Více

Óčko

Óčko spouští vlastní soutěž pro kapely a chystá akustický koncert UDG

UVNITŘ GALERIE – Hudební televize Óčko dnes spouští talentovou soutěž KB Band Academy, ve které si vybrané kapely budou muset poradit s úkoly a připomínkami od předních osobností hudební scény.

Druhý ročník youtubering festivalu Vodafone You Fest proběhne na konci září

UVNITŘ VIDEO – Prima Cool a hudební televize Óčko zvou na druhý ročník festivalu Vodafone You Fest.

Reklama a HbbTV: Prohlédněte si prezentace z konference o programatické reklamě

UVNITŘ PREZENTACE – Hybridní televizi se detailně věnoval Petr Hatlapatka z Media Clubu nebo Petr Horák ze skupiny televize Nova.

Televize Óčko vybírá sto nejlepších hudebních klipů posledních patnácti let

Do tipování o nejlepší česko-slovenský klip se na Óčku zapojilo více než tři tisíce diváků i sami hudební interpreti.

Fotogalerie z tiskové konference k založení Asociace komerčních televizí

UVNITŘ GALERIE – Prohlédněte si fotky z dnešního setkání, na kterém zástupci Novy, Primy a Óčka oznámili založení nové oborové organizace.

Komerční televize troubí do boje, ohrožuje je internet a nerovná pravidla

Na dnešní tiskové konferenci představili zakládající členové z Novy, Primy a Óčka plány a cíle nově vzniklé Asociace komerčních televizí.

Slovenská Digi a Telekom rozšiřují nabídku HD programů

Diváci satelitního operátora Telekom a služby Digi se dočkají mimo jiné HD verzí kanálů Doma, Dajto, Wau, Plus a JOJ Cinema.

Skylink představil ostrou verzi své IPTV služby, Cinemax druhý kanál a sportovní fanoušky čeká řada novinek

TÝDENNÍ REVIZE – Náš recenzent si posvítil na novou IPTV službu od Skylinku, Nova přesunula Milionáře s Markem Vašutem na pozdější čas a Cinemax rozšiřuje pokrytí svého druhého kanálu.

Prima Cool a televize Óčko se spojí při přípravě festivalu Vodafone You Fest

Festival by měl nabídnout spojení hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu, to vše pod střechou pražského Průmyslového paláce.

RRTV ohlásila stav TV vysílání pro osoby se sluchovým a zrakovým postižením

Stanovené kvóty za rok 2015 nedodržela Česká televize, mj. u ČT Sport, Óčko Gold a Óčko Expres. Na vážkách je to u kanálů Relax a Rebel.
Prémiový obsah

V únoru si nejlépe vedla Nova, meziměsíčně ztrácela podíl ČT 1

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ÚNORA – Hlavní kanál Novy si oproti lednu polepšil takřka o dvě procenta, rostl i podíl hlavní Primy. Naopak klesala ČT 1.
Prémiový obsah

Meziročně roste podíl Primy, naopak Nově klesl i o více než pět procent

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Návrat biatlonu pomohl kanálu ČT Sport, jeho sledovanost oproti minulému týdnu výrazně narostla. Meziročně ale jeho podíl klesl.
Prémiový obsah

V týdenním srovnání si nejvíce pohoršila ČT Sport

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Krasobruslení evidentně netáhne tolik jako biatlon, sledovanostní podíl ČT Sport poklesl o více než jedno procento.

Bývalý šéf techniky Óčka vede firmu Hybrid na vývoj aplikací pro Smart TV

„HbbTV už není jenom formát budoucnosti, ale teď už i současnosti. Tato revoluční technologie skýtá obrovské příležitosti pro celý televizní trh,“ uvedl Lukáš Hnilička.

Óčko změní po sedmi letech technického ředitele, Lukáš Hnilička z televize odchází

Nástupcem Lukáše Hniličky na pozici technického ředitele Óčka se stane od 1. ledna příštího roku Alexander Brož, který přichází se zkušenostmi mimo jiné z Top TV a společnosti ACE.

Óčko nabídne během vánočních svátků v hybridním vysílání aplikaci „Hořící krb“

HbbTV aplikace jsou k dispozici v zemském multiplexu 3, na satelitu Astra 3B i u kabelového operátora UPC. Právě na družici vzbudila tato platforma velký zájem.

Óčko rozšířilo hybridní vysílání i na satelit Astra, musí ho ale doladit

UVNITŘ FOTO – Díky hybridnímu vysílání se na družici Astra 3B dostane i stanice Óčko Expres. Program je možné sledovat prostřednictvím jedné ze čtyř aplikací.

Óčko testuje u sociální sítě Twitter nasazení reklamy do hybridního vysílání

UVNITŘ FOTO – V hybridním vysílání Óčka by se do budoucna mohly objevit například i premiéry hudebních videoklipů, které bývají takto publikovány dříve než na YouTube.

Óčko zapojilo hybridní vysílání HbbTV na satelitu, přijímače ho ale nezpracují

Stejné červené tlačítko i menu dostupné v multiplexu 3 Czech Digital Group a u kabelového operátora UPC Česká republika funguje zcela bez problémů.

Óčko zahájilo veřejné testy Twitter aplikace pro hybridní vysílání HbbTV

UVNITŘ FOTO – Zatímco na klasických přijímačích by uživatelé aplikace neměli mít s Twitterem problém, komplikace se mohou naopak vyskytnout u linuxových boxů.

Hudební televize Óčko propojí hybridní vysílání se sociální síti Twitter

„Půjde o speciální Twitter stream, který bude přinášet rychlé zprávy přímo na televizní obrazovku,“ řekl na konferenci Innovation Day technický šéf televize Óčko Lukáš Hnilička.
Prémiový obsah

Skupina Prima u mladšího publika od 15 do 54 let minulý týden porazila ČT

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Nova zažívá o letošním podzimu silný meziroční propad, na její úkor posiluje Česká televize a skupina Barrandov, u mladých částečně i Prima.

Óčko finišuje přípravy na spuštění hybridního vysílání na satelitu Astra

Televize v současné době nabízí prostřednictvím technologie HbbTV jednoduchý chat a on-line obchod s hudbou. Hlavním lákadlem je živý stream hudebního kanálu Óčko Expres.

Óčko stáhlo z hybridního vysílání jednu ze svých aplikací

UVNITŘ FOTO – Technologii HbbTV nabízí televize Óčko v pozemním vysílání pouze v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group, kterou plně ovládají České Radiokomunikace.

Óčko začalo využívat hybridní vysílání pro komerční účely, propaguje Konto G2

UVNITŘ FOTO – V menu je dostupná aplikace produktu, která prezentuje klientská videa, obsahuje fun zónu se zážitky z dovolené, produktový popis a řadu dalšího.

Óčko nasadilo nové menu pro hybridní vysílání, chystá řadu novinek

Díky hybridnímu vysílání Óčka je možné sledovat i sesterskou televizi Óčko Expres, která je jinak dostupná v DVB-T pouze v omezené míře, a to v Regionální síti 8.

Óčko vychází vstříc fenoménu YouTube, internetové hvězdy dostanou větší prostor

UVNITŘ PODZIMNÍ SCHÉMA – „Stavíme na osvědčených formátech, kdy hudbu doplňují krátká videa a moderované playlisty,“ uvedl šéfdramaturg Óčka Alexandr Guha.
Prémiový obsah

Rekordní léto skupiny Barrandov: minulý týden rostla nejvíc ze všech, pokořila hranici 7 %

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Česká televize jako skupina nadále nad Novou, od které si v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let drží odstup pěti procentních bodů.

Óčko nabízí v hybridním vysílání nově možnost objednání taxislužby

Aplikace Liftago Taxi vytváří, jak uvádí její provozovatel na webových stránkách, prostřednictvím mobilních aplikací volný trh pro rychlé a pohodlné zprostředkování taxi přepravy.
Prémiový obsah

Zákaz křížení vlastnictví v médiích se nemusí Andreje Babiše vlastně vůbec dotknout

Zamýšlená změna zákona nebude retroaktivní, nevztáhne se tedy na případy, ke kterým bude docházet před schválením chystané novely. A Andrej Babiš už vlastní tři televize, byť malé.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+