Ušetřete
Více

Upravený „chlapák“ Pomeje k VIP zprávám milion diváků nepřilákal

Herec a moderátor Jiří Pomeje prohrál sázku s Markem Singerem, generálním ředitelem společnosti FTV Prima, která provozuje kanály pod hlavičkou Prima. Pomeje se jako nová tvář společenských VIP zpráv vsadil se Singerem, že bude mít více jak milion diváků. Pokud by se mu to skutečně podařilo, firma mu byla ochotna zaplatit kompletní náklady na svatební cestu, kterou si sám vybere.

TVCON15

       

BLOG JANA POTŮČKA: Pomejem ke kanalizaci VIP zpráv

Nejoblíbenější moderátor rozhlasových stanic roku 2011 (titul získal loni společně s Lucií Výbornou) však přilákal k obrazovce Primy family pouze 955 tisíc diváků (share 22,52 %). Další díl bude tedy muset Pomeje moderovat jako potápěč. Sledovanost VIP zpráv ale rozhodně nebyla špatná. Šlo o druhý nejsledovanější nedělní pořad Primy family hned po Zprávách FTV Prima, které měly podíl na publiku 30,17 %. Nástup Pomejeho do VIP zpráv mělo zvýšit také jeho pozvání do pátečních Fakt Barbory Tachecí.

35 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 19. 3. 2012 18:18

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+