reklama

reklama

reklama

Více

reklama

Další bývalá tvář zpráv na Primě, Jiří Chum, míří na TV Barrandov

Odměnit autora
Poslat autorovi přímou platbu 25 Kč jako odměnu za tento článek. Více informací
?

reklama

Dalším z pětice moderátorů diskusní desetiminutovky Dobrý večer, Česko, který odhalil své jméno, bude na TV Barrandov Jiří Chum. Prozradil to na svém profilu komunitního portálu Facebook. Našli jsme s TV Barrandov nakonec způsob, jak skloubit práci v rádiu s televizí. Těším se na vás od 13. března jednou týdně, napsal Chum ve veřejně přístupném statusu na Facebooku.

letni_akce

       

K TÉMATU: Dobrý večer, Česko! bude mít pět moderátorů. Včetně Štěpánky Duchkové

V tuto chvíli tak zůstává utajeno už jen jediné jméno moderátora. Dobrý večer, Česko! jich má mít nakonec pět. Současnou dvojici Martina Kociánová a Alexandr Hemala doplní také bývalá tvář Primy Štěpánka Duchková. Jiří Chum působil v minulosti také na této stanici jako polovina dvojice hlavní zpravodajské relace s Terezií Kašparovskou. Posluchači ho mohou znát z Českého rozhlasu 1, kde moderuje blok Večerní Radiožurnál a ob týden také Víkendový Ranní Radiožurnál.

Odměnit autora
Poslat autorovi přímou platbu 25 Kč jako odměnu za tento článek. Více informací
?
19 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 26. 2. 2012 19:37

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem

reklama

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete