Více

Aktuální články

Prémiový obsah

ČT 1 stále jede: Četnické humoresky druhé v TOP 10, třetí pak Všechnopárty

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – O hlavní podívanou pátečního večera se postaraly oba výše uvedené pořady společně s 13. komnatou 2015. Tu vidělo 872 tisíc diváků.

Televizní tipy na sobotu: Tenisový FedCup, Ratatouille a Schindlerův seznam

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní sobotu před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Premiéra panoramatického videa a Facebook Mentions na Evropě 2

UVNITŘ VIDEA Evropa 2 otestovala u příležitosti návštěvy americké kapely Twenty One Pilots dvě nové technologie – panoramatická videa a službu Facebooku Mentions.

Start Novy a Markízy International, změny u Skylinku a O2 TV v obchodech

TÝDENNÍ REVIZE – V pondělí zahájily vysílání dva „antikanibalizační“ kanály CET 21, Skylink mění programovou nabídku a službu O2 TV Air M si můžete zakoupit v maloobchodní síti.

Televizní tipy na pátek: Rambo II, Predátoři i Řada nešťastných příhod

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Potvrzeno: Pavel Krbec odchází z MTG Broadcasting CZ

Jeden z jednatelů servisní firmy Primy sice stále ještě figuruje ve výpisu z obchodního rejstříku, ale už je ze společnosti na odchodu…

RRTV se nelíbí reklama Běleckého mlýna na ČT 1

Říjnové obchodní sdělení Běleckého mlýna na ČT 1 nebylo podle Rady dostatečně označeno a odděleno od vysílaného programu.
Prémiový obsah

Ve čtvrtek bodovala Nova, polepšily si Nejlepší trapasy na ČT

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět nejsledovanějších čtvrtečních pořadů pocházelo z dílny TV Nova, Ordinace opět vykázala přes jeden a půl milionu diváků.

České Radiokomunikace zajišťují cloudové služby pro Prima Play

Televizní skupina Prima se pro zajištění svého videoarchivu a on-line vysílání svých kanálů rozhodla využít službu Media Cloud od Českých Radiokomunikací.

Atmedia rekapituluje dopad měření odložené sledovanosti

Mezi stanice, které nejvíce vytěžily z nového způsobu měření sledovanosti, patří podle Atmedia zejména seriálová stanice AXN a sportovní kanál Sport 2.
Prémiový obsah

Jaká je O2 TV Air M se set-top boxem volně v prodeji?

UVNITŘ GALERIE – Služba O2 TV je od 1. února volně ke koupi v běžných obchodech a dostupná s jakýmkoli internetovým připojením. Je také levnější a má i více HD kanálů.

Televizní tipy na čtvrtek: Kojak, Non plus ultras a Úder svobody

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Rádio Color získalo licenci pro vysílání ve Znojmě

Po Praze, Brně, Karlových Varech a Opavě se vysílání rádia Color dočkají i obyvatelé Znojma. Vysílat bude na frekvenci 92,4 MHz.

Zbavovači mýtů ve vaší televizi

Miluju dokumentární pořady. Diváci zjevně také – velkou oblibu si získal program Prima Zoom, jehož obsah se dá shrnout do mantry „Hitler – Ježíš – zvířata – mimozemšťané“.
Prémiový obsah

Cestovatelské středy ČT 2 fungují, trabanty sledovalo skoro tři sta tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Cestovatelské pořady vygenerovaly ČT 2 v prime time až desetiprocentní podíl u obou cílových skupin.

Lagardère Active má novou tiskovou mluvčí

Majitel Evropy 2 nebo Frekvence 1, společnost Lagardère Active, oznámila nové personální posily. Tiskovou mluvčí bude Zuzana Nevoralová, která přišla z Českého rozhlasu.

Soutěžte o tři vstupy na odbornou konferenci TVCON 2016

Největší konference v oblasti televizních technologií ve střední Evropě se blíží. Zapojte se do soutěže o tři volné vstupy a zjistěte, co se děje ve světě HbbTV, OTT a VOD. Možná se štěstí usměje právě na vás.

Více než polovina domácností, má mít v roce 2019 „Smart TV“

Počet „chytrých“ televizorů roste ve všech vyspělých regionech a roste i na čínském trhu souběžně s tím, jak se rozvíjejí streamovací videoslužby typu VOD.

Pořady Arte Europe budou do konce roku lokalizovány do polštiny

Streamované pořady francouzsko-německého kanálu Arte jsou od konce minulého roku dostupné i v angličtině a španělštině. Do konce roku přibude polština.

Nova International jde sledovat přes Voyo. Má to ale jeden háček…

Nový mezinárodní kanál určený pro zahraničí, mj. Slovensko, je sice ve službě Voyo.cz sledovatelný, ale ne vždy. Dnes nejel ani Atentát…

Televizní tipy na středu: anglická liga, Tanec zakázán a Rudá planeta

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Nova uzavřela smlouvu s NHL. K vidění bude mj. i exhibiční série

Skupina Nova a National Hockey League se dohodly na rozšíření vysílacích práv na nejprestižnější hokejovou soutěž planety, a to na další tři sezóny.

freeSAT přesouvá dva HD kanály výše. V balíčku Medium HD jich má třináct

UVNITŘ VYJÁDŘENÍ FREESATU – Přesunutí do dražší nabídky se dotklo jedné sportovní a jedné filmové stanice a opatření se týká českých i slovenských zákazníků.

Impuls stále nejposlouchanějším celoplošným rádiem

Nejvíce posluchačů si tradičně udržel Impuls, na druhém místě se umístila Evropa 2, na třetím Frekvence 1 a Radiožurnálu zůstala bramborová medaile.
Prémiový obsah

V úterý večer si nejvíce diváků opět zajistila „Ordinace“

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Premiérový díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 byl podle očekávání vítězem večera. Vidělo ho 1,6 milionu diváků.

Prima se v lednu stala nejúspěšnější komerční skupinou u diváků nad 15 let

UVNITŘ GRAFY – Lednový podíl Media Clubu v nově definované věkové skupině od 15 do 69 let předběhl kumulovaný share stanic skupiny Nova.

Digi TV ohlásila změněné vysílací parametry u šesti stanic

Jde mimo jiné o AMC, Sport 1 a Sport 2 a důvodem je podle operátora zlepšení kvality jeho služby. Ke změně dojde postupně od 1. do 10. února 2016.

Hama Digitalradio DR50: FM/DAB+ do kuchyně, na chatu nebo dovolenou

Představujeme digitální rádio pro příjem analogových a digitálních rozhlasových stanic FM/DAB/DAB+. Možný je bateriový, nebo síťový provoz s externím napájením.

Televizní tipy na úterý: Jesse Stone, Pane, vy jste vdova! a Balada pro banditu

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Skylink zařazuje do nabídky Novu Sport 2 HD a Novu International

AKTUALIZOVÁNO – Dnes se v nabídce tohoto satelitního operátora objevují dva dříve ohlášené kanály. Jeden exkluzivní sportovní v HD, druhý v SD a určený mj. pro Slovensko.

Velice populární „Případy pro…“ jsou u konce. Další ČT zatím nechystá

Případ pro malíře si ve sledovanosti sáhl na český vrchol a platilo to i o Případu pro lyžaře. První díl cyklu ale v iVysílání ČT vůbec nenajdete. I na to jsme se zeptali…

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+
Ušetřete