Ušetřete

reklama

reklama

Více

Aktuální články

O2TV chystá pro klienty řadu změn, O2 Sport nabídne i přenosy Synot ligy

„Myslíme si, že lineární televize je velmi zásadně na ústupu. Lokálně relevantní televizní obsah je pro nás extrémně důležitý,“ Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků.
Prémiový obsah

Seriálový souboj v pondělí vyhráli Doktoři z Počátků, na milion diváků ale nedosáhli

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Cestám domů nadále stárne publikum, víc než tři čtvrtiny diváků tohoto seriálu jsou starší 55 let.

Vybíráte nový televizor? Džunglí modelových řad i slev vás provede e-book od DigiZone.cz

První z řady plánovaných elektronických knih DigiZone.cz připravil náš redakční spolupracovník a recenzent Bohumil Herwig. Nabízí aktuální průřez nabídkou televizorů různých cenových relací.

Hitrádio Magic čeká na jednom z vysílačů ve východních Čechách výluka

Podle posledního průzkumu poslechovosti Radioprojekt, který byl realizován v době od 1. října loňského roku do 31. března letošního roku, si Hitrádio Magic vede dobře zejména v Královéhradeckém kraji.

Operátor O2 dnes představí svůj exkluzivní tematický kanál O2 Sport

UVNITŘ FOTO – Nová tematická televize odstartuje 15. srpna a O2 pro ni získala aktuálně nejpovolanějšího volného manažera, bývalého dlouholetého šéfa Novy Sport Marka Kindernaye.
Prémiový obsah

Klíčový dokument, který rozhodne o budoucnosti terestrické televize v Česku, konečně na vládě

Strategie správy rádiového spektra řeší otázku uvolňování pásma 700 MHz pro mobilní broadband. Televize a operátoři sítí DVB-T jsou proti, většina členských států EU se ale uvolnění nebrání.

Televizní tipy na pondělí: exhibiční fotbalové utkání Česko – Německo a Fenomén

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Hronec potvrdil cit pro festivalový film a z Cannes veze pro Film Europe opět vítěze

„Je to už naše třetí Zlatá palma v řadě, kterou jsme koupili ještě před vyhlášením vítězů. A tímto děkujeme všem, kteří nastavili Film Europe a Be2Can na správnou cestu,“ konstatoval Hronec.

Mobilní služba Horizon Go od UPC se rozšířila o další sportovní kanál

Kromě možnosti sledování Slovak Sportu 2 ve službě Horizon Go je klientům dostupný i další servis, na který jsou v rámci tohoto produktu zvyklí, mimo jiné tedy i programový průvodce.
Prémiový obsah

Minulý týden stoupaly podíly všech televizí na úkor ČT Sport. Nejvíc Nově, ČT 1 a Primě

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – První týden po hokejovém šampionátu se rozložení sil na televizním trhu vracelo do normálních kolejí, posilovaly zejména komerční televize.

Policii Modrava nahradí od poloviny června na Nově reprízy Chalupářů

UVNITŘ FOTOGALERIE – Oblíbený československý seriál, v němž se v hlavních rolích objevili Jiří Sovák a Josef Kemr, se v letních měsících objevuje na českých obrazovkách každý rok.
Prémiový obsah

Policii Modrava sledovalo opět přes polovinu publika, držela se svého maxima

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova měla nad svou konkurencí díky kriminálnímu seriálu zasazenému do šumavského prostředí náskok přes půl druhého milionu diváků.

Nova si registruje Zrzčin zákulisník, Televize Barrandov Bezdružice

Pozadu za svými plnoformátovými konkurentkami nezůstala ani Prima, která si zaregistrovala název Přístav. Televize však dlouhodobě nové ochranné známky nekomentuje.

Digitální rozhlas z Vídně nabídne jako lákadlo i doposud neexistující stanice

Spuštění digitálního rozhlasu ve Vídni je bezpochyby velmi očekávanou zprávou pro naše čtenáře zejména na Slovensku, konkrétně v okolí Bratislavy. Naději mají i zájemci z Moravy.
Prémiový obsah

Proč šéf Primy Marek Singer skončil ve vedení švédské skupiny MTG?

Souvisí odchod jediného Čecha z nejvyššího managementu polovičního vlastníka Primy se spekulacemi o prodeji podílu MTG v této televizi Andreji Babišovi?

Chystáte se na letní dovolenou za hranice? Cestovní pojištění je základ. (komerční sdělení)

Nenechejte nic náhodě a buďte připraveni pro případ úrazu nebo náhlého onemocnění, které mohou vaše zážitky značně zkomplikovat, pokud nejste na svých cestách pojištěni.
Prémiový obsah

Dovolená v Protektorátu na ČT 1 zahájila s 518 tisíci diváky, lepší byla Nova i Prima

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oproti předchozím sobotám si ale ČT 1 polepšila, byť ji porazila primácká soutěž Máme rádi Česko i film Red 2 na Nově.

Televizní tipy na neděli: French Open, Jeden svět nestačí, Zaříkávač koní a Uprchlík

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Nemáte slovo: od něčeho nikam

Kotel trochu jinak, to je pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou v České televizi. Patří ale bulvární, až pavlačový způsob moderování tohoto formátu do veřejnoprávní televize?
Prémiový obsah

Všechnopárty jediná v pátek nad milionem diváků, pohádky na Nově a ČT 1 uhrály plichtu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U dospělých diváků starších 15 let vyhrála Kouzla králů na ČT 1, mladší diváky od 15 od 54 zaujala Nova s pohádkou Jak se budí princezny.

Televizní tipy na sobotu: Dovolená v protektorátu, Valkýra a Memphiská kráska

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Česká televize potvrzuje, že vysoké rozlišení by mělo být v dnešní době standard

TÝDENNÍ REVIZE – Veřejnoprávní médium se rozhodlo, že v HD kvalitě spustí také programy Déčko a ČT art. Na tento krok se spolu s ČT 24 HD chystá v příštím roce.

Televizní tipy na pátek: Jak se budí princezny, Dvě minuty mého života a A-Team

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Satelitní služba Digi TV zakódovala tematické kanály plnoformátových televizí

Operátor v posledních dnech usilovně pracuje na zlepšení svých služeb. Spustil například nové webové stránky a zařadil programového průvodce k řadě stanic.

Dědič bude pokračovat v Radě ČT, dozorovat Českou televizi může i Kratochvíl

Do dalšího boje postupují podle ČTK někdejší olympionik Martin Doktor nominovaný Českým olympijským výborem, geolog a klimatolog Václav Cílek, Zdeněk Šarapatka a Daniel Váňa.

Bavorský rozhlas odložil spuštění tamní obdoby Rádia Junior na neurčito

„Západoněmecký a Bavorský rozhlas se rozhodly spolupráci na projektu KiRaKa pozastavit,“ potvrdila serveru Dahnmedia.de mluvčí Bavorského rozhlasu Sylvie Stephan.

TV Barrandov po několika letech opět přivede na obrazovku justiční show

S formátem justiční show už přišlo v roce 2009 tehdejší vedení televize v čele s Jankou Vozárovou. Projekt Suďte je! dramaturgicky připravovala Pavlína Wolfová.

České Radiokomunikace rozšiřují svůj byznys na „internet věcí“, přidal se i T-Mobile

„Dosavadní výsledky testů potvrdily unikátní vlastnosti použité technologie a její připravenost pro masivní nasazení,” konstatoval Michal Táborský, manažer Útvaru rozvoje nových trhů ČRa.
Prémiový obsah

Eurovize zvedla ve čtvrtek díky české účasti zájem o ČT art, oslovila hlavně mladé

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanější televizí byla ve čtvrtek tradičně Nova. Nad hranici jednoho milionu diváků se dostaly hned čtyři její pořady.

Barrandov Plus začal testovat na satelitu Astra, na stejném kmitočtu jako Óčko

UVNITŘ FOTO – Na dotaz serveru DigiZone.cz, proč ještě nová stanice není dostupná na družici ve standardním rozlišení, argumentovaly České Radiokomunikace technickými důvody.

Radiokomunikace chystají po tři čtvrtě roce další seminář o rušení televize LTE

Pro České Radiokomunikace jako dominantního poskytovatele vysílacích služeb a de facto provozovatele tří ze čtyř celoplošných multiplexů má problematika rušení velkou prioritu.

reklama

reklama

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+