kroku. Už si tajně ani nevrzneme.

O2 TV získala licenci pro pozemní celoplošné vysílání, Samsung jde s QLED proti OLED

TÝDENNÍ REVIZE – Start nových pozemních televizí zjevně ještě není u konce. Dočkáme se tak nejspíše i O2 TV Free.

Samsung a letošní rok ve dvou slovech – Quantum Dot

Řadou televizí QLED chce jihokorejský výrobce konkurovat stále populárnější technologii OLED. Na trh vstoupí v březnu a jejich cena začne na šedesáti tisíci korunách.

Veletrh CES 2017: OLED bez reproduktorů a překvapení jménem QLED

UVNITŘ FOTOGALERIE – Veletrh spotřební elektroniky je už v Las Vegas v plném proudu. Pojďme se podívat, co pro nás přichystal u televizorů. Ale nejen u nich.

V Las Vegas začala světová elektronická událost číslo 1, veletrh CES 2017

Ten oslavuje už 50. výročí a na ploše skoro 250 tisíc metrů čtverečních bude k vidění přes 3800 vystavovatelů ze 150 zemí světa. Více než 850 jich vystavuje poprvé.
Prémiový obsah

Mimořádné „televizní“ nákupy na přelomu roku 2016/17

V tomto přehledu se zaměříme na TV, které jsou v momentální slevové akci u největších prodejců, a to bez ohledu na úhlopříčku, parametry a cenu. Pospěšte si ale. Akce někdy končí už 4. ledna.
Prémiový obsah

Předvánoční přehled televizorů v ceně mezi 10 000 a 20 000 Kč

UVNITŘ TABULKA S PARAMETRY – Nejprodávanější část nabídky dokáže překvapit. Najdete v ní totiž i technologie, do kterých by to před nedávnem ještě nikdo neřekl.
Prémiový obsah

Přehled televizorů s tunerem DVB-T2/HEVC

UVNITŘ TABULKA A GALERIE – Máme pro vás pomalu 70 výrobků určených pro příjem budoucího zemského televizního vysílání v DVB-T2/HEVC. Najdete v něm jak masové značky, tak i ty menší. Chybět pochopitelně nemůže ani exkluzivní německé Loewe.

Samsung nabídne mimořádnou záruku 10 let na obrazovky svých SUHD

Záruka je limitovaná a vztahuje se jednak na omezený počet kusů a u displejů na specifický případ tzv. vypálení pixelu.

Stránky „DVB-T2 ověřeno“ dnes spuštěny. Je na nich seznam prověřených výrobků kompatibilních s DVB-T2/HEVC

UVNITŘ SEZNAM – Společnost České Radiokomunikace (ČRa) zveřejnila svůj přehled televizorů a set-top boxů kompatibilních s budoucím zemským televizním vysíláním.

Televizory Samsung obdržely certifikaci Českých Radiokomunikací pro příjem DVB-T2

Smart a UHD televizory Samsung z modelové řady pro rok 2015 a 2016 získaly certifikát Českých Radiokomunikací potvrzující kompatibilitu s budoucím DVB-T2 vysíláním.

Skylink představil ostrou verzi své IPTV služby, Cinemax druhý kanál a sportovní fanoušky čeká řada novinek

TÝDENNÍ REVIZE – Náš recenzent si posvítil na novou IPTV službu od Skylinku, Nova přesunula Milionáře s Markem Vašutem na pozdější čas a Cinemax rozšiřuje pokrytí svého druhého kanálu.

Samsung EVO-S. Nový hybridní satelitní HD přijímač pro Skylink

UVNITŘ GALERIE – Novinka nabídne dva tunery, integrovanou přístupovou kartu i systém Fastscan. A podporuje rovněž Skylink Live TV.

FilmBox Live je u televizorů Samsung 2016 nefunkční. Zeptali jsme se proč

Aplikace pro operační systém Tizen, pod kterým pracují Smart TV Samsung, se dočkala změn. Zatímco ale v kolekci 2015 fungovala, v první letošní novince nikoli.

Dnes začíná veletrh IFA. Co přinášejí výrobci televizorů?

UVNITŘ GALERIE – Berlínská IFA je nejen jedna z největších výstav spotřební elektroniky na světě, ale patří i k nejdůležitějším. Letos se očekává důraz na HDR a jsou tu i nové OLED.

Samsung i letos získal pro své 4K televizory certifikaci od DE i CTA

UVNITŘ GALERIE – Certifikaci Digital Europe (DE) za splnění UHD standardů pak mají všechny Ultra HD TV tohoto výrobce z kolekce 2016/17.
Prémiový obsah

DVB-T2: hledáte kompatibilní TV? Zkuste LG, CZC, nebo si počkejte na logo ČRa

AKTUALIZOVÁNO (UVNITŘ LOGO) – Jak jsme vás už informovali, výrobci televizorů a set-top boxů se chystají na ověřovací testy u Českých Radiokomunikací. První vlna proběhne na počátku září.

Markíza plánuje odchod z DVB-T, Digi TV odtajnila podrobnosti chystané IPTV a září bude patřit UHD

TÝDENNÍ REVIZE – Na Slovensku se rozhořela přestřelka mezi televizí Markíza a operátorem Towercom, IPTV od Digi přijde už v září a na září chystá server DigiZone diskusi o možnostech UHD vysílání.

Samsung má nový dálkový ovladač. Podívejte se, jak vypadají ty starší

UVNITŘ GALERIE – Jeden z největších výrobců televizorů letos sáhl po bezprecedentním kroku. U novinek vyšších řad zcela zrušil klasický ovladač a přišel s novým stylem.
Prémiový obsah

Samsung UE49K6372SU: první televizor nové kolekce, navíc ve zcela novém stylu

Na letošní produkci, tedy TV pro sezónu 2016/17, jsem byl hodně zvědav. Bohužel první vlaštovka dorazila až koncem července. Změny jsou ale někdy hodně zásadní!

Slovenský Telekom nabídne aplikaci s letními olympijskými hrami ve 4K

Nejzajímavější momenty z letní olympiády v Ultra HD rozlišení nabídne aplikace 4K Telecom uživatelům televizorů Samsung.

Televizory Samsung SUHD 2016 s novým firmwarem a aktuali­zovaným HDR

Technologie vylepšeného, nebo chcete-li vysokého dynamického rozsahu, se dočkala režimu kompatibilního s SDR i u Samsungu.

HBO kvůli aktualizaci firmwaru dočasně vypnulo přehrávání přes Chromecast

Podobný problém nastal i u chytrých Blu-ray přehrávačů značky Samsung, kde k tomu došlo taktéž kvůli aktualizaci firmwaru.

Vláda odložila strategii přechodu na DVB-T2, Skylink vypnul frekvenci 12 525 a O2 Sport oslavil první narozeniny

TÝDENNÍ REVIZE – Strategii rozvoje zemského digitálního televizního vysílání by měla vláda projednat ve středu 20. července. Operátor Skylink definitivně vypnul frekvenci 12 525, na které vysílaly kanály České televize, hlavní Prima a Noe TV.

Samsung uvolnil nástroj pro vytváření aplikací pod OS Tizen

Tzv. Smart TV SDK poskytuje vývojářům podporu pro návrh aplikací pro chytré televizory. Zatím byl k dispozici jen pro vybrané partnery.

Samsung a Digi CZ nabízejí společnou akci, k nové televizi dostanete sportovní balíček na půl roku

Programový balíček Sport získají diváci na šest měsíců zdarma, pokud si nejpozději do tří měsíců od zakoupení televizoru nebo monitoru s TV tunerem značky Samsung objednají i služby Nové Digi TV.

Čtenářský rozhovor s Liborem Bauerem, produktovým manažerem Samsungu pro televizory

Až do 14. hodiny můžete pokládat otázky ohledně všeho, co vás zajímá o nových i starších modelových řadách televizorů Samsung, jejich aktuálních možnostech i dalších plánech.

Samsung Tizen i v reklamních zobrazovačích

UVNITŘ GALERIE – Už prakticky dotažený linuxový operační systém pro TV opouští své dosavadní působiště a vstupuje i do displejů Signage. A máme tu Smart Signage.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+