Více

Kanály CS TV chystají proměnu grafiky. Postará se o ní renomované studio Oreo

Proměnou grafiky projde v blízké době nejen Česká televize a hudební kanál Óčko, ale také tematické stanice pod hlavičkou CS TV, které provozuje společnost Film Europe.

Odměnit autora
Poslat autorovi přímou platbu 25 Kč jako odměnu za tento článek. Více informací
?

Tematické stanice Doku CS, Kino CS a Muzika CS, které provozuje společnost Film Europe slovenského podnikatele Ivana Hronce, projdou v krátké době redesignem. Serveru DigiZone.cz to potvrdil obchodní ředitel firmy Tomáš Žondra. V nové grafice se bude více pracovat se symbolem CS, který bude ústředním motivem. O grafický obal programů se opět postará studio Oreo, jehož zákazníky už byly v minulosti například zpravodajská TA3 nebo komerční Markíza.

VIDEOGALERIE: nové promo Film Europe Channel a tematické bloky Doku CS a Kino CS

Oreo už pro Film Europe vyrábělo grafický obal jeho stejnojmenné stanice a také současný vizuál kanálů CS TV. On-air, tedy divákům na obrazovce, by se měla nová grafika objevit do měsíce. Pravděpodobně se tak stane tedy v průběhu října, nejpozději v listopadu. Kompletně nový grafický obal chystá také hudební televize Óčko, která letos oslaví deset let, od října bude inovované logo ve všech svých komunikačních kanálech používat také Česká televize.

Odměnit autora
Poslat autorovi přímou platbu 25 Kč jako odměnu za tento článek. Více informací
?
2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 20. 9. 2012 10:51

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete