Více

Aktuální články

Televizní tipy na středu: Úhel pohledu, Charlie Bartlett a Vinnetou – Rudý gentleman

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

ČT Sport a ČT 2: Rio 2016 pojede 24 hodin denně, na webu půjde sledovat až deset sportovišť najednou

UVNITŘ VIDEO – V pátek 5. srpna odstartuje Česká televize přímým přenosem slavnostního zahájení LOH 2016 vysílací maratón. Potrvá až do neděle 21. srpna.

Jak bude vypadat nová sezóna na kanálech Digi Sport? Zhlédněte záznam pondělní diskuse

Záznam pondělní diskuse Marcela Šatánka a Vladimíra Rusnáka, zástupců slovenské a české satelitní platformy Digi TV, nahrál jeden z našich čtenářů.

Starci na chmelu restaurovaní do 4K budou mít obnovenou premiéru koncem týdne

UVNITŘ GALERIE I PARAMETRY DIGITALIZACE – Národní filmový archiv (NFA) oznámil, že se nejslavnější český muzikál po více než 50 letech vrátí na plátna kin.
Prémiový obsah

Prima si o něco vylepšila pozici. Na ČT 1 a Novu stále nemá

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oproti minulému úterý má Prima v TOP 10 o pořad navíc – dva. Nova a ČT 1 jsou na čtyřech.

Projektor s Androidem BenQ i500 Smart LED

UVNITŘ GALERIE – Atypický design a operační systém. Nic z toho není ve světě projektorů obvyklé. K dispozici je ale i bezdrátový přenos audia i videa.

Televize od Antik Telecom si rozumí s Apple TV i s Androidem

UVNITŘ GALERIE – Košická telekomunikační firma, která již delší dobu chystá vstup i do Česka, rozšiřuje možnost příjmu svého televizního vysílání o další platformy.

Panasonic TX-65DX780: elegantní televizor s obří úhlopříčkou

Dnes se zaměříme na střední třídu 4K televizorů této značky, která už nabízí podporu technologie HDR. Některé z vás jistě potěší i aktivní 3D.

Televizní tipy na úterý: Čtyři slunce, Noc klavíristy a Polibek smrti

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

CME: Česko lehce ztrácí, Rumunsko a Slovensko výrazně posilují, celkově nárůst

Společnost Central European Media Enterprises (CME) vlastnící Novu oznámila výsledky za 2. čtvrtletí a první pololetí 2016 končící 30. červnem.

Dnešní fotbal zdarma, nebo za 69 Kč. Vstupenka ovšem začíná na 400 Kč

UVNITŘ PODMÍNKY PRO SLEDOVÁNÍ PŘENOSU – Dnes můžete buď zdarma na ČT Sport zhlédnout utkání Viktoria Plzeň-Karabach, nebo se na iSport.cz podívat na Spartu. Ta už zdarma nebude.

Tour de France vykázala na Slovensku rekordní sledovanost. Špatně na tom nebyla ani u nás

Přímý přenos závěrečné 21. etapy nejslavnějšího cyklistického závodu světa vidělo u RTVS až 298 tisíc diváků, na ČT Sport to pak bylo 230 tisíc.
Prémiový obsah

Malý pitaval porazil Příběh kmotra. Nad milionem opět jen Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Poslední pondělí je v porovnání s tím předposledním jako přes kopírák. Jedničkou jsou TN, dvojkou SN a trojkou Pitaval.

HBO kvůli aktualizaci firmwaru dočasně vypnulo přehrávání přes Chromecast

Podobný problém nastal i u chytrých Blu-ray přehrávačů značky Samsung, kde k tomu došlo taktéž kvůli aktualizaci firmwaru.

Seznam.cz TV nabízí už i titulky a nastavení kvality

UVNITŘ GALERIE – Podle mateřské firmy probíhají zatím na pozemním HbbTV kanálu jen kosmetické změny. A stále se shromažďuje odezva od diváků.
Prémiový obsah

Procházka: do přechodových sítí se komerční stanice v HD nevejdou

Během přechodu na DVB-T2 se většina diváků žádných zásadních novinek nedočká. I Marcel Procházka v rozhovoru uznává, že pro HD vysílání komerčních stanic v přechodových multiplexech nebude místo.

Premier League od nové sezóny exkluzivně jen na Nové Digi

V aktuálním vyjádření ředitelů Digi Slovakia a Digi CZ odvysílaném dnes v 18:00 na programu Digi Sport 1 zaznělo mimo jiné i následující…

Česká a slovenská Digi TV budou i nadále spolupracovat. Každá se postará o něco

AKTUALIZOVÁNO: Obě satelitní platformy potvrzují další spolupráci s tím, že se na exkluzivní fotbalové přenosy na kanálech Digi Sport mohou těšit diváci v obou zemích.

Televizní tipy na pondělí: Mezi přáteli, Příběh kmotra a Pravá a levá ruka ďábla

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Bydlení na vodě? Viasat Explore ho dnes ukáže z jiného úhlu

UVNITŘ VIDEO A GALERIE – Snili jste někdy o vlastním hausbótu a nedopadlo to? Podívejte se alespoň na to, jak se buduje a že může být pojat i zcela jinak.

Ultra HD televizory Sony pro rok 2016 přicházejí do Evropy

UVNITŘ GALERIE – Novinky postavené kolem Android TV představují pět produktových řad s celkem deseti modely. Některé už nyní zvládají HDR.
Prémiový obsah

Prázdniny svědčí klasickým televizním stanicím, podíl Novy u mladších diváků dokonce meziročně stoupl

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Oproti předchozímu týdnu nejvýrazněji klesal podíl kanálu ČT 2, jinak byl minulý týden z pohledu sledovanosti překvapivě stabilní. Na ČT Sport pak fotbal nahradily přímé přenosy z Tour de France.
Prémiový obsah

Kriminálka Anděl pod 900 tisíci a obecný pokles

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší neděle zaznamenala, oproti té před týdnem, poměrně výrazný úbytek diváků.

Česko se lepší ve sběru elektroodpadu. A exceluje ve sběru baterií

Podle statistik REMA Battery bylo na trh v loňském roce množstevně uvedeno o 5 % více baterií a akumulátorů než v roce 2014. Přesto se jich daří sbírat čím dál více.

HD verze stanice Discovery Channel se čeští diváci v dohledné době nedočkají

AKTUALIZACE – Informace serveru DigiZone.cz o možném zahájení vysílání Discovery Channel v HD rozlišení nakonec oficiální zastoupení stanice odsunulo na „nedohledno“.

Důvody postupného přechodu českých médií do českých rukou? Peníze to asi nebudou

Českým masmédiím bývá často vyčítána jakási nečitelnost, kdy pouze dva z celostátních deníků jasně deklarují svoji stranickou příslušnost – sociálně-demokratické Právo a komunistické Haló noviny.

11. ročník ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu startuje (komerční sdělení)

Pošlete svůj tip na zajímavé projekty i služby na české internetové scéně, na které jste narazili za poslední rok. Pomozte najít a ocenit ty nejlepší.
Prémiový obsah

Televizní noviny těsně přesáhly osm set tisíc diváků, diváky zajímá takřka jen zpravodajství

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne byly pouze tři nezpravodajské, dva z nich měly v názvu variaci na slovo Anděl.

Televizní tipy na neděli: Robinsonka, Pupendo nebo Piráti z Karibiku

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Erika Luzsicza: Přechod na DVB-T2 by mohl způsobit posílení placených platforem

Přechod na nový standard pozemního vysílání bude pro české diváky znamenat koupi nové televize nebo set-top boxu. Podle Eriky Luzsiczi ze společnosti Axocom ale bude pro některé diváky lákavější přejít na kabelové nebo satelitní vysílání.

ČTÚ, červen: počet BTS v květnu a červnu stejný, rušení lehce pokleslo

Pravidelná Měsíční monitorovací zpráva se věnuje i stálému problému DVB-T versus BTS pro mobilní datové sítě 4G/LTE.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+