Více

Výměnu manželek sledovala třetina diváků mladších 54 let

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejška byla Ulice, druhá skončila Výměna manželek a třetici uzavírá Prostřeno na Primě.

Přes milion diváků obecné cílové skupiny se kromě Televizních a Sportovních novin dostala ještě Ulice, kterou sledovalo 1,161 milionu diváků starších patnácti let. Těsně pod milionem skončila Výměna manželek, která uzavírá čtyři nejsledovanější pořady včerejška z dílny TV Nova. Na pátém místě skončilo podvečerní Prostřeno na Primě, které sledovalo 799 tisíc diváků starších patnácti let a které si ve věkové skupině od 15 do 54 let vybojovalo slušný podíl 21,49 procenta.

ÚTERNÍ DATA: Ordinace v růžové zahradě dominovala. Zaujala přes 1,5 mil. diváků

letni_akce

Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se na sedmé místo dostal ještě premiérový Přístav na Primě, který sledovalo 740 tisíc diváků starších patnácti let a v divácké skupině 15 až 54 let si je naladilo 16,94 procenta diváků. Na ČT 1 se mezi pět nejsledovanějších pořadů včerejška kromě tradičního AZ-kvízu nanominovala ještě obnovená Pošta pro tebe, kterou v prime time sledovalo 597 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 1 950 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+