Ušetřete

reklama

reklama

reklama

Více

reklama

Aktuální články

Prémiový obsah

Zázraky přírody zvítězily jen u starších diváků, Harry Potter dominoval u mladých

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Žádnému nezpravodajskému pořadu se nepodařilo v sobotu překročit hranici půl milionu diváků. Televizní noviny jich oslovily necelých 800 tisíc.

Televizní tipy na neděli: Jára Cimrman, ležící, spící, Statečné srdce a Rango

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Televize v hajzlu. Babiš promuje kadění

To, že televize pana Babiše chce ušetřit a natáčí tedy svá “dramata” s jedním hercem v uzavřené prostoře záchodu, to je v Agrofertu asi běžné. Úspory je nutno hledat i v umělecké tvorbě.
Prémiový obsah

TV Barrandov se v pátek večer dařilo, na Primu jí chyběly dva procentní body

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova večer s přehledem dominovala zejména u mladšího publika. Rafťáci získali u publika ve věku od 15 do 54 let téměř 36% podíl.

Televizní tipy na sobotu: Tour de France, Zelená zóna a Pravdivé lži

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Mňam TV startuje v multiplexu 4, zvýší svůj divácký zásah

TÝDENNÍ REVIZE – Původně pouze čistě kulinářská televize chce diváky oslovit i novými lifestylovými pořady a magazíny. Od září na ni začne moderovat Leoš Mareš.

Radiokomunikace mají přes dvacet přídělů pro Regionální síť 8, získaly dva nové

Nejnovějšími vysílači, které se v databázi ČTÚ pro Regionální síť 8 objevily, jsou Tišnov – Sýkoř (25. kanál) a Mladá Boleslav (51. kanál). Jejich výkon je v řádech jednotek kilowattů.

Lifestylová stanice Mňam TV začne vysílat v multiplexu 4 už od zítřka

„Změna nám pomůže k rychlejšímu dosažení našich obchodních cílů a jsme velmi rádi, že tato změna přichází nyní, kdy zařazujeme atraktivní programové novinky,“ uvedl provozovatel.

Severočeská regionální televize RTM skončila, nahradila ji nová stanice RTM+

Nová lokální televize vysílá na základě licence, kterou drží Regionálnítelevize CZ, tedy na stejném principu, na jakém už tento program funguje na Roudnicku a v Ústí nad Labem.
Prémiový obsah

Táta na plný úvazek pomohl zvednout Primě zájem u mladšího publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriál Nemocnice na kraji města oslovuje jak starší, tak i mladší publikum. U obou diváckých skupin včera získal podíl přes 18 %.

Slovak Sport by mohl změnit název, operátoři se o jeho osud neobávají

„Pokud by došlo k zásadní změně ve vysílání, jakou může být například značné ochuzení obsahu, budeme se Slovak Sportem jednat,“ sdělila Lucie Jungmannová, tisková mluvčí O2.

Zůstane Mňam TV v Regionální síti 8? Provozovatel stanice se odpovědi vyhnul

„České Radiokomunikace mají uzavřenou platnou smlouvu s provozovatelem vysílání stanice Mňam TV,“ uvedla pro DigiZone.cz mluvčí Českých Radiokomunikací Petra Miterová.
Prémiový obsah

Provozovatel Mňam TV zvýšil základní jmění a má nového spoluvlastníka

Firmu CE Media už nevlastní pouze společnost Nordic Media. Majitel Mňam TV zároveň zveřejnil účetní uzávěrku za loňský rok, podle které skončil v mírné ztrátě.

Videopůjčovna My Prime od UPC a portál Playtvák.cz nově pod regulací RRTV

Služba My Prime nabízí zákazníkovi za měsíční poplatek neomezený přístup do videotéky obsahující seriály patřící do knihovny AXN Now a dále tituly z domácí i zahraniční produkce.

Prima využije portál You.bo pro Divácké zprávy, spustila doménu BuduNaPrime.cz

Divácké zprávy jsou součástí zpravodajské hodiny TV Prima od října 2013. Od ledna do června 2015 si „Divošky“ pustilo průměrně 551 tisíc diváků v cílové skupině diváků starších 15 let.

Active TV pravděpodobně přijde o licenci, RRTV s ní zahájila správní řízení

Vysílání věštecké televize, která se též orientovala na telefonické soutěže, bylo přerušeno začátkem června. Stanice vysílala původně v DVB-T i na satelitu Astra.

Mňam TV bude vysílat celoplošně, vybrala si multiplex 4 Radima Pařízka

Povolení vysílat v multiplexu 4 získala Mňam TV na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), které se konalo tento týden.

Prima se dostane k novému videoobsahu, její spolumajitel získal podíl v hráčské ESL

„Akvizice by nám měla do budoucna pomoci ještě více rozšířit nabídku našeho eSport obsahu, který pravidelně a s velkým úspěchem nasazujeme,“ uvedla mluvčí Primy Marie Fianová.
Prémiový obsah

Hranici jednoho milionu diváků nepřekonaly ve středu ani Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě Cool vyšla sázka na maratón Simpsonových. Stanice se večer dostala u mladšího publika k téměř desetiprocentnímu podílu.

Jste klienti Skylinku a nejde vám Travel Channel HD? Musíte přeladit svůj přijímač

Travel Channel HD slibuje, že diváky zavede na netradiční místa, představí jim dobrodružné cestovatelské vášně, svěží chutě a zprostředkuje jim silný divácký zážitek.

Samsung přidává k novým Ultra HD televizorům reproduktory Soundbar v ceně

UVNITŘ FOTO – Reproduktory zdarma ale získají zájemci pouze u vybraných prodejců, mimo jiné společností Alza, Datart, Electro World, Elvia-Pro nebo Mall.cz.

Karlovarský vysílač Stará Role plánuje výluku, střední vlny tam budou bez signálu

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací techniky.
Prémiový obsah

Topfun a Ivio: dva příběhy se stejně špatným koncem

Pohled na dvě české videoslužby, které se pokusily prorazit bez silného média za zády a podle toho také dopadly. Jak vypadalo hospodaření Topfunu a kolik lidí navštěvovalo Ivio?

Televizní tipy na středu: seriál Miranda, maratón Simpsonových a Vinnetou

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Novou mluvčí operátora O2, provozovatele O2TV, je Lucie Jungmannová

O2 Czech Republic je kromě jiného největším poskytovatelem IPTV v České republice. Provozuje službu O2TV a také její mobilní variantu O2TV Go.

JOJ Cinemu přidává do nabídky další velký český operátor, Kellnerova O2

Mediální skupina JOJ jedná o zařazení tematického kanálu i do nabídky dalších tuzemských i slovenských operátorů. Rozšíření distribuce počítá na týdny až měsíce.
Prémiový obsah

V červnu posilovaly všechny televize kromě ČT Sport. Nejvíc Prima, i jako skupina

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ČERVNA – Česká televize po květnovém mistrovství světa v hokeji hodně ztrácela, na pozici lídra trhu u dospělého publika nad 15 let se vrátila skupina Nova.

Prima nasadí novinku Táta na plný úvazek, otce pošle na mateřskou dovolenou

UVNITŘ FOTOGALERIE – Matky odjedou na týden do wellness centra a nebudou mít přístup k telefonu ani internetu, aby mohly své manžely i děti kontrolovat.

Na satelitu Astra se objevily tři nekódované francouzské stanice v HD kvalitě

Nejatraktivnější novinkou je z pohledu tuzemského diváka stanice TV5 Monde, která je dostupná i v nabídce vybraných placených služeb v České republice a na Slovensku.

Videoportál Ivio s filmy zdarma skončil, nenaplnil očekávání jeho provozovatele

UVNITŘ FOTO – Firma Hollywood Classic Entertainment měla se službou velké plány. Kromě webového rozhraní a mobilních aplikací chtěla platforma expandovat i do chytrých televizorů.

Rakouská ORF odpojila na satelitu systém CryptoWorks, softwarová emulace skončila

V minulosti se s systémem CryptoWorks vypořádal mimo jiné i česko-slovenský operátor Skylink, který má v obou zemích bývalé federace okolo dvou milionů aktivních zákaznických karet.

reklama

reklama

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+