Více

Prima představila programové plány na prázdniny, nové podoby se dočká Prostřeno

UVNITŘ PROGRAMOVÉ SCHÉMA – Diváci se mohou těšit na premiérové Prostřeno s podtitulem Poslední večeře, které poběží vždy v neděli odpoledne.

V premiéře odvysílá Prima posledních osm dílů vlastního seriálu Všechny moje lásky, kterému bude patřit nedělní prime time. Pondělní a středeční večery věnuje Prima reprízám první série Vinařů. V pondělí pak na Vinaře naváží speciální střihové díly Top Star magazínu a ve středu reprízy diskusní Show Jana Krause.

V reprízách bude ve všední dny v podvečer odvysílán seriál Přístav a po Odpoledních zprávách klasické Prostřeno. Čtvrteční večery budou vyhrazené filmům podle Rosamundy Pilcher a páteční a sobotní večery ovládnou filmy, jejichž podrobný rozpis najdete na konci článku.

Soutěž amatérských kuchařů Prostřeno poběží i v průběhu letních měsíců, Prima připravuje premiérové prázdninové speciály, které bude vysílat pod názvem Prostřeno! – Poslední večeře. První z celkem osmi samostatných dílů odvysílá v neděli 26. června a každou další prázdninovou neděli se vrátí k nejvýraznějším účastníkům minulých dílů pořadu.

Seriály

Primáček: Marvel Superhrdinové – Avengers
Od 4. července každý den v 6.40 na Primě
Primáček: Friends
Od 5. července každý den v 6.40 na Primě
Rosamunde Pilcher
Od 7. července každý čtvrtek ve 20.15 na Primě
Největší tankové bitvy III
Od 10. července každou neděli v 7.50 na Primě

Alias III
Od 4. července od pondělí do pátku na Prima COOL
Poslední loď II
Od 6. července každou středu ve 20.15 na Prima COOL
Hrdinové: Znovuzrození
Od 1. července každé pondělí ve 22.00 na Prima COOL

Jsem do tebe blázen II
Od 5. července každý den v 18.45 na Prima LOVE
Jsem do tebe blázen III
Od 18. července každý den v 18.45 na Prima LOVE
Jsem do tebe blázen IV
Od 30. července každý den v 18.45 na Prima LOVE
Gigolové V
Od 22. července každý pátek ve 23.20 na Prima LOVE

Filmy

Prima Max 

2. července ve 22.15 Tenká červená linie (Sean Penn, Adrien Brody, Nick Nolte)
3. července ve 22.15 Patriot (Mel Gibson, Heath Ledger)
4. července ve 20.15 Ptačí klec (Robin Williams, Gene Hackman)
6. července ve 20.15 Gorily v mlze – Příběh Dian Fosseyové (Sigourney Weaver)
8. července ve 20.15 Divotvorný hrnec
9. července ve 22.15 Sedm životů (Will Smith)
10. července ve 20.15 Transformers: Zánik (Mark Wahlberg)
11. července ve 20.15 Dva v tom (Julianne Moore, Hugh Grant, Joan Cusack)
12. července ve 20.15 Sopka (Tommy Lee Jones)
14. července ve 20.15 Dva muži hlásí příchod
16. července ve 22.15 Vetřelec (Sigourney Weaver)
17. července ve 20.15 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley)
18. července ve 20.15 Sekretariat: Příběh šampiona (John Malkovich)
19. července ve 22.15 Perníkový dědek (Robert Downey Jr.)
20. července ve 20.15 Lincoln (Daniel Day-Lewis, Joseph Gordon-Levitt)
21. července ve 20.15 Vrah skrývá tvář
22. července ve 20.15 Noc generálů
23. července ve 22.15 Vetřelci (Sigourney Weaver)
24. července ve 20.15 Piráti z Karibiku: Na konci světa (Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Stellan Skarsgård)
24. července ve 22.15 Červený drak (Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Emily Watson)
27. července ve 20.15 Jednou ano, třikrát možná
29. července ve 20.15 Bonnie a Clyde (Warren Beatty, Faye Dunaway)
30. července ve 22.15 Vetřelec 3
31. července ve 20.15 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže

Prima

1. července ve 20.15 Taxi, taxi
2. července v 10.05 Toy Story: Příběh hraček
2. července ve 20.15 Patriot
5. července Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy
5. července v 8.40 Toy Story 2: Příběh hraček
5. července v 10.40 Tři chlapi v chalupě
5. července ve 14.10 Dívka v modrém
5. července v 15.50 Pravá blondýnka (Reese Witherspoon, Luke Wilson, Selma Blair, Raquel Welch)
6. července v 9.45 Příběh hraček 3
6. července v 13.55 Prstýnek
6. července v 15.50 Pravá blondýnka 2 (Reese Witherspoon)
8. července ve 20.15 Taxi 4
8. července ve 22.30 Sedm životů (Will Smith, Woody Harrelson)
9. července ve 12.10 Beethoven
9. července ve 20.15 Dobyvatelé ztracené archy (Harrison Ford, Karen Allen)
15. července ve 20.15 Flynn Carsen: Honba za kopím osudu
15. července ve 22.30 Vetřelec (Sigourney Weaver)
16. července ve 20.15 Indiana Jones a Chrám zkázy (Harrison Ford)
22. července ve 22.30 Vetřelci
23. července ve 12.10 Deník malého poseroutky
23. července ve 20.15 Indiana Jones a Poslední křížová výprava (Harrison Ford)
23. července ve 22.30 Červený drak (Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Emily Watson)
29. července ve 22.30 Vetřelec 3
30. července ve 12.10 Můj auťák Brouk (Lindsay Lohan)
30. července ve 20.15 Indiana Jones a Království křišťálové lebky (Harrison Ford, Karen Allen, Cate Blanchett)

Prima Cool

3. července ve 20.00 Já, padouch
10. července ve 20.00 Záchranáři (Ashton Kutcher)
13. července ve 22.50 Nebezpečná síť (Angelina Jolie)
19. července ve 22.50 Moucha (Jeff Goldblum)
23. července ve 22.15 Velké nesnáze v Malé Číně (Kurt Russell, Kim Cattrall)
24. července ve 20.00 Let Fénixe (Dennis Quaid, Hugh Laurie)
26. července ve 22.50 Moucha II
31. července ve 20.00 Statečné srdce (Mel Gibson)

Prima Love

3. července ve 20.15 Tajemství nesmrtelných
10. července ve 20.15 Konečně spolu (Helen Hunt, Matthew Broderick, Colin Firth)

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 8. 6. 2016 1:48

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+