reklama

reklama

reklama

Více

reklama

Aktuální články

CETIN oddělená od O2 nabídne operátorům infrastrukturu pro televizní služby

Prostřednictvím metalické a optické přístupové sítě může telekomunikační operátor nebo poskytovatel obsahu nabízet služby svým zákazníkům, aniž by byl vlastníkem přístupové infrastruktury.

Televizní tipy na pondělí: Nowhere Boy, Grošák a Mapa lidského srdce

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Prémiový obsah

Červenec ve znamení silného propadu Novy. Česká televize jako skupina lídrem trhu

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ČERVENCE – Meziměsíční propad hlavního kanálu Novy je větší než v loňském roce, ČT 1 se mu v cílové skupině 15+ přiblížila na necelý jeden procentní bod

Kapacita digitálního rozhlasového multiplexu T-DAB+ v souvislostech

V následujícím článku se budeme zabývat otázkou, kolik rozhlasových programů s jakým datovým tokem a jakým pokrytím se vejde do rozhlasového multiplexu v systému T-DAB+.
Prémiový obsah

Nova skokanem minulého týdne, jako skupina ale stále zůstává hluboko pod ČT

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Meziročně nejvíce stoupal podíl hlavního kanálu TV Barrandov, a to jak u dospělého publika nad 15 let, tak u mladších diváků od 15 do 54 let

Digi Sport ohlásil nový balík sportovních práv, cílí především na fandy míčových her

Televize přinesou mimo jiné během každé sezóny pětapadesát přímých přenosů ze Skotské ligy, které se na obrazovce začaly objevovat už o uplynulém víkendu.

Tchyní bude na Barrandově Štiková, Borovský přináší další formát ze Slovenska

„Jde o neotřelý formát, úplně jiný druh reality show,“ konstatoval programový šéf televize, který ho svým typem přirovnal k Výměně manželek na konkurenční Nově.

Hruška jde na Primu. Slibuje novodobý receptář, ale Podlahu prý nahradit nechce

„Jsem ze zemědělské rodiny. Máme doma zahrádky, ve škole jsem učil dílny. Je to pro mě strašně velká výzva,“ konstatoval někdejší reportér a populární kulinářský experimentátor.
Prémiový obsah

Chalupáři našli přemožitele, u dospělého i mladšího publika je porazily Pelíšky

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úspěšnou neděli má za sebou Nova Cinema. U mladšího publika získala přes celý den téměř devítiprocentní podíl.

Clubcard Kino od Tesca testuje v chytrých televizorech vícekanálový zvuk

„Některé naše filmy již více jazykových stop obsahují, nicméně zákazníci mohou tuto novinku využít prozatím pouze na webu,“ sdělil Jan Lakomý, který má videotéku Clubcard Kino na starosti.

Populární DVR Studio upozorňuje na nekompatibilitu starších verzí ve Windows 10

Vývojář softwaru doporučuje zákazníkům s novým operačním systémem přejít na jeho nejnovější verzi, tedy DVR Studio HD 3. Předchozí verze nebudou ve Windows 10 funkční.
Prémiový obsah

Loewe Reference 55: excelentně vybavený modulární televizor s opravdovým videorekordérem

Tradiční německá značka se snaží vrátit na výsluní a kompletně obnovuje nabídku. Podívali jsme se na stěžejní řadu, do které vkládá velké naděje.
Prémiový obsah

Prima na tom byla v sobotu špatně, Letopisy Narnie klesly pod 200 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Šestiprocentního podílu dosáhla v sobotu plnoformátová Televize Barrandov. Cibulkova zábavná tajenka se umístila na samém chvostu TOP 5.

Televizní tipy na neděli: Pelíšky, Vyvolený a Vražda na úrovni

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Sígři ve výslužbě aneb jak nudit diváka

Když jsem před mnoha lety režíroval v TV Nova několik dílů cyklu Ptákoviny, pochopil jsem, že je hodně pravdy na tom, co říkal pan režisér Podskalský. Tedy, že dělat legraci je vlastně strašně těžká a smutná práce.
Prémiový obsah

Všechnopárty a Královský slib v pátek nejsledovanější, Medvídek zvítězil u mladých

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hned jedenáct televizních stanic v pátek vůbec nepřekročilo hranici sta tisíc diváků. Šlo nejen o tradiční hráče, jako je například minoritní ČT art, ale i Novu Cinema.

Televizní tipy na sobotu: Harry Potter a Fénixův řád, Akta X a Trainspotting

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Start stanice O2 Sport se blíží, očekávání operátora O2 jsou velká

TÝDENNÍ REVIZE – Program má být atraktivní nejen co do množství fotbalových přenosů, ale i takzvanou multidimenzí, tedy revoluční možností, kdy si divák má možnost vybrat, co chce sledovat.

Operátor Teleko upravil názvy stanic Českého rozhlasu ve svém multiplexu

Velmi očekávanou událostí v oblasti DAB rozhlasu je spuštění experimentálního vysílání technologie z lokality Praha – Žižkov na kanálu 12C. Operace je naplánována na 6. srpna.

Satelitní služba Skylink muže odpojit Eurosport SD, klientům nabídne HD verzi

Další příjemnou novinkou pro zákazníky Skylinku je od dnešního dne zpřístupnění filmového kanálu JOJ Cinema ve všech programových balíčcích. Promo akce potrvá měsíc.

TV Barrandov uvede v srpnu nové pořady Popelka, Tchyně a Podvodníci

Neuvěřitelný týden, který se vysílá aktuálně každý pátek v 19:25, nasadí plnoformátová TV Barrandov nově na pondělí. Jeho premiéra bude mít svůj čas ale až od 23:20.

Český rozhlas Ostrava spustí zítra nový VKV vysílač v Hradci nad Moravicí

„Jde o historickou událost, protože je to první nový vysílač – kmitočet, který spouštíme po zhruba pěti letech,“ uvedl náměstek generálního ředitele pro regionální vysílání Jan Menger.
Prémiový obsah

Souboj Primy a Barrandova skončil ve čtvrtek večer velmi těsným výsledkem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sportovnímu kanálu České televize pomohl ve večerních hodinách opět fotbal. Utkání, v němž se objevil i Liberec, získalo podíl přes 6 %.

HBO chystá kompletně novou aplikaci pro chytré televizory

Televizní aplikace je prakticky od základu celá přepracovaná. Její vývojáři se zaměřili především na rychlost a stabilitu a při té příležitosti vzniklo také úplně nové prostředí.

Tesco zařadilo stovky titulů do svého balíčku Banaxi Go, cenu nezvýšilo

V rámci služby Banaxi Go se nově objevily tituly od Bontonfilmu a Národního filmového archivu. Provozovatel služby bude obměňovat i seriály z nabídky AXN Now.
Prémiový obsah

Jak vybírat nový televizor (3.): operační systém, chytrá část

Letošní rok je u televizorů rokem přelomovým hned v několika ohledech. V tomto okamžiku nás ale zajímá především zavádění linuxových operačních systémů.

Barrandov dávkuje novinky ke svému hudebnímu kanálu, zveřejnil seznam klipů

Web televize je přes hlavní stránku Televize Barrandov nedostupný, lze se na něj ovšem dostat po zadání přímého odkazu. Ten odhalil jeden z našich čtenářů.

O2 rozjíždí kampaň ke kanálu O2 Sport, sází na multidimenzi

UVNITŘ VIDEO – Kampaň startuje 30. července, tedy právě dnes, a objeví se na outdoorových (venkovních) plochách, v printu (tisku) i v rámci materiálů na značkových prodejnách O2.

Český rozhlas naznačil chystané změny ve své VKV síti, dotknou se i Prahy

Změny ve VKV síti se podle Českého rozhlasu dotknou nejvíce stanice Vltava, které se o několik procent zhorší pokrytí. Dopad na posluchače bude ovšem v reálu minimální.

Miniduel Odpoledních zpráv bude moderovat na Primě kromě Šilhánové i Sasková

„Na živé vstupy jsem zvyklá, jen se trochu musím zabydlet v novém prostředí. První vysílání jsem moc nedýchala, ale teď už to bude lepší,“ uvedla Veronika Sasková.
Prémiový obsah

Anděl ve středu těsně pod milionem, Malý pitaval porazil i u mladších diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Dvojka se mohla i tuto středu spolehnout na svou tradičně silnou zbraň, kterou jsou dokumenty. Stanice se po celý den pohybovala nad 6% podílem.

reklama

reklama

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete