Více

DVB-C

Počet česko-slovenských předplatitelů kabelové televize UPC se blíží sedmi set tisícům

Počet domácností v České a Slovenské republice, které jsou v dosahu sítě UPC, překročil v minulém roce dvoumilionovou hranici. Celkem jich je 2 011 500, o 106 tisíc více než předloni.

Ultra HD příjem se stává standardem. Co všechno nabízí Sky Deutschland?

Rozšíření nabídky svých Ultra HD programů využila společnost Sky Deutschland k představení nového 4K přijímače, který v polském Bełchatówě vyrábí firma Humax.

Dohoda o distribuci mezi Novou a UPC uzavřena

Týká se HD kanálů Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International, které tak budou k dispozici i pro slovenské zákazníky tohoto kabelového operátora.
Prémiový obsah

Mimořádné „televizní“ nákupy na přelomu roku 2016/17

V tomto přehledu se zaměříme na TV, které jsou v momentální slevové akci u největších prodejců, a to bez ohledu na úhlopříčku, parametry a cenu. Pospěšte si ale. Akce někdy končí už 4. ledna.

Jaký byl rok 2016? Ve znamení IPTV a diskuzí kolem budoucího DVB-T2

Internetová televize hodně rozvířila stojaté vody, kolem DVB-T2 se pak vedly spory jak o samotnou jeho podstatu, tak například o multiplexy. Aktualizován byl i D-Book s parametry vysílání.

Nový 4K set-top box skupiny Liberty Global

Na konci listopadu byl v Británii představen nový 4K UHD set-top box vyvinutý pro všechny společnosti sloučené ve skupině.

UPC zdarma zpřístupnilo čtyři filmové kanály SPI International

Všichni zákazníci kabelové televize UPC mají na přelomu roku k dispozici vybrané kanály FilmBox zcela zdarma.

Bagr přeseknul kabel brněnským klientům UPC, některé služby už by měly být opět funkční

Jak informoval server iDnes.cz, zhruba padesát tisíc brněnských zákazníků UPC je dočasně odříznuto od internetových i televizních služeb.

Slovenská APKT varuje před výrazným zvýšením cen za kabelový televizní příjem

Od ledna 2017 mají zákazníci na Slovensku platit podstatně vyšší poplatek za využití služeb TV operátorů. Říká se to ve vyjádření prezidenta APKT.
Prémiový obsah

Loewe Bild 7.55: To nejlepší, co si dnes můžete pořídit

UVNITŘ GALERIE – Novinka s obrazovkou OLED a rozlišením 4K nabízí vše, co je obvyklé v nejvyšší třídě, a řadu věcí navíc. Některé nikde jinde nenajdete. Třeba zabudovaný disk či příjem internetového rozhlasu.

Liberty Global koupila kabelového operátora Multimedia Polska

Nadnárodní skupina Liberty Global, vlastnící mj. české UPC, koupila za 760 milionů dolarů polského kabelového operátora Multimedia Polska.
Prémiový obsah

Sony KDL-49WD757: koncepce à la OLED, slušný obraz i zvuk

O Sony jste si psali, a i když to trvalo déle, jeden televizor tu pro vás máme. Jde o chytrou Full HD LCD klasiku bez operačního systému Android TV.
Prémiový obsah

OLED televizor Loewe Bild 7: parametry, galerie a první dojmy

UVNITŘ GALERIE – Ke koupi bude dvojice úhlopříček s označením Bild 7.55 a Bild 7.65. Obě jsou stejně vybavené, byť s trochu odlišnou obrazovkou OLED.

OLED televizor Loewe Bild 7 dnes představen i u nás. A je na co se těšit

UVNITŘ GALERIE – Tenká obrazovka s motorickým pojezdem, HDR Dolby Vision či třeba možnost jisté individualizace televizoru. Tohle je hodně jiný OLED.
Prémiový obsah

LG 55UH750V: výborná nabídka, výborný poměr mezi cenou a výkonem

Elegantní kousek, byť plně plastový, nabídne kultivovaně zpracovanou zadní stěnu, úzké rámečky a solidní obraz za prakticky všech okolností.

TP Vision (Philips) uvádí svou první OLED. Televizor uvidíme na veletrhu IFA

UVNITŘ GALERIE A VIDEO – Výrobce produkující televizory pod značkou Philips překvapil. Je čtvrtý, kdo TV s obrazovkou nevyžadující tradiční podsvícení ohlásil.
Prémiový obsah

Samsung UE49K6372SU: první televizor nové kolekce, navíc ve zcela novém stylu

Na letošní produkci, tedy TV pro sezónu 2016/17, jsem byl hodně zvědav. Bohužel první vlaštovka dorazila až koncem července. Změny jsou ale někdy hodně zásadní!

UPC hlásí nárůst zákazníků u internetových i televizních slu­žeb

Společnost UPC eviduje v České republice necelého půl milionu předplatitelů svých televizních služeb.
Prémiový obsah

Panasonic TX-65DX780: elegantní televizor s obří úhlopříčkou

Dnes se zaměříme na střední třídu 4K televizorů této značky, která už nabízí podporu technologie HDR. Některé z vás jistě potěší i aktivní 3D.

David Frodl odchází z UPC, novým tiskovým mluvčím bude Jaroslav Kolár

Tiskovým mluvčím společnosti UPC v České a Slovenské republice se od 1. července stává Jaroslav Kolár, dosavadní tiskový mluvčí společnosti UPC na Slovensku.

UPC nabídne promo kanál a Joj Cinema ve vysokém rozlišení

Seznam kanálů vysílaných ve všech programových nabídkách operátora UPC rozšíří od 1. července filmový kanál Joj Cinema v HD kvalitě.

Srovnávací studie celoplošných televizí na platformách DVB-S, DVB-C a IPTV

Studie se zabývá výhradně tarify, balíčky a programy jednotlivých společností. Hardware potřebný ke konzumaci služeb bude zmíněn pouze okrajově.

UPC Česko a Slovensko oficiálně se společným vedením

Kabelový operátor pokrývá v obou zemích 2 mil. domácností a služby zajišťuje pro asi polovinu z nich, z toho v Česku pro více než 600 tisíc.

První televizory Loewe One jsou už ke koupi. S bohatou tunerovou výbavou

Novinka, která má převzít pozici nejdostupnější TV tohoto výrobce, je už v Česku. Nabízet se bude ve dvou úhlopříčkách a Full HD, resp. Ultra HD (4K).
Prémiový obsah

Panasonic TX-55DX603: Firefox velice dobrý, zatím ale obrazové potíže

Řada DX600 má několik poprvé. Jde o základní Ultra HD (4K) televizor značky, poprvé je tu použit operační systém Firefox a poprvé tu také narazíte na možnost nahrávat. Letos už ale bohužel bez…
Prémiový obsah

Mňam TV obnoví vlastní produkci pořadů a chystá vstup na slovenský trh

Pál Milkovics, ředitel společnost CE Media, která na českém trhu provozuje kanály Mňam a Mňau TV, představuje aktuální plány nejen těchto dvou televizí, ale i připravované třetí stanice.

UPC přehrává sedm dní nazpět. Krátce jsme to vyzkoušeli

Jak jsme informovali ve středu, UPC v Česku zavedlo stejný „archiv“ (zpětné zhlédnutí), jako na Slovensku. Vyzkoušeli jsme přístup přes mobil i web a je zjevné, že tady se nová funkce zavádí nejrychleji.

UPC nabídne nejdelší zpětné zhlédnutí i v Česku. Na Slovensku už je

Diváci interaktivní televize Horizon budou moci bezplatně sledovat i pořady, které byly odvysílány před týdnem. Začne se už v květnu.

UPC se na přechod na DVB-T2 těší, prý jim přiláká další diváky

Tiskový mluvčí UPC David Frodl okomentoval pro server DigiZone perspektivy pozemního vysílání v DVB-T2, platformy DVB-C2 a vysílání ve 4K.

UPC spouští podporu pro Chromecast a Apple TV a umožní vzdálené nahrávání

Uživatelé mobilní televize Horizon Go budou moci sdílet až 123 programů, z toho padesát v HD, skrze zařízení Chromecast a Apple TV do jakéhokoli televizoru s HDMI vstupem.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+