Více

Aktuální články

Samsung v Monaku představuje inovace pod heslem Smarter Living

Zákazníci se tak mohou těšit na bezrámečkové prohnuté televizory typu SUHD, novou edici chytrých hodinek či „rodinné centrum“ v podobě chladničky Family Hub.

Nová Digi TV: Kdy budou přidány Digi Sporty?

Španělská La Liga a anglická Premier League táhnou. Zajímalo vás, jak to s nimi na kanálech Digi TV nyní bude. Zeptali jsme se za vás a tady jsou odpovědi.
Prémiový obsah

Jedničkou Ulice, Přístav stálicí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ke dvěma uvedeným seriálům se ještě připojují Výměna manželek (těsně pod milionem) a Prostřeno! (786 tisíc).

HbbTV na kanálech FTV Prima se už usadilo. A působí výborně

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ GALERIE – Koncem minulého roku spustila Prima v testovacím režimu první aplikace na bázi technologie HbbTV. Podívali jsme se, co se od té doby změnilo.

Teleko ve svém DAB přešlo na 64 kb/s. U poloviny stanic

Poslední změny se v tomto digitálně rozhlasovém multiplexu odehrály na počátku února, kdy se do něj vrátily Seejay Radio a Tip Radio. Nyní je tu i vyšší datový tok…

Ruší vám 4G/LTE televizní signál? Nevolejte do servisu, jde to i zdarma

UVNITŘ POTŘEBNÉ DOKUMENTY – Je to půl roku, co byl zveřejněn návod ČTÚ, který má pomoci s ohlášením rušení TV signálu. Je zapotřebí čím dál častěji. Oprávněných stížností je za prosinec 350…

Televizní tipy na středu: Hřiště snů, Dokonalá partie a 10 let ČT sport

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Banaxi spustí streamování filmů ve 4K v dubnu. Více než 1000 hodin…

UVNITŘ GALERIE – O víkendu se sice psalo, že videopůjčovna chystá World Cinema, filmy se „světovými“ právy, ve službě už ale jeden zaveden byl. Jak to ale bude s Ultra HD?

Digi Slovakia a Magio Sat zařazují od zítřka stanici Dvojka v HD

Od 11. února se diváci obou slovenských satelitních platforem mohou těšit na další kanál ve vysokém rozlišení (HD), tentokráte od veřejnoprávní RTVS.
Prémiový obsah

Úterní TOP 10: obvyklé zpravodajské pořady, jinak zejména Ordinace a Ulice

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – K výše uvedenému si můžete připočítat už jen Prostřeno! a Víkend. Nejlepší trapasy na ČT 1 se tentokráte mezi nejsledovanější nedostaly.

ČT Sport slaví 10 let. Výročí připomene hodinovým pořadem dnes večer

Sportovní kanál České televize odstartoval vysílání se zahájením zimních olympijských her v Turíně v roce 2006. Dodnes přinesl 730 dní přímých přenosů.

O2 Sport zbrojí na jarní část nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže

Pro jarní část fotbalové Synot ligy angažoval kanál O2 Sport novou reportérku, koupil HD přenosový vůz a komentování svěří Petru Svěcenému.
Prémiový obsah

Philips 55PUS8700: design, obraz i zvuk výborný, Android TV o něco lepší

A máme tu první model řady 2016/17, navíc i první, který je vybaven operačním systémem Android TV ve verzi 5.1. Zklamání, zlepšení? Nechte se překvapit.

Teleko začalo jako první na světě využívat cloudové řešení pro DAB vysílání

Světovou premiéru si u příbramského Teleka odbyl tzv. DAB head-end, který pro vysílání využívá cloudového úložiště. Technologii dodala norská firma Paneda.

Televizní tipy na úterý: Drahé tety a já, Kamenný most a Útěk z Alcatrazu

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Stačí Jihlava-Javořice k pokrytí Třebíče vysíláním ČRo Plus?

Přechod vysílání ČRo Plus ze středních vln na VKV s sebou podle pozorování našeho čtenáře nese nedostatečné pokrytí v okrese Třebíč.
Prémiový obsah

Případy 1. oddělení nejsledovanějším pořadem včerejška

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Česká televize zabodovala v prime time, líbily se Případy 1. oddělení i navazující docudrama Rozsudek.

Studio Oficina připravuje na březen festival motion designu

Akce nazvaná Mouvo proběhne 19. března v pražské La Fabrice. Hlavní hvězdou by měl být americký designér Danny Yount, který se podílel mimo jiné na filmech Iron Man nebo Tron.

O2 upřesnilo počet a názvy HD kanálů dostupných ve službě O2 TV Air M

Provozovatel O2 TV zveřejnil počet kanálů ve vysokém rozlišení, které jsou dostupné v nově zaváděné službě O2 TV Air M, prodávané v maloobchodní síti.
Prémiový obsah

Pět největších úskalí spojených s přechodem na DVB-T2

Jaká jsou nejspornější místa Strategie rozvoje zemského digitálního televizního vysílání – dokumentu, k němuž minulý týden skončilo meziresortní připomínkové řízení a půjde na vládu?

Televizní tipy na pondělí: Absolvent, Police story a kalašnikov

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Yahoo oznámila uzavření divize Smart TV

Někdejší internetový gigant Yahoo deklaroval propuštění patnácti procent zaměstnanců a ukončení provozu oddělení on-line her a chytré televize.

freeSAT nabídne on-line předpremiéru nové řady Živých mrtvých

UVNITŘ ODKAZ – Premiéře pokračování populárního zombie seriálu Živí mrtví: Počátek konce bude předcházet on-line uvedení minisérie s podtitulem Let 462.
Prémiový obsah

Česká televize navyšuje svůj týdenní podíl, táhne ji ČT Sport

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Meziročně si výrazně pohoršil hlavní kanál Novy i Nova Cinema, nadále pokračuje vzestup TV Barrandov.
Prémiový obsah

Na vodě oslovilo o sto tisíc diváků více než V.I.P. vraždy

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Premiéru seriálu Na vodě sledovalo na Nově více než třicet procent diváků z cílové skupiny od patnácti do 54 let.

Čas zabíjet – spravedlivý trest

Proč se vracet ke starším, kvalitním filmům? Jednak je televize vysílají a stojí za to je vidět, jednak – v některých případech – jsou aktuální dodnes samou svou podstatou. Tento je možná v Evropě aktuálnější teď než v době svého vzniku.

V denní poslechovosti si z celoplošných stanic polepšila Evropa 2 a ČRo Plus

UVNITŘ GRAFY – Minulý týden byly zveřejněny výsledky poslechovosti tuzemských rádií, které jsou základem pro prodej rozhlasové reklamy.

Nová Digi TV: španělská fotbalová La Liga i anglická Premier League pohromadě

Čeští fotbaloví fanoušci mající tuto satelitní platformu budou moci sledovat to nejlepší z nejvyšší španělské soutěže, a to po tři sezóny po sobě.

Banaxi přišlo s World Cinema, termín spuštění Ultra HD je ale stále nejasný

Nasazení filmů s rozlišením Ultra HD (4K) bylo oznámeno minulý měsíc. Právě zaváděná sekce World Cinema pak má přinést pořady s „globálnějšími“ autorskými právy.
Prémiový obsah

Nejchytřejší Čech opět jedničkou sobotního večera

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V TOP 10 se sice tentokráte show umístila „až“ na pátém místě, ČT si to ale bohatě vynahradila dalšími pořady.

Televizní tipy na neděli: Rango, Bankrotáři a Čínská čtvrť

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit neděli před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete