Více

FreeSat

FilmBox Pak u FreeSatu na dva týdny zdarma

Všichni zákazníci tohoto satelitního operátora budou moci volně sledovat čtyři kanály z nabídky FilmBoxu, včetně dvou HD.

Osm programů z nabídky operátora FreeSat přechází na nový transpondér

Satelitní operátor FreeSat přesunul osm programů ze své nabídky na nové transpondéry BSS18 a BSS13. Účelem změny je optimalizace satelitní kapacity.

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během března

UVNITŘ GALERIE – Kromě zahraničních operátorů se březnové satelitní novinky zaměří i na paket tuzemského Skylinku a FreeSatu.

ČT představila nové Večerníčky a jarní schéma, TP Vision kolekci televizorů

TÝDENNÍ REVIZE – Rada České televize schválila více než tři desítky nových hraných projektů a velká část má čerpat z české historie.

Satelitní platforma freeSAT nabídne měsíční ochutnávku filmového kanálu AXN

Od 14. března do 18. dubna budou moci předplatitelé operátora freeSAT sledovat vysílání programu AXN na pozici 25 zdarma.

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během února 2017

Novinky tentokrát uspokojí jak hudební, tak rozhlasové fanoušky. Změny se navíc týkají i polských a českých programů, mezi jinými také platformy UPC Freesat.

Kanály Markízy zmizely z nabídky českých operátorů, kanály Novy pak od těch slovenských

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ PŘEHLED OPERÁTORŮ – Zablokování českých a slovenských kanálů doprovodili někteří operátoři i dalšími opatřeními, jakým je například nemožnost přepínání mezi jednotlivými regiony.

FreeSat převedl na DVB-S2 další kanály

UVNITŘ PARAMETRY – Změna vysílacích parametrů se dotkne jak českých, tak slovenských zákazníků tohoto satelitního operátora.

FreeSat chce v letošním roce dokončit přechod na MPEG-4

V loňském roce rozšířilo nabídku satelitní platformy freeSat osm nových kanálů a osmi nových přírůstků se dočkala i HD nabídka operátora.

Od poloviny února nahradí freeSat program Discovery World kanálem DTX

UVNITŘ VIDEO – Nová stanice Discovery Turbo Xtra (DTX) cílí primárně na mužské publikum ve věku od 18 do 45 let, milovníky automobilových a extrémních sportů.

Jaký byl satelitní rok 2016? Zvýšila se konkurence, byla založena asociace a došlo i na „odcházení“ od SD

Uvedeny také byly kombinované služby a v nabídce tak vedle satelitní TV je i TV internetová, někdy včetně on-line videotéky.

FreeSat: kompletní přechod z MPEG-2 na MPEG-4 do konce příštího roku

Od prosince na vysílání v MPEG-4 přejde satelitní operátor u ČT :D a ČT art. Slovenským divákům nabídne osm nových stanic v maďarštině.

UPC a FreeSat: kabelu se daří, satelit klesá

Liberty Global, mateřská společnost UPC Česká a Slovenská republika a mj. i satelitního FreeSatu, zveřejnila výsledky za 3. čtvrtletí 2016.

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během října

Náš spolupracovník sestavil přehled nových programů, které by neměly uniknout pozornosti satelitních diváků. Změny se týkají i tuzemských platforem Nová Digi a FreeSat.

HBO je o víkendu volně dostupné, všude ho ale nenajdete

UVNITŘ PŘEHLED – Poradíme vám, u jakých operátorů je o tomto víkendu možné naladit volné vysílání HBO.

HBO bezplatně i u Digi TV, Digi2GO a u FreeSatu. I zde můžete vidět Pustinu

AKTUALIZOVÁNO, UVNITŘ GALERIE A PARAMETRY – Dva dny filmů a seriálů si budou moci vychutnat zákazníci obou satelitních a jedné IPTV platformy.

Novinky u Skylinku, nový televizor od Loewe a nový vzhled webu DVB-T2ověřeno.cz

TÝDENNÍ REVIZE – Společnost M7 spustila novou multimediální platformu Skylink Live TV a oznámila termín zahájení prodeje hybridního přijímače Samsung EVO-S.

FreeSat zařazuje JOJ Family. Do všech programových balíčků

Na českých a slovenských stránkách se objevilo oznámení, že satelitní platforma nabízí svým zákazníkům nový kanál z produkce skupiny JOJ.

FreeSat oznámil přechod na MPEG-4

Satelitní platforma odchází od stávajícího MPEG-2 a přechází na modernější a úspornější „čtyřku“, což se dotkne zejména set-top boxů.

AXN u FreeSatu měsíc zdarma. Od příštího týdne

Během něj uvidíte několik premiér a také film Sherlock: Přízračná nevěsta. Na obrazovky se vrátí i jeden z nejoblíbenějších policejních psů, a to v sérii Rex, Special Unit.

Předběžná opatření odtajněna, Skylink s novým ceníkem a novinky u Astry

TÝDENNÍ REVIZE – Markíza i Nova pokračují ve zveřejňování předběžných opatření, omezujících šíření jejich programů na českém a slovenském trhu.

FreeSat zařadil do stálé nabídky ČT sport ve vysokém rozlišení

Poté, co satelitní platforma FreeSat nabízela během květnového mistrovství světa v hokeji program ČT Sport v HD rozlišení pouze dočasně, zařazuje od začátku července tento program do standartní nabídky už nastálo.

Srovnávací studie celoplošných televizí na platformách DVB-S, DVB-C a IPTV

Studie se zabývá výhradně tarify, balíčky a programy jednotlivých společností. Hardware potřebný ke konzumaci služeb bude zmíněn pouze okrajově.

UPC nabízí zpětné zhlédnutí na sedm dní, O2TV chystá nový kanál a Skylink mění frekvence

TÝDENNÍ REVIZE – Obchodní oddělení Primy představilo plány na omlazení publika, Šlágr TV dostala stotisícovou pokutu od RRTV a jeden z našich čtenářů vyzkoušel zákaznický servis IPTV operátorů.

Vysílání v DVB-T2 začne nejdříve koncem roku. Oslabí průtahy pozemní platformu?

TÝDENNÍ REVIZE – Konference nazvaná Televizní digitalizace 2.0 shrnula sporné body přechodu na DVB-T2 – málo atraktivní nabídku, zvyšující se tlak na bezplatné pozemní vysílání a stále větší zpoždění.

Budoucnost lineárního vysílání a novinky u jednotlivých operátorů

TÝDENNÍ REVIZE – Čtvrtý ročník konference TVCON naznačil alternativní možnosti vývoje lineárního televizního vysílání. Poslední slovo ale budou mít diváci.

Freesat žertuje na apríla. Je tu „Jaro plné filmů“, ale nejen to

Akce zaměřená na nové zákazníky dává do hry především balíček Medium HD na měsíc zdarma a také nějaké ty filmové premiéry na kanálech Filmbox Pak.

Platforma freeSAT si pro komunikaci v České republice zvolila PR agenturu EMC

Maďarská agentura LWp Communications zvítězila ve výběrovém řízení společností UPC DTH. Vítěz tendru bude koordinovat PR aktivity v Maďarsku, České Republice a na Slovensku.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+