Více

Ve čtvrtek bodovala Nova, polepšily si Nejlepší trapasy na ČT

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět nejsledovanějších čtvrtečních pořadů pocházelo z dílny TV Nova, Ordinace opět vykázala přes jeden a půl milionu diváků.

Mezi deseti nejsledovanějšími pořady včerejšího dne se na prvních pěti místech umístily Televizní noviny, Ordinace v růžové zahradě 2, Sportovní noviny, Ulice a Prásk z produkce TV Nova. Nejméně sledovaný večerní Prásk sledovalo 884 tisíc diváků starších patnácti let, ale povedlo se mu výrazně zabodovat u mladší cílové skupiny do 54 let, kde Prásk vybojoval podíl 24,58 procenta.

STŘEDEČNÍ SLEDOVANOST: Cestovatelské středy ČT 2 fungují, trabanty sledovalo skoro tři sta tisíc diváků

letni_akce

Na šestém místě skončilo Prostřeno, které si před večeří naladilo 854 tisíc diváků obecné cílové skupiny. Sedmé skončily Nejlepší trapasy na ČT 1, které si oproti minulému týdnu polepšily o 38 tisíc diváků starších patnácti let. Na zbylých třech příčkách se umístily Zprávy a Krimi zprávy na Primě a Události na ČT 1.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 1 950 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+